SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Alle nieuwsberichten
Overzicht | Headlines: Oktober November

26 januari Max Euwe jeugdtoernooi

Aanstaande zaterdag 26 januari is het Dr Max Euwe jeugdtoernooi.
Het toernooi begint duurt van 12:30 tot 16:30 en vindt plaats in het Ni-je terphoes aan de Noord Hollandstraat 4 te Enschede. Het inschrijfgeld bedraagt 4 euro. Er zijn meerdere groepen, waardoor iedereen kans maakt op een beker die de prijswinnaars zelf mogen uitkiezen! Inschrijven kan tot uiterlijk vrijdag 25 januari bij kristianne[PUNT]tempelman[AT]gmail.com. Meer informatie is te vinden in de flyer


Jasper de Jong 22 januari


2 februari WSG Snelschaken

zie: WSG Snelschaken 2013

Pieter Breedijk 18 januari


Jeugd toernooi Borne 2 feb

zie: Jeugd toernooi Borne 2013

Pieter Breedijk 14 januari


Inschrijving PK 2013

Vanaf heden kunt u zich weer inschrijven voor het SBO-PK. De wedstrijden worden gespeeld op ons vertrouwde adres in De Spil te Borne.
De eerste ronde begint zaterdag 12 januari om 14.00 uur. Voor meer info kijk in de
uitnodiging


We gaan ook dit jaar weer uit van een grote opkomst, dus geef u snel op. Vol = Vol (maximum aantal spelers ong. 60).
Op de website zal de voorlopige deelnemerslijst geplaats worden. die regelmatig zal worden geactualiseerd.

Inschrijven kan per e-mail: wedstrijdleider@sboschaak.net
Onder vermelding van naam, bondsnummer, telefoonnummer en groep waar je ingedeeld wil/kan worden.

Lees verder voor de deelnemersijst...



Erik Blom 6 januari


PJK-D te Hengelo

Het persoonlijk kampioensschap voor de D-jeugd zijn in Hengelo gespeeld.
Voor verslagen uitslagen en standen kijk bij lees verder
Kampioen bij de D:

Levi Nies


Meisjes kampioen:

Eva Zijdemans


Voor de overgebleven plaats voor het NK-D wordt op 12 januari een barrage gespeeld door:
  • Zowie Zijdemans
  • Thomas Kanger
  • Stijn Klapwijk

