SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
PK Jeugd B

PK-B


Op 29 en 30 december 2016 wordt het PK AB en C gespeeld.

Wie
Zowel jongens als meisjes die (KNSB-)lid zijn van een schaakverenigingen binnen de SBO en geboren op/na
A: 1 januari 1997
B: 1 januari 2001
C: 1 januari 2003

Waar
Denksport centrum
Cesar Franckstraat 36 D, 7557 EG Hengelo

Aanmelden voor 9.15, aanvang 9.30
- Start van de ronde 9.30 (alle dagen)

Opgeven bij (uiterlijk 23 december, maar liefst eerder)
jeugdpk@sboschaak.net
onder vermelding:
- Naam (er wordt gecontroleerd op knsb lidmaatschap)

Nieuwsberichten
Te verdelen plaatsen NK = 1 jongen, voor meisjes is een andere regeling, zie KNSB site

Speelschema
1e en 2e ronde (Inschrijven tot 9:15, aanvang 09:30)
3e en 4e ronde (Aanvang 09:30)
Afhankelijk van het aantal deelnemers wordt mogelijk een ander speelschema gehanteerd.

Download de Uitnodiging.
Bekijk hier het Reglement.

Nieuwsberichten
Te verdelen plaatsen NK = 1 jongen, voor meisjes is een andere regeling, zie KNSB site

Deelnemers 2016-2017
# Naam jeugdrating j/m geb. jaar
1Kanger, T. (Thomas)1426M2001



Eindstand 2015-2016


Nr. Name Rating 1 2 3 4   tot TPR
1van der Noordaa, Daan1410 11 2,51730
2Wamelink, Oscar1506 1 21550
3Kanger, Thomas153100 1 11292
4Eisenbart, Max133400  0,51209


Uitslag 2014/2015


Indeling en standen 2014

SBO PK B-Jeugd 2013-2014

 

Uitslagen ronde 5
TafelWitZwartUitslag
1Kanger, Martijn De Groot, Jacob 0-1
2Van Schooten, Lars Luttikhuis, Thijs ½-½
3Linssen, Martijn Postema, Yorick 0-1

 

Stand na ronde 5
#LotnrNaamRatingScoreWPSBTPR
12De Groot, Jacob 17084.510.58.501857
23Van Schooten, Lars 14464.011.08.251614
31Postema, Yorick 19373.012.03.501683
44Kanger, Martijn 11761.513.51.501127
56Luttikhuis, Thijs 7921.014.02.50885
65Linssen, Martijn 10561.014.01.25997

SBO PK B-Jeugd 2012-2013

 

Uitslagen ronde 3
TafelWitZwartUitslag
1Postema, Yorick Van den Belt, Martijn ½-½
999Schulte, Romee 1-0R

 

Stand na ronde 3
#LotnrNaamRatingScoreWPSBTPR
11Postema, Yorick 15732.54.52.501416
23Van den Belt, Martijn 10082.54.52.501415
32Schulte, Romee 10851.04.50.25545

SBO PK B-Jeugd 2011-2012

 

Uitslagen ronde 6
TafelWitZwartUitslag
1Sekandar, Nilofar Pol, Thierry ½-½
2Mullink, Jochem Schulte, Romee 1-0
3Dengiz, Furk?n Everink, Jasper 1-0
999De Vries, Emma 1-0R

 

Stand na ronde 6
#LotnrNaamRatingScoreWPSBTPR
11De Vries, Emma 17356.017.014.252138
22Mullink, Jochem 16034.515.58.001552
33Sekandar, Nilofar 15784.017.08.751579
45Pol, Thierry 13593.519.57.251494
54Dengiz, Furk?n 15703.020.56.251427
66Everink, Jasper 8962.018.01.25924
77Schulte, Romee 8351.018.50.25450

SBO PK B-Jeugd 2010-2011

 

Uitslagen ronde 5
TafelWitZwartUitslag
1Sten Ritterfeld Tobias Render ½-½
2Thierry Pol Jochem Mullink ½-½
999Gerjan Dorgelo 0-1R
999Emma de Vries 1-0R

 

Stand na ronde 5
#LotnrNaamRatingScoreWPSBTPR
11Jochem Mullink 13534.511.58.751663
22Emma de Vries 15774.011.55.751511
34Gerjan Dorgelo 13162.59.05.751517
45Thierry Pol 13141.513.54.251184
53Sten Ritterfeld 13761.513.52.001171
66Tobias Render 10421.014.01.501110

