SBO Jeugd PK’s 2023/2024

SBO jeugd PK’s


De volgende data zijn vastgesteld voor de jeugd PK’s.
27 januari 2024: PK E voor jeugd geboren in of na 2014
10 en 11 februari 2024: PK C en D voor jeugd geboren in of na 2010 (C) / 2012 (D)
6 april 2024: PK FGH voor jeugd geboren in of na 2015

landelijke kwalificatietoernooien 2023/2024

– Kwalificatie 1: 18-19 november 2023 in Apeldoorn
(Denksportcentrum Apeldoorn, Dubbelbeek 24, 7333 NJ  Apeldoorn)
– Kwalificatie 2: 5-6 januari 2024 in  de RSB
– Kwalificatie 3: 10-11 februari 2024, Groningen
(Dorpshuis Hoogkerk, Zuiderweg 70-4, 9744 AP Groningen)
– Kwalificatie 4: 9-10 maart 2024, Utrecht

Voor aanmelding en meer informatie over de landelijke kwalificatietoernooien voor de jeugd NK’s ABC zie NK ABC – Schaakbond

Aanmeldingen 2023/2024

PK C
PK C#Naamjeugdratingj/mgeb. jaar
87844571Breider, J.H. (Jayden)1393M2010
90263802Koster, N. (Noah)806M2011
87624243Formanoy, D. (David)1361M2011
86361994Gelten, E. (Evan)1259M2010
88609845Klein Tuente, S. (Sam)1700M2010
88364656Poorts, M. (Marco)978M2011
90013227Dijkstra, L. (Liam)1092M2010
90464558Basaran, Y. (Yalin)M2011
PK-D
PK D#Naamjeugdratingj/mgeb. jaargroep
88820931Brorens, V. (Victor)1429M2012D
89575202Lohuis, E.G. (Eelco)473M2013D
90119593Isik, F. (Furkan)503M2012D
90119704Isik, S. (Salih)383M2014E
90122345Kleinjan, T.H.J. (Thias)998M2012D
88632616Alblas, J. (Joris)681M2014E
88363997Tetova, A. (Amir)1619M2012D
90254788Gok, S. (Sem)M2013D
PK-E
PK E#Naamjeugdratingj/mgeb. jaar
89996611Karaca, T. (Timur)498M2015
88632612Alblas, J. (Joris)605M2014
Pupillendag
PK FGH#Naamjeugdratingj/mgeb. jaarcat
89996611Karaca, T. (Timur)891M2015F
89870332Geerdinck, J. (Jurre)770M2015F
89836563Bel, V. van (Vincent)756M2016G
90350814Vloedbeld, G. (Guus Jan)M2015F
90536055Broeke, R.H. ten (Rens)M2016G
90647926Bosch, J. (Joe)M
2017H
90462137Graf, B. (Bastian)M2015F

zie ook

PK A/B     PK C     PK D     PK-E
SBO Pupillendag (jeugd PK FGH)
Nederlandse kampioenschappen
Eregalerij SBO jeugdkampioenen

Reglement Jeugd PK