SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
SBO-jeugdrating bijgewerkt
De SBO-jeugdrating is bijgewerkt met de resultaten van het SBO-Münsterland toernooi te Gronau van 11 juni 2005 en het SBO jeugdtoernooi te Hengelo van 25 juni 2005.

Eerst is het SBO-Münsterland toernooi te Gronau verwerkt.
Overzicht van de ratingverandering.

rating_o oude rating
rating_v verschil
rating_n nieuwe rating

naam vereniging geboortejaar rating_o rating_v rating_n
Alexander Bösel  9003,2903
Arjan van LithWSG198913456,21351
Arjuna SnoepAlmelo199365910,4669
Bas van DuynWSG1990126611,81278
Bas van OpheusdenMinerva19891379221401
Bram KlapwijkDion VOS1993108628,41114
Christina Raus  9005,8906
Dimitri Ratkovitch  1400401440
Etien AlssemaAlmelo19921163-0,61162
Evert RademakersMinerva19911333-12,61320
Fabian Stopka  100017,21017
Felix Bandur  800-6,6793
Florian BiermannOchtrup19944701,8472
Gerrit Roling  4502,4452
Gregor Pinno  1000-0,41000
Henning Friese  1400201420
Hessel DirksMinerva19946304,2634
Jamie DuburgMinerva1994891-20,2871
Jeffrey HuangAlmelo199498019,61000
Jens Trostheide  800-9,6790
Jokim van den BosPark Stokhorst19881276151291
Jorian KnepperMinerva199358729,8617
Jorinde ElgersmaMinerva19929984,61003
Joscha KäuperOchtrup19861118-24,61093
Julius Virnyi  9005,6906
Jussi BenningaDion VOS19921138-1,61136
Kambiz SkandarMinerva19941094-22,41072
Kristina Maske  800-6,6793
Lasse BenningaDion VOS19901228-61222
Maik Laurenz  60016,2616
Marcel Strohmeyer  600-15,4585
Marco van VeenMax Euwe19901034301064
Marten van der WerffPark Stokhorst1987107140,21111
Melanie Lüger  800-6,6793
Michael Mundus  600-14,2586
Paul ten VergertLonneker19911267-8,21259
Pieter-Jan SnijdersENO1991115327,41180
Rahel Micklich  90010,6911
Ralf SchwieteringOchtrup19861234-38,61195
Richard Preuss  100017,21017
Rik SuurmondMinerva199478728,4815
Robin BosLonneker19937657,8773
Sascha Krüler  90016,8917
Sebastian Schmidt  800-7,6792
Siebren ElgersmaMinerva1991108934,21123
Simone BrökerOchtrup19898837,4890
Stephan Baumann  6001,8602
Thomas HoltmannspötterOchtrup19871226-17,61208
Thorben Lindauer  1000-4,2996
Tobias BrägelmannOchtrup1995472-15,8456
Tobias Hundehege  1000-4,4996
Tom VestersLonneker19901041291070
Zyon KollenLonneker19951030-6,21024


Daarna is het SBO jeugdtoernooi te Hengelo verwerkt.
Overzicht van de ratingverandering.