SBO PK B-Jeugd 2009-2010

 

Uitslagen ronde 5
TafelWitZwartUitslag
1Sekandar, Kambiz Reesink, Paul 1-0
2Suurmond, Rik Duburg, Jamie ½-½
3Ritterfeld, Sten Edens, Melle 0-1

 

Stand na ronde 5
#LotnrNaamRatingScoreWPSBTPR
13Sekandar, Kambiz 19094.510.58.752017
22Duburg, Jamie 18493.511.57.001788
34Suurmond, Rik 16643.012.04.501695
46Reesink, Paul 13142.512.53.001607
51Edens, Melle 16261.513.51.751481
65Ritterfeld, Sten 14160.015.00.00950

SBO PK B-Jeugd 2008-2009

 

Uitslagen ronde 6
TafelWitZwartUitslag
1Bos, Robin Sekandar, Kambiz 0-1
2Klapwijk, Bram Suurmond, Rik 1-0
3Reesink, Paul Duburg, Jamie ½-½
4Harxen, Luc van Lardinois, Wouter ½-½

 

Stand na ronde 6
#LotnrNaamRatingScoreWPSBTPR
13Sekandar, Kambiz 17655.516.514.002003
22Klapwijk, Bram 18125.018.514.501882
31Duburg, Jamie 18813.518.06.501678
44Lardinois, Wouter 15442.519.04.751489
55Suurmond, Rik 15422.519.03.751489
66Bos, Robin 14122.518.05.251446
78Reesink, Paul 11962.016.53.501342
87Harxen, Luc van 12100.518.51.251469

Fotogalerijen
PK-%2BABC2008

SBO PK B-Jeugd 2007-2008

 

Uitslagen ronde 6
TafelWitZwartUitslag
1Klapwijk, Bram Knepper, Jorian 1-0
2Edens, Maike Hummel, Thomas 0-1
3Stemerdink, Leon Lardinois, Wouter 0-1
999Alssema, Etien 1-0R

 

Stand na ronde 6
#LotnrNaamRatingScoreWPSBTPR
11Klapwijk, Bram 17695.022.018.001790
22Alssema, Etien 16264.522.513.251654
35Lardinois, Wouter 14764.022.511.251608
43Edens, Maike 16223.524.512.251558
56Knepper, Jorian 13803.021.56.251438
64Hummel, Thomas 15373.021.06.751415
77Stemerdink, Leon 10361.022.00.25708

SBO PK B-Jeugd 2006-2007

 

Uitslagen ronde 6
TafelWitZwartUitslag
1Thomas Hummel Paul ten Vergert 0-1
2Kin Sing Ko Tom Hop ½-½
3Thijs Engberink Esther Budde 1-0
999Pieter Jan Snijders 1-0R

 

Stand na ronde 6
#LotnrNaamRatingScoreWPSBTPR
12Pieter Jan Snijders 17055.522.016.751826
21Paul ten Vergert 17555.521.518.501872
34Tom Hop 14463.520.07.751430
43Thomas Hummel 14623.024.07.751448
56Kin Sing Ko 13183.023.57.751425
65Thijs Engberink 13742.022.52.751275
77Esther Budde 12401.522.52.251098

Eindstand 2005-2006


No. PNo. Naam Score WP SB PS Rating TPR W-We
1.1Evert Rademakers5.018.013.5018.518311819-0.0
2.2Paul ten Vergert4.517.512.2515.516871700+0.0
 3Pieter-Jan Snijders4.517.010.0015.015831702+0.9
4.5Marco van Veen3.520.08.7510.514991568+0.5
5.4Siebren Elgersma3.020.06.5011.515461466-0.5
 6Tom Vesters3.019.06.5010.014391503+0.4
 8Jorinde Elgersma3.015.04.509.013361384+0.3
8.7Thijs Engberink2.016.51.758.013551229-0.7
9.9Tom Hop1.519.01.757.012981148-0.6

Eindstand 2004-2005


No. PNo. Naam Score WP SB PS Rating TPR W-We
1.1Bas van Opheusden5.016.013.5019.51868-0
2.3Arno van Akkeren4.519.010.5016.51651-0
3.5Marco van Veen3.519.08.5011.51439-0
 2Arjan van Lith3.519.08.0011.01736-0
5.7Tom Vesters2.518.05.508.51372-0
 6Erik Akkersdijk2.518.05.009.51382-0
 4Rik Kaspers2.517.04.007.51448-0