SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Voorronde PK-D
Het Persoonlijk Kampioenschap voor de D jeugd (geboren na 1 januari 1994) bestaat uit twee gedeeltes
De voorronde en de finale ronde.
Voor de finale ronde (6 en 7 januari) plaatsen zich
  1. De kampioen van de E-jeugd van vorige jaar
  2. Plaatje

  3. De twee beste spelers van het PK-D van vorig jaar (en die nu nog mee mogen doen)
    PlaatjePlaatje

  4. De vijf beste spelers van de voorronde

  5. En twee spelers door de plaatsingcommissie


De volgende deelnemers hebben zich reeds aangemeld:
nr naam rating ID gespeeld score
1Philippe Schippers1113805579500
2Jamie Duburg966818831200
3Melle Edens799819743100
4Rik Suurmond778819024800
5Danyal Rahimisaheli689822574500
6Floris Perizonius653808034700
7Hidde Lansink646822300600
8Thierry Pol621818557300
9Emma de Vries617819669400
10Alex van Rijnswou598824674400
11Timo van Leerdam590813164000
12Gido ter Heyne568823472100
13Nilofar Skandar536812211500
14Tijmen Schraven489818584800
15Jelle Bult466819734300
16Dave Vogel452817627800
17Luc van Harxen449826361800
18Rutger Bult440819160100
19Sten Ritterfeld438819305300
20Maarten Bolk412817207600
21Koen Rikkerink387819304200
22Marnix Bakker387826547700
23Oscar Bril384828844500
24Patrick van Nigtevecht373823757000
25Robert Vogel346819055600
26Joost ter Braake312821307300


Fetze Elgersma Laatst gewijzigd: 04-12-2005