Bij de meisjes is de tweede plek voor
  • Cassidy Numans

Fetze Elgersma 5 januari


12-12 Cafésnelschaaktoernooi Raalte
11-12 Eldik Snelschaken in Almelo
02-12 Dinsdag 4 december: Themaschaak bij Max Euwe
27-11 Verslag 11e Peter Verburg Rapidtoernooi.
02-11 Rapidtoernooi in Twello
23-10 Eerste Grandprix tussenstand
16-10 Deelnemerslijst Grand Slam Wierden
08-10 Internetschaak Grand Prix Jeugd
08-10 Jubileumtoernooi Schaakclub Raalte
06-10 Grand Slam Wierden 25-26 oktober 2012
04-10 16 Oktober Schaakvrij bij WSG
25-09 20 oktober Dr. Max Euwe Rapidtoernooi
20-08 Münsterland-SBO zaterdag 1 september
08-07 ONJK Persbericht
05-06 Uitnodiging Slot Grandprixtoernooi SBO in Almelo
29-04 1 Mei Schaakvrij in winterswijk
15-04 dinsdag 24 april: Open Enschedese kampioenschap chess960
27-03 Eindstand SBO-PK 2012
15-03 Jeugdschaaktoernooi Wierden
24-02 Het Noordik Open Almelose kampioenschap zaterdag 10 maart
22-02 Stand JGP is bijgewerkt
22-02 Snelschaaktoernooi WSG
18-02 SBO PK 2012 bijgewerkt
16-02 SCHAKEN IN DE KROKUSVAKANTIE
02-02 7 februari opdrachtschaak
25-12 6 Jan 2012 Snelschaken in Almelo
16-12 KERSTSCHAAK MET KERSTCADEAUTJES
30-11 Doorgeefschaak bij Dr. Max Euwe
21-11 Max Euwe jeugdtoernooi
17-11 Bram & Zyon Open Rapid Jeugdkampioen van Nederland
16-11 19 November Snelschaaktoernooi Almelo
14-11 2e ronde SBO cup
02-11 Reinier Luiten wint Open Hengelo's jeugdkampioenschap
24-10 Uitnodiging voor Veteranen toernooi 2012
23-10 Hutton toernooi
11-10 Jeugd GP Minerva
06-10 Herfstvakantieschaak in Willinks
29-09 Dr Max Euwe Grand Prix Toernooi
17-09 Monsterzege voor SBO-schakers
02-09 SBO-Muensterland. Deelnemers gezocht!!
04-08 ONJK D en E/F groep
31-07 e-mail nieuwsbrief SBO
31-07 SBO-Münsterland
31-07 Analyse tijdens ONJK
26-07 Schaken in de zomer
29-06 Zomeravond-schaak in Lonneker
19-06 Reinier Luiten wint 21e SBO GP jeugdschaaktoernooi
19-06 Zyon Kollen winnaar SBO Grand Prix
14-06 GP-stand van de jeugd is bijgewerkt (eindstand)
07-06 Uitnodiging Slot Grandprixtoernooi SBO in Almelo
06-06 Uitnodiging 2de NK conditieschaak!!
05-06 Oproep insturen gegevens Open Almelose jeugdkampioenschap
01-06 EDS 1 wint Hessel Draaisma bokaal
31-05 Open Nederlandse Jeugdkampioenschappen
31-05 dinsdagavond 7 juni: Opdrachtschaak
24-05 Jubileummanifestatie Hardenberg
14-05 Jubileummanifestatie 21 mei, Slotronde
03-05 SCHAAKVRIJ IN BESLISSENDE FASE
25-04 Persinfo Winterswijks Schaak Genootschap
12-04 GP-stand jeugd bijgewerkt
01-04 GP-stand senioren bijgewerkt
30-03 5 april: Open Enschedese kampioenschap Chess960
22-03 Schoolschaak foto's 2011
07-03 GP-stand senioren bijgewerkt
28-02 5 maart Noordik Open Almelose kampioenschap
21-02 GP-stand bijgewerkt
16-02 SBO PK 2011
06-02 Boertjes Schaaktoernooi verwerkt in GP-stand
28-01 19 Februari Snelschaken in Winterswijk
26-01 dinsdag 1 februari: Doorgeefschaak
24-01 Thomas Kanger kampioen bij de E jeugd
17-01 29 Januari Jeugdtoernooi Borne
13-01 Dr Max Euwe Schaaknacht
04-01 Begeleiding NK ABC in Haarlem
04-01 PK-E in Hengelo
28-12 PK-A PK-B en PK-C in Hengelo
21-12 PK-A,B,C en D
12-12 21 december Schaakvrij in Winterswijk
07-12 PK-A, PK-B en PK-C
05-12 Uitnodiging Jan Krul-toernooi 15 januari 2011
04-12 Verslag Rapid Toernooi Dr Max Euwe
29-11 7 december: Raindropchess
23-11 4 december: Rapidtoernooi SV Dr Max Euwe
15-11 Grandprixstand Senioren
