SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Max Euwe jubileert; Rijnaarts wint
De Enschedese schaakclub Dr. Max Euwe vierde dit weekeinde haar 60e verjaardag. Naast een vierkamp tussen vier van de sterkste jeugdspelers uit Twente was er ook een jubileumtoernooi.

Het toernooi werd voor deze gelegenheid gehouden in Cafe de Sport, waar de club 60 jaar geleden het levenslicht zag. Daar traden 56 spelers, waaronder veel leden en oud-leden van de club tegen elkaar in het strijdperk in een zevenrondig toernooi.

Uiteindelijk bleek de Apeldoorner Rijnaarts duidelijk een maatje te groot voor de rest. Met een honderd procent score wist hij soeverein het toernooi te winnen. Achter hem wisten Tim Lammens, Dinant Postma en Raoul van de Oudeweetering de eer voor de organiserende club hoog te houden. Zij haalden 5,5 punten uit 7 wedstrijden.

De B-groep werd een prooi voor Andre Langendijk, die met 5 punten binnen de eerste tien wist te eindigen. Achter hem eindigde Anne Veltman op een half punt achterstand als tweede, terwijl Jan-Willem Brinks, Jeroen Bugel, Gerrit-Jan te Bokkel en Sebastiaan Hiemstra derde werden.

De C-groep kende de 10-jarige Zyon Kollen, de 12 jarige Maike Edens en Jarich van de Molen als winnaar. Allen werden uiteindelijk gedeeld 14e.

Ook in de D-groep een jonge winnaar.
De 10-jarige Kambiz Skandar wist hier te winnen. Ook hij finishde uiteindelijk als gedeeld 14e in dit toernooi. Een vol punt achter hem eindigden Franz Horstman, Ben Bolding, Melle Edens (ook pas 10 jaar) en Rami Wohl als tweede in deze groep.

Na het toernooi was er nog een receptie, waar nog enige herinneringen uit het verleden werden opgehaald. Al gingen die niet terug tot het prille begin van de club.

No. PNo. Name Score WP SB PS rat. TPR W-We
1.6Sjef Rijnaarts7.030.030.0028.02194-0 
2.3Tim Lammens5.530.523.0022.52255-0 
 9Dinant Postma5.531.023.0023.02094-0 
 10Raoul v/d Oudeweetering5.529.022.5022.02029-0 
5.1Pierre Wilde5.035.523.0023.02296-0 
 2Petar Hortsch-Stoyanov5.028.518.5020.02263-0 
 5Rick Duijker5.034.522.0023.02202-0 
 8Achim Buendgen5.031.020.0021.02114-0 
 11Jesse van Elteren5.030.020.0022.02024-0 
 13Gerard Grotenhuis5.027.518.0019.02002-0 
 18Andre Langendijk5.027.017.0019.01887-0 
12.16Mark Oude Alink4.523.512.7516.01943-0 
 17Anne Veltman4.529.516.2519.01897-0 
14.7Ton Ellenbroek4.031.014.0020.02120-0 
 12Bas van Opheusden4.025.012.7516.52009-0 
 14Jasper de Jong4.025.512.0016.01947-0 
 15Thomas de Hoop4.027.013.0017.01945-0 
 19Jan Willem Brinks4.029.512.0018.01877-0 
 21Jeroen Bugel4.030.012.5017.01866-0 
 25Gerrit-jan te Bokkel4.029.514.2519.51837-0 
 26Sebastiaan Hiemstra4.027.514.0018.01832-0 
 30Jarich v/d Molen4.026.011.0016.01682-0 
 34Zyon Kollen4.024.010.0013.016461735 0 
 37Maike Edens4.023.011.0014.01559-0 
 42Kambiz Skandar4.023.510.7515.51489-0 
26.22Remco Holland3.524.510.2513.0186617350 
 23Pascal Jacobs3.528.511.5016.51860-0 
 24Arje Willemze3.526.010.2515.51844-0 
 36Hans van Ryssen3.521.08.2511.51600-0 
 40Jamie Duburg3.523.59.7512.01516-0 
31.20Jan Haker3.025.07.0015.01876-0 
 27Peter van Bart3.018.05.5010.51771-0 
 28Maurice van Mourik3.023.59.5013.5174710000 
 29Jacques Swets3.016.55.758.51700-0 
 31John Leerentveld3.026.08.0013.01682-0 
 32Youri Gerritse3.023.08.5011.01647-0 
 35Marinus Waanders3.024.06.0011.01620-0 
 38Johan Schroer3.021.56.5011.01551265 0 
 39Tijmen v/d Wolfshaar3.024.06.0011.01519-0 
 43Franz Horstmann3.017.03.5010.0146817350 
 47Ben Bolbing3.020.04.507.01000-0 
 55Melle Edens3.018.06.509.5100010000 
 59Rami Wohl3.024.09.5014.01000-0 
44.44Loek de Wit2.519.54.258.51272-0 
 48Frank v/d Pieterman2.522.56.5010.01000-0 
 54Maxim Boerre2.518.03.257.51000-0 
 60Ronald Edens2.524.06.5013.5100017350 
48.41Michael Schroeder2.021.04.008.01516-0 
 45Cor Butzelaar2.021.54.008.01039-0 
 46Arnaud van Beek2.025.56.0011.01000-0 
 52Laurens Veltman2.022.06.0010.01000-+0.00
 56Paul ter Heyne2.016.52.004.01000-0 
53.51Joost van Lier1.517.01.252.01000-0 
54.50Gido ter Heyne1.018.50.505.01000-0 
 53Mauro ter Heyne1.017.02.004.01000-0 
56.58Rajif Karabet0.516.00.751.01000-0 

Martin Borggreve Laatst gewijzigd: 03-10-2005