SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
SBO verplettert Münsterland met 172½ - 77½
Met het sterkste team sinds jaren heeft de SBO de marskramer weer in handen door Münsterland verpletterend te verslaan. Zowel bij de jeugd als de senioren was het niveau verschil duidelijk. Senioren 79-46, jeugd 93½-31½.

De topscorerslijst:
Naam Score
Tim Lammens5
Bas van Duijn5
Marco van Veen5
Tom Vesters5
Siebren Elgersma5
Pieter Jan Snijders5
Bram Klapwijk5
Rik Suurmond5
Frank Kroeze
Bart Konijn
Bert te Sligte
Gerard Grotenhuis4
André Langendijk4
Gert-Jan te Bokkel4
Mark Oude Alink4
Bas van Opheusden4
Paul ten Vergert4
Lasse Benninga4
Jeffrey Huang4
Robin Bos4
Jorian Knepper4


De gedetailleerde uitslagen:
Münsterland - Overijssel     7   18
Gruppe 1     
 
Runde 1     
Jacob, Gunnar:Frank Kroeze0.5:0.5
Scheider, Julian:Tim Lammens0:1
Hunold, Rolf:Paul Bierenbroodspot0:1
Storck, Martin:Jochem Snuverink0:1
Jacob, Helmut Dr.:Ton Ellenbroek0:1
      
Runde 2     
Tim Lammens:Jacob, Gunnar1:0
Paul Bierenbroodspot:Scheider, Julian0:1
Jochem Snuverink:Hunold, Rolf0:1
Ton Ellenbroek:Storck, Martin0:1
Frank Kroeze:Jacob, Helmut Dr.1:0
      
Runde 3     
Jacob, Gunnar:Paul Bierenbroodspot1:0
Scheider, Julian:Jochem Snuverink0:1
Hunold, Rolf:Ton Ellenbroek0:1
Storck, Martin:Frank Kroeze0:1
Jacob, Helmut Dr.:Tim Lammens0:1
      
Runde 4     
Jochem Snuverink:Jacob, Gunnar1:0
Ton Ellenbroek:Scheider, Julian1:0
Frank Kroeze:Hunold, Rolf1:0
Tim Lammens:Storck, Martin1:0
Paul Bierenbroodspot:Jacob, Helmut Dr.0:1
      
Runde 5     
Jacob, Gunnar:Ton Ellenbroek1:0
Scheider, Julian:Frank Kroeze0:1
Hunold, Rolf:Tim Lammens0:1
Storck, Martin:Paul Bierenbroodspot0:1
Jacob, Helmut Dr.:Jochem Snuverink0.5:0.5

Münsterland - Overijssel     9.5   15.5
Gruppe 2     
 
Runde 1     
Reinhold, Klaus Dr.:Bart Konijn0.5:0.5
Hoge, Torsten:Florus van Assendelft1:0
Kipp, Lucas:Mark van Essen1:0
Kordel, Mathias:Patriek Vleeming0:1
Rebber, Christian:Monsma0:1
      
Runde 2     
Florus van Assendelft:Reinhold, Klaus Dr.1:0
Mark van Essen:Hoge, Torsten1:0
Patriek Vleeming:Kipp, Lucas0.5:0.5
Monsma:Kordel, Mathias0:1
Bart Konijn:Rebber, Christian1:0
      
Runde 3     
Reinhold, Klaus Dr.:Mark van Essen0:1
Hoge, Torsten:Patriek Vleeming1:0
Kipp, Lucas:Monsma0:1
Kordel, Mathias:Bart Konijn0:1
Rebber, Christian:Florus van Assendelft1:0
      
Runde 4     
Patriek Vleeming:Reinhold, Klaus Dr.0:1
Monsma:Hoge, Torsten1:0
Bart Konijn:Kipp, Lucas1:0
Florus van Assendelft:Kordel, Mathias0:1
Mark van Essen:Rebber, Christian0.5:0.5
      
Runde 5     
Reinhold, Klaus Dr.:Monsma1:0
Hoge, Torsten:Bart Konijn0:1
Kipp, Lucas:Florus van Assendelft0:1
Kordel, Mathias:Mark van Essen0:1
Rebber, Christian:Patriek Vleeming0:1

Münsterland - Overijssel     9.5   15.5
Gruppe 3     
 
Runde 1     
Rothkegel, Jürgen:Gerard Grotenhuis0:1
Beimdiek, Reiner:Marcel Krosenbrink1:0
Binger, Friedhelm:Andere Langedijk0:1
Hirnstein, Markus:Albert Vasse0.5:0.5
Raus, Michael:Guy Bielderman1:0
      