rating_o oude rating
rating_v verschil
rating_n nieuwe rating

naam vereniging geboortejaar rating_o rating_v rating_n
Alex van RijnswouHet Zwarte Paard199457728,4605
Anna BrandnerSchule am See1992350-35,6314
Arie SpuijDion VOS1993816-19,8796
Arjan EngbersLonneker199147725,4502
Arjuna SnoepAlmelo1993669-11,6657
Arno van AkkerenMinerva19891409-2,41407
Artur FriesenSchule am See1991650-47,2603
Barbara SchneiderSchule am See1991350-10,6339
Bart AlbekMinerva1993417-36,4381
Bas HaartsenDion VOS199435647,8404
Bas Leferink op ReininkBasisschool De Schothorst19913973,2400
Ben VeermanHet Zwarte Paard199360373,2676
Benjamin BaslerSchule am See1989600-66,6533
Bram KlapwijkDion VOS1993111445,81160
Claas HorstSchule am See1991429-32,8396
Daniela MumkenSchule am See1990401-53,2348
Danyal RahimisaheliWSG1994567-1,2566
Dave VogelAlmelo19954346440
Diaa MughamesSchule am See199335024,4374
Eduard NickelSchule am See19897004,4704
Elske BrouwerDion VOS199534724,8372
Emma de VriesWSG199656738,8606
Esther BuddeWSG199251310523
Etien AlssemaAlmelo1992116216,21178
Etienne RameauxAlmelo199360233,2635
Evert RademakersMinerva1991132014,21334
Floris PerizoniusMinerva1994680-31,2649
Frank ter HarmselRijssen199080022,4822
Frank van de PietermanMax Euwe1992665-10,4655
Frederic BudkeSchule am See1993375-66,8308
Gabriel GabroMax Euwe1996174-8,4166
Gerwin van LentheDion VOS19851121-25,41096
Gideon RohlmannSchule am See1992400-47,6352
Gido ter HeyneMax Euwe1994517-11,4506
Hessel DirksMinerva1994634-33,6600
Hidde LansinkPark Stokhorst199547366,4539
Hindrik BrouwerDion VOS199092138,4959
Jakob GodojSchule am See1989500-38,8461
Jasper HuiskesHet Zwarte Paard199335523378
Jeffrey HuangAlmelo1994100011001
Jelco PlompAlmelo199367118,2689
Jelle BultMax Euwe199644524469
Jesse SmitLonneker1996394-6,6387
Joeri NijhuisPark Stokhorst199536436400
Johannes BrouwerDion VOS199355541,6597
John LarsonHet Zwarte Paard199440615,6422
Jokim van den BosPark Stokhorst1988129101291
Joost ter BraakeAlmelo1998300-9,4291
Jordy BrinksAlmelo199461221,2633
Jorian KnepperMinerva199361769,8687
Josef LuszczynskiSchule am See199350031,2531
Jurjen de RoestLonneker1994464-21,8442
Justin BudakBasisschool De Schothorst199242022,8443
Klaas Jan AttemaLonneker1995573-0,4573
Koen Leferink op ReininkBasisschool De Schothorst199334225,6368
Kristina PapenfutSchule am See1992350-10,6339
Kristina SpetterSchule am See1992350-60,6289
Luc van HarxenWSG1994373-6367
Luuk EilersMinerva199741424438
Maarten BolkAlmelo199537618394
Maike EdensLonneker199377528803
Marcel HäuslerSchule am See19905198,6528
Marco van VeenMax Euwe19901064-34,61029
Mart AnalbersBasisschool De Schothorst199532135,8357
Marten BrouwerDion VOS1993426-12,6413
Mauro ter HeyneMax Euwe199830729336
Melle EdensLonneker199574045,4785
Mohammed AslamSchule am See1990600-36,6563
Moon ManikMinerva1995382-63,4319
Nathan BudakBasisschool De Schothorst199435767,6425
Niels KunstLonneker199261730,2647
Nima VatankhahgadimMinerva1993517-51,4466
Otis MarkusBasisschool De Schothorst199240835,4443
Paco BrilMax Euwe1998330-32,2298
Patrick van NigtevechtPark Stokhorst199531537,4352
Paul ten VergertLonneker1991125926,21285
Peter van der HeideDion VOS199235044,4394
Philippe SchippersAlmelo19951020371057
Pim ten HoveMinerva199444324,4467
Rajif KarabetMax Euwe1997340-13,8326
Robert VogelAlmelo1997351-16,2335
Rosanne PerizoniusMinerva1996370-15,4355
Rutger BultMax Euwe1994454-30,2424
Rutger SmitLonneker19963743,6378
Sebnem EmreSchule am See1993350-5,6344
Shashi RampursadMinerva199535123,8375
Sjoerd PobreLonneker19904902,8493
Stephane PrasterMinerva199810610,8117
Tatjana RuschSchule am See199140026,8427
Thari FreriksenBasisschool De Schothorst199430829337
Thierry PolAlmelo1996597-16581
Thijs EngberinkAlmelo1991908-8,8899
Thomas BeerdsenGeen199845043493
Thomas HummelMinerva1992936-14,8921
Tibor van StapeleMinerva1996375-26,8348
Tim ZengerinkBasisschool De Schothorst199438935424
Tom AnalbersBasisschool De Schothorst199339553,4448
Tom HopDion VOS1991862-9,2853
Tom ter HorstAlmelo1992772-21,6750
Trung NguyenSchule am See199337548423
Walter QorajSchule am See198969924,4723
Wassim MughamesSchule am See1992450-17433
Wouter BezemerHet Zwarte Paard1990773-31,8741
Wouter LardinoisMinerva199457828,2606
Zyon KollenLonneker1995102416,21040


Jan Hummel Laatst gewijzigd: 26-06-2005