SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Deelnemerslijst PK Senioren

PK Senioren Groep A

 

Uitslagen ronde 7
TafelWitZwartUitslag
1Assendelft, F. vanRademakers, E.½-½
2Lambrechts, K.J.J.Monsma, M.0-1
3Brinks, J.W.Schippers, M.A.1-0
4Ellenbroek, A.J.Langendijk, A.J.H.0-1
5Grotenhuis, G.H.Ignacia, O.A.1-0
6Vleeming, P.H.J.Heijne, P.J.F.½-½
7Dries, J. op denRenders, R.1-0
8Roos, R. deHampsink, R.J.J.0-1
999Stokkentreeff, F.J.0-1R

 

Stand na ronde 7
#LotnrNaamRatingScoreWPSBTPR
113Rademakers, E.18625.030.020.752197
21Assendelft, F. van21405.028.520.502192
34Monsma, M.20665.025.516.252088
46Brinks, J.W.19254.525.012.751981
55Grotenhuis, G.H.20024.025.513.251969
616Lambrechts, K.J.J.17434.024.011.501999
712Langendijk, A.J.H.18874.021.012.001990
83Ellenbroek, A.J.20673.527.511.751974
92Vleeming, P.H.J.20843.525.010.251910
108Schippers, M.A.19243.525.09.001832
119Dries, J. op den19223.023.06.251805
127Ignacia, O.A.19253.022.58.001799
1317Heijne, P.J.F.16843.021.08.751892
1415Renders, R.18492.523.58.501796
1510Hampsink, R.J.J.19102.523.07.751804
1611Roos, R. de19002.520.05.001698
1714Stokkentreeff, F.J.18572.519.58.001812


PK Senioren Groep B

 

Uitslagen ronde 7
TafelWitZwartUitslag
1Blom, H.L.Schippers, M.½-½
2Aalbers, T.W.J.Vergert, P. ten½-½
3Honer, A.F.Kollen, Z0-1
4Huisman, L.J.Schippers, J.A.½-½
5Goede, F.J. deLange, G.J. de1-0

 

Stand na ronde 7
#LotnrNaamRatingScoreWPSBTPR
14Schippers, M.17874.528.016.751852
22Vergert, P. ten18144.526.516.001928
310Blom, H.L.15934.526.516.001875
45Aalbers, T.W.J.17514.525.515.251844
59Kollen, Z16464.026.511.751748
63Huisman, L.J.18133.523.510.501729
71Goede, F.J. de18213.522.58.751671
86Honer, A.F.17253.522.08.751606
97Schippers, J.A.17232.524.05.751557
108Lange, G.J. de17102.020.04.001534


PK Senioren Groep C

 

Uitslagen ronde 7
TafelWitZwartUitslag
1Leerentveld, J.G.Peeters, P.G.M.1-0
2Dam, B. tenAkkersdijk, E.½-½
3Elgersma, S.Stuij, L½-½
4Lingeman, R.Heeregrave, Th.J.½-½
5Edens,R.Picauly, R.M.½-½
6Wissenburg, W.Mijnheer, E.0-1
7Brinkhuis, G.W.Edens, M0-1
8Lenthe, G.W. vanEdens, M.M.1-0

 

Stand na ronde 7
#LotnrNaamRatingScoreWPSBTPR
11Leerentveld, J.G.16826.525.523.752028
29Akkersdijk, E.15685.528.017.251770
32Mijnheer, E.16784.026.012.251668
45Peeters, P.G.M.16463.526.512.251581
516Edens,R.03.526.012.001618
68Elgersma, S.15923.526.010.751531
73Dam, B. ten16713.525.513.001554
87Lingeman, R.16133.525.011.251578
96Picauly, R.M.16143.524.512.251603
104Heeregrave, Th.J.16573.524.09.751527
1114Stuij, L14933.521.59.251557
1212Lenthe, G.W. van15403.024.58.501507
1310Edens, M15593.023.07.751589
1411Brinkhuis, G.W.15452.524.57.751472
1513Wissenburg, W.15262.522.07.251466
1615Edens, M.M.01.519.53.001202


PK Senioren Groep D

 

Uitslagen ronde 7
TafelWitZwartUitslag
1Vesters, T.Schippers, P.1-0
2Huang, J.Elgersma, J.1-0
3Landeweer, A.Veen, M. van0-1
4Tettelaar, J.Slofstra, J.1-0
5Tankink,M.Hummel, T.½-½
6Hilhorst, G.J.Scherfke, J.H.0-1
7Boersma, G.A.Overmaat, J.½-½
8Lange, M. deKippers, R0-1
999Stoevenbeld, M.0-1R
999Wit, L. de1-0R

 

Stand na ronde 7
#LotnrNaamRatingScoreWPSBTPR
118Schippers, P.05.029.518.501550
22Huang, J.14835.029.017.501729
33Veen, M. van14775.026.517.501680
41Tettelaar, J.14944.526.516.751500
512Vesters, T.13364.526.516.251478
68Hummel, T.13824.025.512.001392
713Landeweer, A.13113.527.016.751508
87Elgersma, J.13833.526.011.251375
95Slofstra, J.14323.523.09.501342
104Scherfke, J.H.14373.522.58.501285
1110Tankink,M.13493.522.010.251352
1215Kippers, R11673.519.57.751311
1311Boersma, G.A.13483.022.07.251302
146Hilhorst, G.J.14212.525.07.251251
159Overmaat, J.13772.521.55.001215
1614Wit, L. de12722.520.54.251119
1717Lange, M. de10091.017.01.00624
1816Stoevenbeld, M.11391.07.03.500

Mark Oude Alink Laatst gewijzigd: 26-01-2006