Standen

Tussenstand seizoen 23/24

#GP1 = Minerva Halloweentoernooi
#GP2 = JGP Max Euwe
#GP3 = JGP ENO (Henk van den Berg-toernooi)
#GP4 = SBO Jeugd Snelschaaktoernooi Rijssen
#GP5 = Persoonlijk Kampioenschap (PK)
#GP6 = JGP Almelo
#GP7 = Minerva Bughouse-toernooi
#GP8 = JGP Mat-Ador (Reterink-toernooi)
#GP9 = JGP Borne
#GP10 = JGP Hardenberg
#GP11 = JGP Minerva (Slottoernooi)

Tussenstand groep A

NaamVerenigingGeboortejaar#GP1#GP2#GP3#GP4#GP5#GP6#GP7 #GP8#GP9#GP10#GP11Tot-punten
Yasmine Molendijk (m)JSV Minerva200621,5024,0022,50xx68,00
Finn KroezeS.V. Almelo2007x22,00xxx22,00

Tussenstand groep B

NaamVerenigingGeboortejaar#GP1#GP2#GP3#GP4#GP5#GP6#GP7#GP8#GP9#GP10#GP11Tot-punten
Christian van GroningJSV Minerva/
SG Max Euwe
200925,3325,5025,0028,50x104,33
Yaro BosJSV Minerva200925,3324,0024,0027,00x100,33
Lars ter HorstJSV Minerva200925,8325,0024,00xx74,83
Jeroen SchuurmanH.S.C.-Stork200822,33x24,5025,00x71,83
Alma Visser (m)JSV Minerva200925,33x22,00xx47,33
Jay-Giani SapuletteS.V. Almelo200927,33xxxx27,33
Olivier van DamJSV Minerva200824,33xxxx24,33
Sem VerdouwSV HEC2008x23,50xxx23,50
Nynke Weessies (m)JSV Minerva2009x23,00xxx23,00
Aaron BrevoortSG Max Euwe2008x23,00xxx23,00
Nora Klein Tuente (m)SG Max Euwe2008x22,50xxx22,50
Quiten VisserSV HEC2008x22,00xxx22,00

Tussenstand groep C

NaamVerenigingGeboortejaar#GP1#GP2#GP3#GP4#GP5#GP6#GP7#GP8#GP9#GP10#GP11Tot-punten
David FormanoyJSV Minerva/
S.V. Almelo
201124,0026,0027,0027,50104,50
Arjen ArendsS.V. Almelo201024,0023,0022,5024,0093,50
Noah KosterSV Hardenberg201123,0023,5022,0025,0093,50
Daan EgbertsSV Hardenberg201024,0024,0026,00x74,00
Julian AhuisSV Hardenberg2010xx25,0026,0051,00
Liam DijkstraJSV Minerva201026,5024,50xx51,00
Silvan TrenningS.V. E.N.O.2010xx25,0026,0051,00
Bram SchabbinkS.V. Almelo201124,00xx25,0049,00
Boudewijn NeurinkSV HEC201122,00x26,00x48,00
Youri ReindersS.V. Almelo201122,50xx25,0047,50
Sam Klein TuenteSG Max Euwe201027,50xxx27,50
Jayden BreiderS.V. Almelo201026,00xxx26,00
Eva Grigoriu (m)S.V. Almelo201025,50xxx25,50
Namik NursenW.S.G.201125,00xxx25,00
Iann RouwenhorstSG Max Euwe2010xx25,00x25,00
Benjamin de BoerJSV Minerva201124,50xxx24,50
Joep NagelSG Max Euwe2010x24,50xx24,50
Hanna Parssoom (m)SG Max Euwe2010x24,50xx24,50
Sophie WesterhofJSV Minerva201124,50xxx24,50
Jennifer LiSG Max Euwe2011xxx24,0024,00
Vincent SteverinkJSV Minerva201124,00xxx24,00
Marco PoortsS.V. Almelo2011x23,50xx23,50
Brent AalbersSV HEC201122,00xxx22,00
Bastian RutgersS.V. E.N.O.2010xx22,00x22,00
Finn WinterW.S.G.201022,00xxx22,00
Laurens SteverinkJSV Minerva201121,50xxx21,50
Damian van Breen S.V. E.N.O.2010xx20,50x20,50
Jonas van DorstSG Max Euwe2011x20,50xx20,50

