SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
PK-A

PK-A


Op 29 en 30 december 2016 wordt het PK AB en C gespeeld.

Wie
Zowel jongens als meisjes die (KNSB-)lid zijn van een schaakverenigingen binnen de SBO en geboren op/na
A: 1 januari 1997
B: 1 januari 2001
C: 1 januari 2003

Waar
Denksport centrum
Cesar Franckstraat 36 D, 7557 EG Hengelo

Aanmelden voor 9.15, aanvang 9.30
- Start van de ronde 9.30 (alle dagen)

Opgeven bij (uiterlijk 23 december, maar liefst eerder)
jeugdpk@sboschaak.net
onder vermelding:
- Naam (er wordt gecontroleerd op knsb lidmaatschap)

Nieuwsberichten
Te verdelen plaatsen NK = 1 jongen, voor meisjes is een andere regeling, zie KNSB site

Speelschema
1e en 2e ronde (Inschrijven tot 9:15, aanvang 09:30)
3e en 4e ronde (Aanvang 09:30)
Afhankelijk van het aantal deelnemers wordt mogelijk een ander speelschema gehanteerd.

Download de Uitnodiging.
Bekijk hier het Reglement.

Deelnemers 2016-2017
# Naam KNSBrating j/m geb. jaar
1Luiten, R.J. (Reinier)1617M1999
2Boekhoudt, N. (Nicolien)1173V2000
3Berghuis, T. (Thomas)1043M1999
4Lansink, J.B. (Jelmer)980M2000


Uitslag 2015/2016


# Naam Score  
1Mullink, Jochem2 
2Luiten, Reinier1 
3Kanger, Martijn0 



Uitslag 2014/2015


Nr Name Rating
1Kollen, Zyon2240
2Pol, Thierry1534


SBO PK A-Jeugd 2013-2014

 

Uitslagen ronde 5
TafelWitZwartUitslag
1Dengiz, Furkān Mullink, Jochem 0-1
2Luiten, Reinier Suurmond, Rik 0-1
3Pol, Thierry Husers, Yannic 0-1

 

Stand na ronde 5
#LotnrNaamRatingScoreWPSBTPR
11Mullink, Jochem 18644.011.08.501826
24Luiten, Reinier 15112.512.56.751623
32Suurmond, Rik 18542.512.56.501698
46Husers, Yannic 13732.512.03.751478
55Dengiz, Furkān 14942.013.04.001549
63Pol, Thierry 15331.513.53.751470

SBO PK A-Jeugd 2012-2013

 

Uitslagen ronde 6
TafelWitZwartUitslag
1Van Veelen, Thomas Husers, Yannic 1-0
2Mullink, Jochem Schulte, Romee (B) 1-0
3Smit, Maarten Pol, Thierry 1-0
4Bos, Robin Suurmond, Rik 1-0
999Van den Belt, Martijn (B) 0-1R
999Postema, Yorick (B) 0-1R

 

Stand na ronde 6
#LotnrNaamRatingScoreWPSBTPR
12Van Veelen, Thomas 18665.018.014.501902
25Mullink, Jochem 16734.517.512.001897
34Smit, Maarten 17183.519.510.251660
41Bos, Robin 19723.015.57.251666
56Pol, Thierry 15052.521.07.251512
63Suurmond, Rik 18372.519.05.501644
78Husers, Yannic 10992.017.54.501252
87Postema, Yorick (B) 14282.016.06.001428
910Van den Belt, Martijn (B) 10002.014.05.751267
109Schulte, Romee (B) 10191.018.03.00990

SBO PK A-Jeugd 2011-2012

 

Uitslagen ronde 6
TafelWitZwartUitslag
1De Groot, Hendrik Sekandar, Kambiz 0-1
2Klapwijk, Bram Husers, Yannic 1-0
3Smit, Maarten Suurmond, Rik ½-½
4Hummel, Thomas Edens, Melle 0-1

 

Stand na ronde 6
#LotnrNaamRatingScoreWPSBTPR
13De Groot, Hendrik 19825.019.015.002165
21Klapwijk, Bram 21365.016.511.502165
32Sekandar, Kambiz 21114.016.58.502006
44Edens, Melle 18293.516.55.001844
56Suurmond, Rik 18203.020.07.001833
67Smit, Maarten 14402.516.52.501616
75Hummel, Thomas 18251.020.00.001562
88Husers, Yannic 8560.019.00.00529

