Bestuur

Communicatie met het bestuur van de SBO loopt normaal gesproken via de secretaris. Aan een mondelinge toezegging van een bestuurslid kunnen geen rechten worden ontleend, alleen schriftelijke bevestigingen hebben geldigheid. Uiteraard heeft ieder bestuurslid zijn eigen competentie waarop dit bestuurslid kan worden aangesproken.


Bestuur SBO
bestuur@sboschaak.net


Voorzitter
erik%20blom.JPG
Erik Blom
tel. 06-21417131
voorzitter@sboschaak.net


Vacature, Secretaris a.i. Voorzitter
Secretaris
secretaris@sboschaak.net


Penningmeester
bernard%20van%20lenthe.JPG
Bernard van Lenthe
penningmeester@sboschaak.net
tel. 06-30463630


Competitieleider

Robin Bos
competitie@sboschaak.net
tel. 06-22440404


Wedstrijdleider
werner%20gesing.JPG
Werner Gesing
 wedstrijdleider@sboschaak.net
tel. 06-50201342


Jeugdleider

Yannic Husers
 jeugdleider@sboschaak.net
tel. 06-37233091


Bestuurslid training en ledenwerving

Bob Bishoen
 b.d.r.bishoen@gmail.com
tel. 06-81798862