03-11 (Jeugd)GP Almelo
20-10 Omnisimultaan loopt goed voor Andre Langendijk
19-10 30 oktober Max Euwe Grand Prix Jeugdtoernooi
13-10 Resultaat "Open Hengelo’s Jeugdschaakkampioenschap"
01-10 Grolsch Omnisimultaan Toernooi
24-09 Open Hengelo's Jeugdschaakkampioenschap
19-09 De Sallandse Schaakzeskamp
13-09 Verslag Raindropchess toernooi Hasselo
08-09 Hoofdprijs raindropchess: reischeque van € 150,-
05-09 Grolsch Omni Simultaan schaaktoernooi
10-08 Open Raindropchess Hasselo 2010
03-08 Nk-snelschaken 28 augustus in Meppel
19-07 7 augustus Snelschaken in Enschede
18-06 Chess 960-toernooi
13-06 Resultaat millenniumtoernooi te Hardenberg
06-06 Floris van Assendelft wint SBO-gp-toernooi
04-06 WSG Zomerschaak bij 't Weurden vanaf 8 juni
29-05 Drienerlo wint Hessel Draaisma Beker
29-05 Borne wint de SBO cup
28-05 Wedstrijden van Hessel Draaisma en SBO cup
18-05 Open avond bij Max Euwe: Opdrachtschaak
11-05 GP-standen senioren
09-05 Uitnodiging gezamenlijk GP-toernooi 5 juni 2010
30-04 NK jeugd A,B en C in Haarlem
25-04 Winnaar(s) IBIS 2010
23-04 Alternatief schoolschaakkampioenschap VO
20-04 SCHAAK VRIJ IN BESLISSENDE FASE
05-04 Jeugd GP Almelo
03-04 SBO-Munsteland afgelast. Extra GP-toernooi op 5 juni
31-03 DGT Chess 960 Box te winnen
30-03 Rapidschaak Twente
30-03 SUCCESVOL RETERINK JEUGDSCHAAKTOERNOOI
30-03 Tussenstand Grand Prix
25-03 Open Enschedese kampioenschap Chess960
16-03 PK-pupillen
14-03 Schoolschaaktoernooi 2010 succes
13-03  SBO schoolschaaktoernooi 2010
11-03 Jeugd Grand Prix Mat-Ador
28-02 Toernooimanager bijgewerkt met PK-senioren
21-02 Zyon Kollen winnaar SBO jeugdsnelschaakkampioenschap
15-02 Toernooimanager bijgewerkt met PK-senioren
15-02 Voorjaarsschaken bij WSG
02-02 Resultaat 5e Jeugdschaaktoernooi Het Zwarte Paard Ommen
30-01 Jeugdsnelschaakkampioenschap 2010
26-01 GP-standen bijgewerkt
26-01 Raindropchess op SBO schoolschaak 2010
24-01 13 Februari Snelschaken In Winterswijk
18-01 PK senioren
16-01 Frank Kroeze winnaar Jan Krultoernooi 2010
08-01 Jan Krul Grandprixtoernooi 16 januari
04-01 Nieuwjaarstoernooi 2010 (jeugd)
04-01 Sjef Rijnaarts (Apeldoorn) winnaar Rijssense RABO-Schaaknacht.
03-01 Nieuwjaarstoernooi 2010
31-12 Stand JGP bijgewerkt
27-12 Nieuwjaarstoernooi SBO 2 januari
19-12 Uitnodiging PK-senioren 2010
04-12 SBO Nieuwjaarstoernooi
02-12 Schaaknacht Rijssen
30-11 Zyon Kollen winnaar 6e Dr. Max Euwe toernooi
16-11 Foto's JGP Almelo staan op de site
03-11 Resultaat Open Hengelo’s Jeugdschaakkampioenschap
27-10 Huttontoernooi 2009
22-10 Alexander Calder NK snelschaken voor clubteams 2009
20-10 Veteranen Toernooi
19-10 Film over Teamsnelschaaktoernooi
18-10 Esgoo beste team bij snelschaakkampioenschap
11-10 Inschrijving van teamsnelschaak nog open
23-09 Open SBO teamsnelschaaktoernooi op de campus
24-08 Open SBO teamsnelschaaktoernooi op de campus
09-08 Zyon Kollen wint ONJK C-categorie
03-08 ONJK 2009 vandaag van start
22-07 4e Renate Limbachtoernooi
07-07 Schaken in de zomer
30-06 3e Almelose Terrassenschaaktoernooi
10-06 Live volgen sbo cup finale
30-05 Floris van Assendelft Nederlands kampioen conditieschaak
24-05 Open Enschedees Kampioenschap Opdrachtschaak
18-05 Afsluitend Jeugd GP toernooi op 6 juni
26-04 SCHAAK VRIJ NADERT ONTKNOPING
16-04 Het 1e Nederlands kampioenschap conditieschaak
15-04 JGP-stand bijgewerkt