Tussenstand groep D

NaamVerenigingGeboortejaar#GP1#GP2#GP3#GP4#GP5#GP6#GP7#GP8#GP9#GP10#GP11Tot-punten
Victor BrorensSG Max Euwe201226,5026,5028,5031,00112,50
Robbe KroezeS.V. Almelo201225,0024,5025,0024,5099,00
Furkan IsikSG Max Euwe201221,0022,5024,0025,0092,50
Willem RoelvinkSG Max Euwe201323,0023,5026,00x72,50
Ruben EindhovenSV HEC201222,5024,5023,50x70,50
Floris van GroningJSV Minerva/
SG Max Euwe
201223,5022,5024,00x70,00
Nathan VosS.V. Almelo2013x23,5022,0024,0069,50
Lasse MelenbergSV Hardenberg201321,0022,5022,00x65,50
Thias KleinjanS.V. Almelo201222,00xx25,0047,00
Nander KloosterS.V. Almelo201222,00xx24,0046,00
Guiliano MengerinkSV Hardenberg2013x20,5021,50x42,00
Polo DimitrovaS.V. Borne2012x25,50xx25,50
Gijs BeverdamS.C. Rijssen2012xxx24,5024,50
Tommie SlütterJSV Minerva201324,00xxx24,00
Thijs Klein TuenteSG Max Euwe2013x23,50xx23,50
Jin BoertjesSV Hardenberg2012xx23,00x23,00
Sem GokS.V. Almelo2013x22,50xx22,50
Eelco LohuisSG Max Euwe2013x22,50xx22,50
Rochelle Dsouza (m)SV Hardenberg2012xx22,00x22,00
Lewis KrukerinkS.V. Borne201322,00xxx22,00
Alwin NijenhuisS.C. Rijssen2012xxx22,0022,00
Jefta VrijmoethS.V. Almelo2012xxx22,0022,00
Mats WinterW.S.G. 201222,00xxx22,00
Sep van der LecqW.S.G.201320,00xxx20,00
Jelle KruishaarS.V. Borne2012x19,50xx19,50
Tess Taling (m)SV Hardenberg201319,50xxx19,50
Benthe van der Veer (m)S.V. E.N.O.201319,50xxx19,50
Sam BoermaS.V. Borne201319,00xxx19,00
Ahu Nursen (m)W.S.G.201319,00xxx19,00

Tussenstand groep E

NaamVerenigingGeboortejaar#GP1#GP2#GP3#GP4#GP5#GP6#GP7 #GP8#GP9#GP10#GP11Tot-punten
Salih IsikSG Max Euwe201422,6721,0025,0024,0092,67
Joris AlblasJSV Minerva201422,6724,5024,00x71,17
Quinn HopsterS.V. Almelo201423,67xxx23,67
Nika Aalbers (m)SV HEC201421,67xxx21,67
Noah FransenSV Hardenberg2014xx21,00x21,00
Koen BrummelhuisJSV Minerva201419,67xxx19,67

Tussenstand groep F

NaamVerenigingGeboortejaar#GP1#GP2#GP3#GP4#GP5#GP6#GP7#GP8#GP9#GP10#GP11Tot-punten
Jurre GeerdinckS.V. Borne201524,0023,00xx47,00
Timur KaracaSG Max Euwe2015x23,5020,00x43,50
Nora Slütter (m)JSV Minerva201522,00xxx22,00
Ilse Groenewolt (m)SG Max Euwe2015x19,50xx19,50

Tussenstand groep GH

Naam VerenigingGeboortejaar#GP1#GP2#GP3#GP4#GP5#GP6#GP7#GP8#GP9#GP10#GP11Tot-punten
Vincent van Bel (G)JSV Minerva201622,00x23,50x45,50
Tommy Winter (G)W.S.G.201623,00xxx23,00