SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Uitnodiging SBO Kersttoernooi
Rapid
Naam Rating Klasse Club
Christian Richter2432AESGOO
Tim Lammens2255ADr. Max Euwe
Floris van Assendelft2140ADr. Max Euwe
Ben Poelstra2133ASV Almelo
Jean Paul Pennings2052ASV ENO
Emir Mulic2034ADr. Max Euwe
Boris Tsoukkerman2018AESGOO
Mark Oude Alink1943AHSC Stork
Johan op den Dries1905ASV ENO
Andre Langendijk1887BESGOO
Remco Holland1866BEDS
Freek de Goede1821BSV ENO
Jan Huisman1813BSC Raalte
Klaas de Jong1714BAlmelo
Johan Schothans1700BSC Rijssen
Chris Stühmeier1689CMelle DWZ
John Leerenveld1682CSC Borne
Matthias Schneider1676CMelle DWZ
Maurice Pots1630CEDS
Siebren Elgersma1598CDr. Max Euwe
Eric Blom1593CSC Raalte
Frank Muthing1566CEDS
Rein Lingeman1560CSV ENO
Wim Brinkhuis1545CSV ENO
Hans Bril1481DSC Raalte
Pieter Jan Snijders1469DSV ENO
Jorinde Elgersma1403DDr. Max Euwe


Vierkampen
Naam Rating Club
Bas van opheusden2107ESGOO
Patriek Vleeming2084SV Lonneker
Ton Ellenbroek2067SV Dr. Max Euwe
Gerard Grotenhuis2002SV ESGOO
Evert Rademakers1867SV Dr. Max Euwe
Dick van Wamelen1846HEC
Marc Schippers1787SC Almelo
Klaas Winters1783SV Ommen
Jan Boer (blind)1765Assen
Harrie Dokter1708ENO
Zyon Kollen1646SV Lonneker
Henk Jonkers1588SV Lonneker
Hans de Ruiter1570SV ENO
Reitze Douwma1561Het Zwarte Paard
Maike Edens1559SV Lonneker
Walter Wissenburg1526SV Lonneker
Roel Boer1484SV Ommen
Henk Fiselier1297EDS
Melle Edens1274SV Lonneker
Louk de Wit1272SV Lonneker
Marieke de Lange1009HEC
Ronald Edens0SV Lonneker


Jeugd
naam vereniging sbo_jeugdrating geboortejaar
Kambiz SkandarMinerva10701994
Jamie DuburgMinerva9921994
Thomas HummelMinerva9331992
Tom HopDion VOS8331991
Arie SpuijDion VOS7531993
Jorian KnepperMinerva7261993
Wouter LardinoisMinerva7181993
Ben VeermanHet Zwarte Paard7051993
Alex van RijnswouHet Zwarte Paard6361994
Johannes BrouwerDion VOS5851993
Nilofar SkandarMinerva5431996
Marten BrouwerDion VOS4831993
Sten RitterfeldDion VOS4711995
Bas HaartsenDion VOS4201994
Jasper HuiskesHet Zwarte Paard3821993
Elske BrouwerDion VOS3551995
Ben LubbersHet Zwarte Paard3531991
Elwin DoggerDion VOS3501996
Jeroen EdelijnDion VOS3501994
Nynke BrouwerDion VOS3501997
Ruben MijnheerBorne3471996
Niels van der VegtHet Zwarte Paard3301995
Rob MeyerinkHet Zwarte Paard3201995


Mark Oude Alink Laatst gewijzigd: 06-12-2005