SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
16e SBO Jeugd Grand Prix Toernooi
De aanmeldingen
Volgnr naam vereniging sbo_jeugdrating
1Paul ten VergertLonneker1320
2Zyon KollenLonneker1294
3Erik AkkersdijkLonneker1217
4Marco van VeenLonneker1169
5EtiŽn AlssemaAlmelo1164
6Bram KlapwijkDion VOS1157
7Thomas HummelMinerva1059
8Kambiz SkandarMinerva1050
9Jamie DuburgMinerva1047
10Rik SuurmondMinerva960
11Thijs EngberinkAlmelo911
12Tom HopDion VOS893
13Hindrik BrouwerDion VOS860
14Jorian KnepperMinerva855
15Wouter LardinoisMinerva824
16Frank van de PietermanMax Euwe822
17Emma de VriesWSG704
18Alex van RijnswouHet Zwarte Paard703
19Hidde LansinkPark Stokhorst694
20Arie SpuijDion VOS690
21Thierry PolAlmelo682
22Nilofar SkandarMinerva648
23Floris PerizoniusMinerva638
24Sten RitterfeldDion VOS605
25Johannes BrouwerDion VOS592
26Mark DunnewindHet Zwarte Paard586
27Jelle BultMax Euwe584
28Rutger BultMax Euwe573
29Luuk EilersMinerva562
30Leon StemerdinkWSG544
31Pim ten HoveMinerva542
32Gido ter HeyneMax Euwe522
33Oscar BrilMax Euwe511
34Paco BrilMax Euwe484
35Maarten BolkAlmelo480
36Rajif KarabetMax Euwe472
37Luc van HarxenWSG471
38Marten BrouwerDion VOS467
39Jordy WanningenMinerva458
40Elske BrouwerDion VOS451
41Tom AnalbersBasisschool De Schothorst448
42Gijs LansinkMinerva448
43Justin BudakBasisschool De Schothorst443
44Otis MarkusBasisschool De Schothorst443
45Bas HaartsenDion VOS442
46Jolien EilersMinerva435
47Nathan BudakBasisschool De Schothorst425
48Mauro ter HeyneMax Euwe425
49Tim ZengerinkBasisschool De Schothorst424
50Irfan TekinerdoganMax Euwe416
51Joost ter BraakeAlmelo405
52Ali JahwanshirMinerva400
53Ben LubbersHet Zwarte Paard366
54Patrick van NigtevechtPark Stokhorst354
55Jonas WissinkMinerva341
56Thari FreriksenBasisschool De Schothorst337
57Robert VogelAlmelo332
58Reinier LuitenAlmelo328
59Boudewijn ReizigerMax Euwe304
60Jori NijhuisBasisschool De Schothorst296
61Jasper-Ewout van BreemenBasisschool De Schothorst261
62Gabriel GabroMax Euwe239
63Constantijn ReizigerMax Euwe233
64Niels van der VegtHet Zwarte Paard221
65Rommert DirksMinerva131
66Matteo BrilMax Euwe350
67Tom KroeseBasisschool De Schothorst350
68Stijn AnalbersBasisschool De Schothorst350
69Kevin TeuitenBasisschool De Schothorst350
70Kevin WongMax Euwe350
71Nahuel Manterola 350
72Willem-Jan Rensink 350
73Floris Rensink 350
74Iris KolkMinerva350
75Wisse TrommelenMinerva350


Fetze Elgersma Laatst gewijzigd: 21-06-2006