Runde 2     
Marcel Krosenbrink:Rothkegel, Jürgen1:0
Andere Langedijk:Beimdiek, Reiner1:0
Albert Vasse:Binger, Friedhelm1:0
Guy Bielderman:Hirnstein, Markus1:0
Gerard Grotenhuis:Raus, Michael1:0
      
Runde 3     
Rothkegel, Jürgen:Andere Langedijk0:1
Beimdiek, Reiner:Albert Vasse0:1
Binger, Friedhelm:Guy Bielderman1:0
Hirnstein, Markus:Gerard Grotenhuis0:1
Raus, Michael:Marcel Krosenbrink0.5:0.5
      
Runde 4     
Albert Vasse:Rothkegel, Jürgen0:1
Guy Bielderman:Beimdiek, Reiner0:1
Gerard Grotenhuis:Binger, Friedhelm0.5:0.5
Marcel Krosenbrink:Hirnstein, Markus0.5:0.5
Andere Langedijk:Raus, Michael1:0
      
Runde 5     
Rothkegel, Jürgen:Guy Bielderman1:0
Beimdiek, Reiner:Gerard Grotenhuis0.5:0.5
Binger, Friedhelm:Marcel Krosenbrink0:1
Hirnstein, Markus:Andere Langedijk1:0
Raus, Michael:Albert Vasse0:1

Münsterland - Overijssel     8   17
Gruppe 4     
 
Runde 1     
Sprenger, Franz:Gert Jan Te Bokkel1:0
Galluschke, Thorsten:Bert te Sligte0:1
Ril, Rudi:Fetse Elgersma1:0
Schütt, Hartwig:Mark Oude Alink0:1
Terhorst, Timo:Jean Reinders1:0
      
Runde 2     
Bert te Sligte:Sprenger, Franz1:0
Fetse Elgersma:Galluschke, Thorsten0:1
Mark Oude Alink:Ril, Rudi0.5:0.5
Jean Reinders:Schütt, Hartwig1:0
Gert Jan Te Bokkel:Terhorst, Timo1:0
      
Runde 3     
Sprenger, Franz:Fetse Elgersma0:1
Galluschke, Thorsten:Mark Oude Alink0.5:0.5
Ril, Rudi:Jean Reinders0:1
Schütt, Hartwig:Gert Jan Te Bokkel0:1
Terhorst, Timo:Bert te Sligte0.5:0.5
      
Runde 4     
Mark Oude Alink:Sprenger, Franz1:0
Jean Reinders:Galluschke, Thorsten0:1
Gert Jan Te Bokkel:Ril, Rudi1:0
Bert te Sligte:Schütt, Hartwig1:0
Fetse Elgersma:Terhorst, Timo1:0
      
Runde 5     
Sprenger, Franz:Jean Reinders0.5:0.5
Galluschke, Thorsten:Gert Jan Te Bokkel0:1
Ril, Rudi:Bert te Sligte0:1
Schütt, Hartwig:Fetse Elgersma1:0
Terhorst, Timo:Mark Oude Alink0:1

Münsterland - Overijssel     12   13
Gruppe 5     
 
Runde 1     
Hoppen, Andreas:John Leerentveld0.5:0.5
Thiry, Franz Josef:Marinus Waanders0.5:0.5
Krüler, Andreas:Rein Lingeman1:0
Mostapha, Riad:Gerard de Lange0:1
Strößner, Lena:Walter Wissenburg0.5:0.5
      
Runde 2     
Marinus Waanders:Hoppen, Andreas1:0
Rein Lingeman:Thiry, Franz Josef1:0
Gerard de Lange:Krüler, Andreas0:1
Walter Wissenburg:Mostapha, Riad1:0
John Leerentveld:Strößner, Lena1:0
      
Runde 3     
Hoppen, Andreas:Rein Lingeman0:1
Thiry, Franz Josef:Gerard de Lange0:1
Krüler, Andreas:Walter Wissenburg1:0
Mostapha, Riad:John Leerentveld0:1
Strößner, Lena:Marinus Waanders0:1
      
Runde 4     
Gerard de Lange:Hoppen, Andreas0:1
Walter Wissenburg:Thiry, Franz Josef0:1
John Leerentveld:Krüler, Andreas0.5:0.5
Marinus Waanders:Mostapha, Riad0.5:0.5
Rein Lingeman:Strößner, Lena0.5:0.5
      
Runde 5     
Hoppen, Andreas:Walter Wissenburg1:0
Thiry, Franz Josef:John Leerentveld1:0
Krüler, Andreas:Marinus Waanders1:0
Mostapha, Riad:Rein Lingeman0:1
Strößner, Lena:Gerard de Lange1:0