SBO PK A-Jeugd 2010-2011

 

Uitslagen ronde 6
TafelWitZwartUitslag
1De Groot, Hendrik Klapwijk, Bram ½-½
2Hummel, Thomas Lardinois, Wouter 1-0
3Husers, Yannic Kollen, Zyon 0-1
4Reesink, Paul Engberink, Thijs 0-1
999Ten Vergert, Paul 1-0R

 

Stand na ronde 6
#LotnrNaamRatingScoreWPSBTPR
11Ten Vergert, Paul 22056.021.018.252581
25De Groot, Hendrik 18724.020.012.002078
32Kollen, Zyon 21664.015.57.251942
44Hummel, Thomas 19093.519.58.501924
53Klapwijk, Bram 20313.019.56.751920
66Lardinois, Wouter 18013.019.55.251835
77Engberink, Thijs 16873.017.03.751711
88Reesink, Paul 16032.516.03.501586
99Husers, Yannic 7671.014.00.25440

SBO PK A-Jeugd 2009-2010

 

Uitslagen ronde 6
TafelWitZwartUitslag
1Klapwijk, Bram Lardinois, Wouter 1-0
2Hummel, Thomas De Groot, Hendrik 1-0

 

Stand na ronde 6
#LotnrNaamRatingScoreWPSBTPR
12De Groot, Hendrik 14173.018.07.001687
24Hummel, Thomas 16112.020.04.501538
31Klapwijk, Bram 18885.513.011.502012
43Lardinois, Wouter 16831.521.03.501446

SBO PK A-Jeugd 2008-2009

 

Uitslagen ronde 6
TafelWitZwartUitslag
1Kollen, Zyon Veen, Marco van ½-½
2Lambrechts, Koen Hummel, Thomas 1-0
3Vesters, Tom Groot, Hendrik de 1-0
999Engberink, Thijs 1-0R

 

Stand na ronde 6
#LotnrNaamRatingScoreWPSBTPR
12Kollen, Zyon 19165.016.012.751946
21Lambrechts, Koen 20104.519.511.001861
36Engberink, Thijs 14174.519.010.751767
43Veen, Marco van 16643.019.07.501579
54Hummel, Thomas 16362.518.53.751491
65Vesters, Tom 15972.517.03.751535
77Groot, Hendrik de 12582.017.03.001328

Fotogalerij
PK-%2BABC2008

Eindstand 2007-2008


Paul ten Vergert 5.5
Arno van Akkeren 3.5
Arjan van Lith 3.0
Thijs Engberink 0.0

SBO PK A-Jeugd 2006-2007

 

Uitslagen ronde 5
TafelWitZwartUitslag
1Evert Rademakers Jessica Groenhuis 1-0
2Arjan van Lith Marco van Veen 1-0
3Arno van Akkeren Erik Akkersdijk 1-0

 

Stand na ronde 5
#LotnrNaamRatingScoreWPSBTPR
11Evert Rademakers 21064.510.58.502177
22Arjan van Lith 20324.011.07.502017
34Arno van Akkeren 16593.012.03.501858
46Jessica Groenhuis 15772.512.53.001770
53Erik Akkersdijk 17350.514.50.251425
65Marco van Veen 16000.514.50.251408

Eindstand 2005-2006


No. PNo. Naam Score WP SB PS Rating TPR W-We
1.1Bas van Opheusden4.510.59.5014.520062064+0.2
2.2Arjan van Lith3.511.55.7512.517761813+0.2
3.3Jokim van den Bos2.512.55.257.517451664-0.5
4.4Jessica Groenhuis2.013.04.004.016031590-0.1
5.6Bernard van Lenthe1.513.52.002.512981468+0.8
6.5Erik Akkersdijk1.014.02.504.015381422-0.6

Eindstand 2004-2005


No. PNo. Naam Score WP SB PS Rating TPR W-We
1.2Zdravko Duvnjak6.015.015.0021.01960-0
2.1Floris van Assendelft5.019.010.7517.02126-0
3.3Maarten Trimp4.018.56.2513.01758-0
4.4Jessica Groenhuis3.017.53.758.01567-0
5.5Gerwin van Lenthe2.520.54.5010.01492-0
 6Eelco Naarding2.516.52.509.01381-0
7.7Bernard van Lenthe1.019.00.256.01144-0