01-04 De Kroon toernooi te Hellendoorn geannuleerd
26-03 2e NK Rapid voor Clubteams, 11 april 2009
24-03 Maike wint 8e Open Lonneker jeugdkampioenschap
22-03 Ten Vergert kampioen van de SBO
19-03 Loting 1/2 finale SBO beker
01-03 Het 8e Open Lonneker jeugdkampioenschap
11-02 Open Enschedees Kampioenschap Chess 960
03-02 Kwart finale SBO cup
27-01 JGP-stand is bijgewerkt
25-01 Wijziging opzet ENO toernooi 4 april 2009
25-01 Succesvol 4e jeugdschaaktoernooi Het Zwarte Paard te Ommen.
23-01 Toernooi Oldenzaal gaat niet door
18-01 Indeling ronde 2 PK bekend
15-01 Snelschaken in Winterswijk
11-01 PK van start gegaan in Hengelo
07-01 Aanmelden voor PK kan nog steeds
31-12 GP stand voor de jeugd bijgewerkt
22-12 Voorlopige deelnemerslijst PK Senioren
21-12 Geslaagd kersttoernooi in Ommen
17-12 Oliebollentoernooi in Almelo
16-12 Persoonlijk Kampioenschap binnenkort in Hengelo
14-12 Aanmelden kersttoernooi kan nog steeds
05-12 Opgave Kersttoernooi op gang
04-12 29 December 2008 Schaaknacht Rijssen
04-12 3 Januari 2009 Olympus rapid toernooi.
30-11 Olympiade schaak team schrijft zich in
29-11 5e Max Euwe Jeugd een succes!
22-11 SBO Cup
20-11 5e Dr. Max Euwe Grand Prix Jeugdtoernooi
18-11 GP Toernooi Almelo 29 november
14-11 Esgoo snelschaaktoernooi 2008
26-10 Aanmelding Kersttoernooi van start
26-10 Foto's huttontoernooi
21-10 NK Rapidschaap voor clubteams, te Almelo 6 december 2008
20-10 Nu ook foto's van het Omni-simultaan
19-10 Wouter van Rijn heeft beste conditie onder schakers
19-10 Zevende Grand Prix toernooi
04-10 Zukertort, de kampioen der kampioenen (nu met foto's)
03-10 Data PK ongewijzigd
02-10 NK Rapid voor clubteams op 6 december a.s.
02-10 Deelnemers Saxion Achtkamp bekend
01-10 1e Nationale Kampioenschap SpeelZ
01-10 Kampioenschappen staan weer voor de deur
16-09 Saxion GP Toernooi 2008
07-09 Vredesschaaktoernooi 2008 op 20 september
05-09 Saxion wereldkampioenen achtkamp & Grand Prix Toernooi
01-09 Snelschaken in Almelo op 29 November 2008
20-07 SBO'ers in Pardubice
29-06 Lammens wint GP, Hultink beste huisschaker
24-06 Fischer-schaak in Hardenberg
19-06 Zomer Schaken bij Raalte
15-06 Eindstand JGP bekend.
13-06  18e SBO jeugdtoernooi
03-06 Mededeling evenement SBO - Munsterland
02-06 Toernooi Houtjehoofdhelder!
01-06 JGP-stand bijgewerkt met resultaat JGP WSG
25-05 SCHAAK VRIJ NADERT ONTKNOPING
14-05 Het 7e Open Lonneker jeugdkampioenschap
09-04 [h1]Open dag met Eerste Twentse Chess960 Toernooi[/h1]
21-03 1e Open Zwols Rapid Kampioenschap
19-03 Open avond Dr Max Euwe op 1 april (en dat is geen grap)
15-03 Schoolschaak: verrassend!!!
27-02 Rapidtoernooi HS Kibitz
25-02 PK levert enkele verrassingen op
21-02 Spanning bij PK
29-01 Open Kampioenschap NSVG
27-01 Fischer Random Chess toernooi
20-01 Ivo Maris wint jeugdtoernooi Ommen
15-01 2 februari: Jeugdtoernooi Almelo
14-01 Goed begin Persoonlijk Kampioenschap
07-01 Foto's en stand Jan Krul Snelschaak toernooi 2008
06-01 Nog steeds mogelijk om mee te doen aan PK
30-12 PK-E voor de jeugd
29-12 Aanmelding PK is geopend
22-12 Jamie Duburg winnaar SBO Kerst toernooi
16-12 Snelschaaktoernooi O&O kampen
13-12 Toch kersttoernooi voor de jeugd
13-12 Schaaknacht Rijssen, 27 december 2007
09-12 Kersttoernooi slaat jaar over
01-12 58ste ESGOO snelschaaktoernooi
29-11 doorgeefschaak bij Max Euwe
22-11 Uitslagen Max Euwe jeugdtoernooi
