SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Bestuur

Communicatie met het bestuur van de SBO loopt normaal gesproken via de secretaris. Aan een mondelinge toezegging van een bestuurslid kunnen geen rechten worden ontleend, alleen schriftelijke bevestigingen hebben geldigheid. Uiteraard heeft ieder bestuurslid zijn eigen competentie waarop hij kan worden aangesproken.

Bestuur SBO

bestuur@sboschaak.net

Voorzitter



Vacature, Secretaris a.i. Voorzitter

voorzitter@sboschaak.net

tel.

Secretaris

erik%20blom.JPG

Erik Blom

secretaris@sboschaak.net
Westdorplaan 24 8101 BE RAALTE
tel. 06-21417131

Penningmeester

bernard%20van%20lenthe.JPG

Bernard van Lenthe

penningmeester@sboschaak.net
Jupiterstraat 18 7771 XS HARDENBEG
tel. 06-30463630

Competitieleider

remko%20algera.JPG

Remko Algera

competitie@sboschaak.net
Bevrijdingslaan 21 7141 ZX Groenlo
tel. 0544-795040

Wedstrijdleider

werner%20gesing.JPG

Werner Gesing

wedstrijdleider@sboschaak.net

tel. 06-50201342

Jeugdleider

arnovanakkeren.JPG

Arno van Akkeren

jeugdleider@sboschaak.net
Uilenstede 102 1183 AM Amstelveen
tel. 06-25348366