SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Uitnodiging PK Veteranen

PK Veteranen A-groep 2006-2007

 

Uitslagen ronde 7
TafelWitZwartUitslag
1Bremer, F.A. Grotenhuis, G.H. ½-½
2Hengstman, H. Tsoukkerman, B.Z. 1-0
3Vos, A.A. de Boogaard, D.N. 1-0
4Goede, F.J. de Ignacia, O.A. 0-1
5Eligmann, H. Doctor, H.W. 1-0
6Keizer, H. Rumengan, A.J. 1-0
7Tibbe, M.Th. Hortensius, Y. 1-0
8Meijerink, A.W.A. Venekamp, B. 1-0
9Heeregrave, Th.J. Brinkhuis, G.W. 0-1

 

Stand na ronde 7
#LotnrNaamRatingScoreWPSBTPR
12Grotenhuis, G.H. 20195.529.022.752079
214Hengstman, H. 18585.031.021.002044
317Bremer, F.A. 18994.530.019.252001
43Ignacia, O.A. 18724.527.515.501928
56Vos, A.A. de 18514.524.514.251837
61Tsoukkerman, B.Z. 19934.028.514.001870
78Eligmann, H. 17494.027.012.501807
84Boogaard, D.N. 18424.026.514.501856
916Doctor, H.W. 17003.529.513.251821
109Goede, F.J. de 18313.525.59.001720
115Tibbe, M.Th. 17903.525.011.751737
1215Keizer, H. 17793.525.011.001762
1312Meijerink, A.W.A. 16793.023.08.001673
147Brinkhuis, G.W. 15743.022.59.001671
1513Hortensius, Y. 16512.524.05.751562
1618Rumengan, A.J. 16612.520.56.001530
1710Venekamp, B. 16532.024.56.001602
1811Heeregrave, Th.J. 16912.023.04.751505


PK Veteranen B-groep 2006-2007

 

Uitslagen ronde 7
TafelWitZwartUitslag
1Rol, A. Kleij, A. ten ½-½
2Slofstra, J. Offereins, R. 0-1
3Ryssen, H. van Picauly, R.M. ½-½
4Haagsma, J.J. Meinen, H. 0-1
5Steffens, B.H.M. Dam, B. ten 1-0
6Kuit, J.A.C. Kuilenburg, P.J. van 1-0
7Roosink, J.H. Waanders, M.B.H.J. 0-1
999Folkers, P. ½-½R
999Rumengan, A.J. 0-1R

 

Stand na ronde 7
#LotnrNaamRatingScoreWPSBTPR
19Rol, A. 16005.529.022.001866
211Offereins, R. 15505.029.019.501756
35Kleij, A. ten 16264.528.016.751687
43Steffens, B.H.M. 16394.028.015.501639
515Ryssen, H. van 15234.027.515.751650
68Meinen, H. 16044.027.515.251642
74Waanders, M.B.H.J. 16304.025.012.501640
814Slofstra, J. 15253.527.510.501589
91Picauly, R.M. 16433.524.59.501570
1013Kuit, J.A.C. 15423.523.08.501563
112Kuilenburg, P.J. van 16403.027.09.751534
126Haagsma, J.J. 16153.027.08.751484
137Dam, B. ten 16133.022.57.001531
1416Rumengan, A.J. 16612.015.58.501804
1512Roosink, J.H. 15501.520.01.251608
1610Folkers, P. 15821.519.02.501232


PK Veteranen C-groep 2006-2007

 

Uitslagen ronde 7
TafelWitZwartUitslag
1Berg, G. v/d Tettelaar, J. 0-1
2Balk, E.J. Winters, J. 0-1
3Schoemaker, H. Scherfke, J.H. 0-1
4Ditzel, D. Oostmeyer, W. 0-1
5Radstake, L.A.J. Landeweer, A. 1-0
6Bolink, H.J. Hilhorst, G.J. 1-0
7Doeschate, J.G.M. ten Rijnders, B. ½-½
999Lingeman, G.J. ½-½R
999Hoekstra, F. 0-1R
999Fiselier, H.B. 0-1R

 

Stand na ronde 7
#LotnrNaamRatingScoreWPSBTPR
114Winters, J. 14095.527.520.501730
24Berg, G. v/d 15055.029.019.001641
35Scherfke, J.H. 14955.028.017.751598
47Tettelaar, J. 14864.525.515.251546
52Schoemaker, H. 15214.027.012.501522
66Radstake, L.A.J. 14904.024.511.751512
711Oostmeyer, W. 14644.023.511.001510
88Balk, E.J. 14813.529.011.751475
93Bolink, H.J. 15193.025.59.501395
1010Hoekstra, F. 14653.022.013.002198
119Lingeman, G.J. 14793.021.09.251423
1215Rijnders, B. 14012.526.09.751373
1313Ditzel, D. 14152.523.07.501331
1412Doeschate, J.G.M. ten 14552.521.56.751376
1516Hilhorst, G.J. 13982.521.04.001254
161Landeweer, A. 15222.027.05.501299
1717Fiselier, H.B. 12180.55.51.50738


PK Veteranen D-groep 2006-2007

 

Uitslagen ronde 7
TafelWitZwartUitslag
1Segerink, J.H.M. Vaartjes, F. 0-1
2Gesing, H.W. Wit, L. de 1-0
3Horst, J.M. Vroom, P.R. 1-0
4Boersma, G.A. Dijkstra, J.A. ½-½
5Hoeksema, J. Droste, A.F.M. 0-1
6Rijk, P.M. Fiselier, H.B. 0-1
999Steenhuisen, H.A.C. 0-1R
999Diepenmaat, G.A.M. 1-0R

 

Stand na ronde 7
#LotnrNaamRatingScoreWPSBTPR
14Vaartjes, F. 13666.028.023.251600
28Gesing, H.W. 12865.028.519.751448
33Horst, J.M. 13674.529.016.001366
46Wit, L. de 13044.527.016.001368
510Droste, A.F.M. 12524.026.013.251287
61Vroom, P.R. 13923.530.513.751287
712Segerink, J.H.M. 11703.527.510.751339
87Dijkstra, J.A. 13003.527.011.251294
911Fiselier, H.B. 12183.025.06.251127
109Rijk, P.M. 12642.525.57.751179
112Boersma, G.A. 13812.524.09.751093
1213Diepenmaat, G.A.M. 10832.523.04.501080
1314Hoeksema, J. 10792.018.55.751095
145Steenhuisen, H.A.C. 13430.56.51.50493


Jan Willem Brinks Laatst gewijzigd: 07-11-2006