02-11 Dr Max Euwe Grand Prix Jeugdtoernooi
22-10 Foto's Saxionvierkamp & Dr Max Euwe Rapidtoernooi online
12-10 Uitnodiging voor het veteranen toernooi
10-09 Resultaat van het 7e Minerva jeugdschaaktoernooi
05-09 Opening van het jeugd schaak seizoen
12-08 Zomerschaak Lonneker
25-07 SV Lonneker weer naar Pardubice!
22-07 Almelose terrassenschaaktoernooi debuteert met succes
19-07 Almelose terrassenschaaktoernooi
21-06 Jeugdleidersvergadering 27 juni
17-06 Lonneker wint teamsnelschaken
17-06 Zomerzondagschaaktoernooi in Raalte
14-06 Lightning Chess 2007
10-06 SBO verliest van Munsterland
30-05 Teamsnelschaakkampioenschap komt eraan
28-05 SBO'ers op de Waalkade in Nijmegen
20-05 Jeugd GP-stand bijgewerkt
05-05 Verslag NK Venlo
02-05 NK Venlo - woensdag
28-04 NK Venlo van start
25-04 D.S.V. de Oppositie organiseert een rapid toernooi
19-04 Verslag IBIS toernooi
08-04 Nog niet alles beslist bij PK
10-03 Almelose Montessori en Twents Carmel kampioen
17-02 Grotenhuis exploitatie wint Bedrijfsschaak, SBO ook goed op dreef
16-02 6e Open Lonneker jeugdkampioenschap
11-02 In spanning naar laatste weekeinde
28-01 De eerste afscheiding is zichtbaar op PK
25-01 Kampioenschap NSVG 2007
18-01 Het zesde Open Lonneker Jeugdkampioenschap
16-01 PK vol van records
29-12 Rijssense schaaknacht prooi voor den Heeten
28-12 Einduitslag JGP Borne
26-12 Voorlopige deelnemerslijst Jeugd GP Borne
18-12 Pennings en Grotenhuis sterk in Eerde
13-12 57ste ESGOO snelschaaktoernooi
10-12 Minerva kampioen promotieklasse A noord-oost
08-12 Spanning stijgt in Hengelo - laatste rondes in KNSB promotie- en meesterklasses
03-12 Uitnodiging SBO Kersttoernooi
02-12 Jeugdgrandprix Almelo spant de kroon
27-11 Jeugdgrandprix op 2 december te Almelo
26-11 Minerva toch alleen aan kop in promotieklasse A NO
21-11 Kambiz Skandar wint Rapidtoernooi Park Stokhorst
04-11 Minerva behoudt leiding in promotieklasse A NO
03-11 3e Dr. Max Euwe Jeugdtoernooi op 25 november
01-11 SBO presteert beter dan ooit op het Huttontoernooi
31-10 Foto's NK rapid jeugd (Eindhoven) en Huttontoernooi
21-10 Open NK Rapid Jeugd in Eindhoven
11-10 GP Stand Senioren
11-09 Schaakvereniging Almelo jubileert!
24-08 Aanpassing jubileum toernooi Almelo (16-09-2006)
09-08 Evert, Maurice, Zyon en Philippe draaien bovenin mee op ONJK
31-07 Lonneker naar Pardubice: Patriek, Paul en Zyon goat d'r veur
25-06 Zyon Kollen wint 16e SBO Grand Prix toernooi
13-06 16e SBO Jeugd Grand Prix Toernooi
12-06 Rapidtoernooi voor spelers tot en met 25 jaar
12-06 Zomerschaak bij WSG
04-06 Eindresultaat jeugdtoernooi Het Zwarte Paard te Ommen
30-05 Evert Rademakers Kampioen SBO
30-05 JGP Het Zwarte Paard-Ommen
29-05 SBO-teams aan de Waalkade
29-05 Rapidtoernooi voor spelers jonger dan 26 jaar
29-05 Vriezenveen Vizemeister in Ströbeck
28-05 NK D-jeugd in Rijswijk
27-05 Barrage PK Live
26-05 Emma de Vries stunt in Rijswijk
25-05 NK D-jeugd van start in Rijswijk
13-05 Barrage PK B en D-groep
13-05 Eindstand GP bekend
06-05 Ali, Wouter en Maike in de prijzen op NK Jeugd
05-05 Voorlaatste dag NK Jeugd Schagen
04-05 NK Jeugd Schagen: dag 7
03-05 Zesde dag NK Jeugd
02-05 Vijfde dag Schagen: Ali alleen aan kop!
30-04 Ali B op 3 uit 3 in Schagen!
29-04 Tweede dag in Schagen: 2½ uit 4 voor SBO, Ali bij koplopers
28-04 NK Jeugd van start!
18-04 Cogas Schaaktoernooi in GP verwerkt
15-04 Barrage PK zaterdag 27 mei
