SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Ivo Maris wint jeugdtoernooi Ommen
Stand van het derde jeugdschaaktoernooi van Het Zwarte Paard te Ommen.
Zaterdag 19 januari 2008.

Groep Plaats Naam Punten WP SB
11Ivo Maris7,0025,0025,00
12Bram Klapwijk6,0029,0022,00
13Jorian Knepper4,5029,5014,75
14Thomas Hummel4,0023,507,50
15Wouter Lardinois3,5026,5011,25
16Wouter Bezemer3,5026,008,00
17Arie Spuij3,0018,505,00
      
21Thierry Pol4,0022,008,50
22Sten Ritterfeld3,0029,0010,50
23Ben veerman3,0025,008,00
24Luuk Eilers3,0019,007,00
25Oscar Bril2,5024,005,50
26Jolien Eilers1,0025,003,00
27Rutgers Bult1,0021,001,00
      
31Irfan Tekinerdogan5,0031,5021,50
32Jordi Leferink4,5028,0017,00
33Paco Bril4,5026,5015,25
34Rajif Karabet4,0026,5012,25
35Furkan Dengiz4,0025,0010,75
36Bas Haartsen3,5023,509,75
      
41Lilian Berenpas5,0030,0020,50
42Friso Berenpas5,0029,5020,50
43Rick Dorgelo4,5026,0015,25
44Jasper Huiskes3,5022,008,25
45Reinier Luiten3,0020,004,00
46Chiel Timmermans3,0018,003,00
      
51Roel Hartholt5,0030,0020,00
52Jacob de Groot3,5026,009,50
53Geert Jansen3,0025,008,00
54Willian Hakkers3,0022,507,50
55David Akkerman3,0019,504,00
56Martijn Kanger2,0022,003,50
57Koen Meijer1,0019,500,00
      
61Mateo Bril5,5028,5021,25
62Robin Veneberg4,5025,0013,75
63Walter ter Beek4,0030,0014,50
64Casper Oude Nijeweme4,0027,5013,00
65Aron ter Beek3,5026,0010,00
66Romee Schulte2,5021,504,50
      
71Darryll Klein Koerkamp4,5028,5015,75
72Jesse Koelewijn4,5026,5015,00
73Ziggy Zijdemans4,0024,5011,25
74Niels van der Vegt4,0022,5010,00
75Auke vd Vinne3,5021,508,25
76Patrick Grootens3,5019,007,25
      
81Erik van Beesten6,0027,5022,50
82Olaf Kuyt4,0022,009,75
83Douwe Kleinjan3,0026,0010,25
84Ewoud Janus3,0025,007,50
85Nelienke Luiten2,5024,005,75
86Bo Veneberg2,5019,004,25
87Jasper Grootens1,0021,000,25

Jan Hummel Laatst gewijzigd: 20-01-2008