09-04 PK nog [u]niet[/u] afgelopen!
13-03 Schoolschaak weer succesvol
06-03 Resultaat 24e Jan Leijenaar Schaaktoernooi te Bathmen
01-03 eerste scheidingen zichtbaar op PK
27-02 Diontoernooi Hardenberg
23-02 ABN-AMRO jeugdschaaktoernooi te Almelo
18-02 SBO-jeugdrating en SBO JGP stand bijgewerkt
14-02 Spanning en vermaak bij PK
14-02 Alexander Baisakow wint 5e Open Lonneker jeugdkampioenschap
08-02 Dion Hardenberg Schaaktoernooi
01-02 PK nieuwsbrief + wijziging indeling
29-01 Ellenbroek deelt eerste klap uit
29-01 PK van start gegaan
26-01 Deelnemerslijst PK Senioren
24-01 SBO-jeugdrating en SBO JGP stand bijgewerkt
22-01 Resultaat Henk van den Berg jeugdschaaktoernooi
21-01 PK staat weer voor de deur
20-01 5e Open Lonneker jeugdkampioenschap
18-01 Uitnodiging WSG Snelschaaktoernooi
16-01 Henk v/d Berg Jeugdschaaktoernooi
15-01 Kroeze oppermachtig in de caravans
15-01 Nieuwsbrief PK Veteranen
14-01 Uitnodiging Dion Hardenberg Schaaktoernooi
08-01 Jan Krul Caravanstoernooi in GP verwerkt
05-01 Uitnodiging Persoonlijk Kampioenschap SBO 2006
04-01 Uitnodiging Boertjes Schaaktoernooi
31-12 Tim Lammens wint Schaaknacht Rijssen
31-12 SBO-jeugdrating bijgewerkt
27-12 Kersttoernooi Borne groot succes
19-12 Jeugdkersttoernooi Borne
14-12 Max Euwe-teams sterk op NK snelschaken voor clubteams
14-12 Ellenbroek en Lammens de kasteelheren van de SBO
11-12 Kersttoernooi: kasteelschaken in Ommen
10-12 SBO jeugdkersttoernooi
05-12 Uitnodiging SBO Kersttoernooi
28-11 PK Veteranen
24-11 Nieuwe SBO-jeugdrating n.a.v. PK snelschaak online
22-11 Van Assendelft wint ESGOO GP-toernooi
21-11 ESGOO 1 wint SBO-teamsnelschaken
19-11 Erik Akkersdijk winnaar van spannend SBO Jeugdsnelschaakkampioenschap
15-11 31e SBO Jeugdsnelschaakkampioenschap op zaterdag 19 november
15-11 Jeugdtoernooi te Almelo van 12 november 2005 verwerkt
15-11 Teamsnelschaken en ESGOO toernooi
12-11 Maurice Schippers wint Almelo jeugdtoernooi
07-11 Deelnemerslijst Jeugdtoernooi Almelo
04-11 Open Hengelo's Kampioenschap
30-10 IM-norm voor Vincent Rothuis
27-10 Stand Jeugd GP 2005-2006 per 22 oktober 2005
26-10 Erik Akkersdijk wint Max Euwe jeugdtoernooi
26-10 Uitslag 4e Logivision toernooi Oldenzaal
19-10 Uitnodiging ESGOO Snelschaaktoernooi + SBO Teamsnelschaak
18-10 Deelnemerslijst PK Veteranen
11-10 Uitnodiging PK Veteranen 2005-2006
10-10 Aankondiging 2e Open Twentse Kampioenschappen
08-10 Maurice Schippers Nederlands kampioen rapidschaak
04-10 Stand Jeugd GP 2005-2006 online
03-10 Max Euwe jubileert; Rijnaarts wint
30-09 Talenten in Twente "Live"
30-09 Uitnodiging Akzo Nobel Talenten Toernooi
30-09 25 Oktober “open huis” SV Borne
21-09 Floris van Assendelft wint Café Schaaktour Raalte
13-09 5e Minerva Grand Prix Jeugdtoernooi
10-09 Online inschrijfformulier
03-09 Floris van Assendelft Nederlands kampioen snelschaak
31-08 Simultaan John van der Wiel bij ESGOO groot succes.
24-08 Zyon Kollen in Oostenrijk
17-08 Zondag 18 september 2005: Café Schaaktour Raalte
14-08 Spoelman haalt laatste IM norm in Hengelo
10-08 Hengelo weer in de ban van Jeugdschaak
22-07 Volg Wouter Spoelman op het WK
20-07 Raalte in ban van schaakoffensief!!
08-07 Gerard Grotenhuis blijft bovenin meedoen
08-07 Evert Rademakers in Bagneux
06-07 Gerard Grotenhuis op dreef in Bilderbergtoernooi
01-07 Zomer Zondag Schaaktoernooi
16-06 Schaaktoernooi voor homo's en lesbiennes
15-06 Pool-Schaaktoernooi in Enchede
12-06 Almelose Montessorischool 2e op NK schoolschaken
05-06 Almelose Montessorischool naar finale NK schoolschaken
01-06 SBO - Münsterland
01-06 Belisol viertallen toernooi gaat niet door
30-05 Tim Lammens winnaar 9e ENO snelschaaktoernooi
30-05 Almelose Montessorischool naar halve finales NK schoolschaken
29-05 Jeugdtoernooi Haaksbergen afgelast.
24-05 NK Snelschaken Jeugd
21-05 SV Lonneker 8e op NK E-teams
21-05 PK Senioren: Jorinde Elgersma wint barrage
21-05 Barrage PK C-groep zaterdag live
18-05 Gerard Grotenhuis kampioen SBO
18-05 Frank Kroeze met afstand Open Twents kampioen
11-05 André Langendijk en Igor Babych winnen reservegroepen Open Twentse
09-05 Zyon Kollen wordt in barrage derde op NK
09-05 Floris van Assendelft en Bas van Opheusden derde op NK
08-05 Zyon Kollen gedeeld eerste van Nederland bij de D-jeugd
07-05 Schagen: Bas van Opheusden speelt barrage
06-05 Achtste dag Schagen: A- en B-spelers vinden weg naar de top
04-05 Zesde dag Schagen: 50% voor SBO'ers
04-05 PK Veteranen
03-05 Floris van Assendelft steelt de show in Schagen
03-05 Verslag vanaf locatie Schagen
02-05 4½ uit 7 voor SBO'ers op vierde dag in Schagen
02-05 5 en 6 mei: 30 Grootmeesters in Enschede
01-05 SBO'ers in Schagen weer op weg naar boven
30-04 Rampdag voor SBO'ers op NK A-jeugd
29-04 NK Jeugdschaken
25-04 Partijen PK Senioren
20-04 Uitnodiging SBO Teamsnelschaken
15-04 Ignacia, Waanders en Oostmeyer winnen PK Veteranen
14-04 Kanshebbers SBO-Kampioenschappen veteranen
13-04 Frank Kroeze nu al Open Twents kampioen!
10-04 Eén en al spanning bij Persoonlijk kampioenschap
10-04 Vierde en vijfde ronde PK Senioren gespeeld
08-04 Jeugdclubcompetitie E-teams
06-04 Spannend weekeinde voor de boeg bij PK
06-04 Open Twents Kampioenschap - 5e ronde
31-03 Goede prestatie Ali in Duitsland
29-03 Cogas Energie in GP verwerkt
28-03 Cogas Energie: Jan Timman houdt Stellwagen op afstand
26-03 Vleeming verslaat Internationaal Meester
25-03 NK E in Waalwijk
21-03 PK Veteranen: koplopers hard onderuit
21-03 Timman - Stellwagen: Verslaat de leerling zijn leraar?
16-03 Fridman en van den Doel naar Cogas Energie Toernooi
13-03 Resultaten van het 23e Jan Leijenaar Jeugd Schaaktoernooi
13-03 Zappsport nieuwsflits
13-03 Sterke SBO deelname in Zwolle
08-03 PK organisator blij verrast
06-03 Floris van Assendelft wint Park Stokhorst Rapidtoernooi
06-03 Frank Kroeze uitgeschakeld in halve finales NK
04-03 Vijfde ronde PK Veteranen
02-03 Cogas Energie Schaaktoernooi 2005
01-03 Eindstand bedrijfssnelschaaktoernooi
01-03 Uitnodiging Jan Leijenaar jeugdtoernooi
28-02 Fotogalerijen van Zaterdagwedstrijden.
23-02 Bosch en Richter winnen sterk bezet Dion-toernooi
20-02 Favorieten op koers bij Persoonlijk Kampioenschap
20-02 Tweede en derde ronde PK Senioren gespeeld
18-02 Nieuwe ronden PK
17-02 Foto´s uit Frankrijk.
14-02 Wouter en Ali winnen!
13-02 Ali en Wouter starten met remise
11-02 Winterswijkse Wisselbeker voor Duvnjak.
11-02 19e Boertjes Schaaktoernooi wederom een groot succes
11-02 19 Februari: Derde Dion schaaktoernooi
11-02 Ali en Wouter in Frankrijk.
09-02 Arno van Akkeren wint in Almelo.
06-02 Open Lonneker 2005 bij Z@ppsport op Nederland 3
05-02 Vierde ronde PK Veteranen
05-02 9e ENO toernooi wordt 1 week later gehouden
03-02 Almelo's ABN Amro toernooi
02-02 Richter beste caravanschaker
01-02 PK Senioren: wijziging paring A-groep
30-01 Spoelman tevreden over prestatie bij Corus.
30-01 The game is on !!
29-01 Johan op den Dries wint het Henk van den Berg Toernooi in Nijverdal
29-01 Het wordt morgen spannend.
29-01 Eindstand Jan Krul jubileumtoernooi
28-01 IM titel gloort weer aan de horizon.
27-01 Deelnemerslijst Jan Krul
27-01 Partij Spoelman - Bosboom
26-01 Spoelman verslaat Manuel Bosboom
26-01 Spoelman doorbreekt reeks!
25-01 Henk van den Berg Jeugdtoernooi.
25-01 14e Windesheim Weekendtoernooi te Zwolle
25-01 Over het ontstaan van het Jan Krul Caravanstoernooi
24-01 Uitnodiging Open Lonneker 2005
24-01 Kambiz kampioen bij de D-jeugd
23-01 Geen snelle IM norm voor Spoelman.
23-01 Partij Lanchava - Spoelman
23-01 Favorieten PK starten met winst
22-01 Henk van den Berg jeugdtoernooi in Nijverdal
22-01 Lanchava verslaat Spoelman.
22-01 5 Februari: Snelschaaktoernooi WSG.
21-01 Ook Alekseev verslaat Spoelman.
20-01 Eerste nederlaag Spoelman
20-01 19e Boertjes Schaaktoernooi komt eraan.
19-01 Wouter's 4de ronde partij
18-01 Spoelman ontsnapt voor de 2de keer.
16-01 Uitnodiging Open Almelo's Jeugdschaak[-]kampioenschap
14-01 Voorlopige deelnemerslijst PK
14-01 Uitnodiging WSG snelschaaktoernooi
14-01 Spoelman start tegen "de kindermoordenaar".
12-01 Uitnodiging bijzonder Jan Krul Caravanstoernooi
10-01 Grand Prix Senioren
08-01 Uitnodiging toernooi Dion Hardenberg
03-01 Uitnodiging Boertjes Schaaktoernooi 2005
02-01 Bitalzadeh 6de in Arnhem
02-01 Verslag Kersttoernooi Borne
31-12 Biezetoernooi in Arnhem
30-12 Verslag laatste dag PK A,B en C
30-12 Schaaknacht Rijssen 2004
28-12 Rijssense schaaknacht opnieuw populair
28-12 Laatste dag inschrijven voor PK C-jeugd.
28-12 Eindresultaat Kersttoernooi te Borne
28-12 Maurice op avontuur in Het Hoge Noorden.
25-12 Deelnemerslijst Kersttoernooi Borne bekend
24-12 Spoelman uitgenodigd voor Grootmeestergroep Corus
19-12 Schaaknacht Rijssen
17-12 Aanmeldingen PK jeugd stromen binnen.
17-12 Eindstanden Kersttoernooi
14-12 Tweede ronde PK Veteranen gespeeld
10-12 Kersttoernooi staat weer voor de deur
09-12 Uitnodiging PK Jeugd
04-12 Maike Edens kampioen D-meisjes.
25-11 Uitnodiging Ferguson SBO Kersttoernooi
21-11 Open Nederlands Snelschaakkampioenschap
21-11 55e ESGOO snelschaaktoernooi in GP verwerkt
21-11 Jonge Lonnekernaren domineren SBO snelschaak[-]kampioenschap EF
21-11 Richter wint 55e ESGOO snelschaaktoernooi
15-11 PK Veteranen: nieuwsbrief
15-11 Eerste ronde PK Veteranen gespeeld
13-11 Deelnemerslijst Ferguson SBO Kersttoernooi.
09-11 Indeling PK Veteranen 2005
07-11 Uitnodiging EF snelschaken jeugd
04-11 Eindstand SBO-Minerva toernooi
04-11 Uitnodiging ESGOO snelschaaktoernooi
31-10 De SBO op het Huttontoernooi (verslag uitgebreid!)
30-10 Snelschaakkampioen ABCD-jeugd sbo Paul ten Vergert(Lonneker) en bij de meisjes Helena van Lenthe(Hardenberg)
27-10 Mededeling Jeugd GP 30 oktober
24-10 Uitnodigingen Open Hengelo's (Jeugd)Kampioenschap
19-10 Eindstand Logicvision toernooi
23-09 Uitnodiging PK Veteranen
09-09 GP-toernooien 2004-2005

December(19)
November(17)
Oktober(20)
September(20)
Augustus(18)
Juli(20)
Juni(18)
Mei(39)
April(42)
Maart(36)
Februari(41)
Januari(64)
2004
December(48)
November(28)
Oktober(30)
September(7)
Competitie
  Facebook

Volg ons op facebook.