Münsterland - Overijssel (Jugend)     10   15
Gruppe 1     
 
Runde 1     
Dimitri Ratkovitch:Bas van Opheusden1:0
Henning Friese:Arjan van Lith1:0
Ralf Schwietering:Evert Rademakers0:1
Thomas Holtmannspötter:Jokim van den Bos0:1
Joscha Käuper:Marten van der Werff0:1
      
Runde 2     
Arjan van Lith:Dimitri Ratkovitch0:1
Evert Rademakers:Henning Friese0:1
Jokim van den Bos:Ralf Schwietering1:0
Marten van der Werff:Thomas Holtmannspötter1:0
Bas van Opheusden:Joscha Käuper1:0
      
Runde 3     
Dimitri Ratkovitch:Evert Rademakers1:0
Henning Friese:Jokim van den Bos1:0
Ralf Schwietering:Marten van der Werff0:1
Thomas Holtmannspötter:Bas van Opheusden0:1
Joscha Käuper:Arjan van Lith0:1
      
Runde 4     
Jokim van den Bos:Dimitri Ratkovitch0:1
Marten van der Werff:Henning Friese0:1
Bas van Opheusden:Ralf Schwietering1:0
Arjan van Lith:Thomas Holtmannspötter1:0
Evert Rademakers:Joscha Käuper1:0
      
Runde 5     
Dimitri Ratkovitch:Marten van der Werff1:0
Henning Friese:Bas van Opheusden0:1
Ralf Schwietering:Arjan van Lith0:1
Thomas Holtmannspötter:Evert Rademakers1:0
Joscha Käuper:Jokim van den Bos0:1

Münsterland - Overijssel (Jugend)     2   23
Gruppe 2     
 
Runde 1     
Christina Raus:Paul ten Vergert0:1
Melanie Lüger:Bas van Duijn0:1
Kristina Maske:Lasse Benninga0:1
Simone Bröker:Marco van Veen0:1
Felix Bandur:Tom Versters0:1
      
Runde 2     
Bas van Duijn:Christina Raus1:0
Lasse Benninga:Melanie Lüger1:0
Marco van Veen:Kristina Maske1:0
Tom Versters:Simone Bröker1:0
Paul ten Vergert:Felix Bandur1:0
      
Runde 3     
Christina Raus:Lasse Benninga1:0
Melanie Lüger:Marco van Veen0:1
Kristina Maske:Tom Versters0:1
Simone Bröker:Paul ten Vergert1:0
Felix Bandur:Bas van Duijn0:1
      
Runde 4     
Marco van Veen:Christina Raus1:0
Tom Versters:Melanie Lüger1:0
Paul ten Vergert:Kristina Maske1:0
Bas van Duijn:Simone Bröker1:0
Lasse Benninga:Felix Bandur1:0
      
Runde 5     
Christina Raus:Tom Versters0:1
Melanie Lüger:Paul ten Vergert0:1
Kristina Maske:Bas van Duijn0:1
Simone Bröker:Lasse Benninga0:1
Felix Bandur:Marco van Veen0:1

Münsterland - Overijssel (Jugend)     5   20
Gruppe 3     
 
Runde 1     
Thorben Lindauer:Siebren Elgersma0:1
Sebastian Schmidt:Pieter Jan Snijders0:1
Tobias Hundehege:Etien Alssema0:1
Jens Trostheide:Jussi Benninga0:1
Gregor Pinno:Jorinde Elgersma1:0
      
Runde 2     
Pieter Jan Snijders:Thorben Lindauer1:0
Etien Alssema:Richard Preuss0:1
Jussi Benninga:Tobias Hundehege0.5:0.5
Jorinde Elgersma:Jens Trostheide1:0
Siebren Elgersma:Gregor Pinno1:0
      
Runde 3     
Thorben Lindauer:Etien Alssema0:1
Sebastian Schmidt:Jussi Benninga0:1
Richard Preuss:Jorinde Elgersma0:1
Jens Trostheide:Siebren Elgersma0:1
Gregor Pinno:Pieter Jan Snijders0:1
      
Runde 4     
Jussi Benninga:Richard Preuss0:1
Jorinde Elgersma:Sebastian Schmidt1:0
Siebren Elgersma:Tobias Hundehege1:0
Pieter Jan Snijders:Jens Trostheide1:0
Etien Alssema:Gregor Pinno0.5:0.5
      
Runde 5     
Thorben Lindauer:Jorinde Elgersma1:0
Sebastian Schmidt:Siebren Elgersma0:1
Richard Preuss:Pieter Jan Snijders0:1
Jens Trostheide:Etien Alssema0:1
Gregor Pinno:Jussi Benninga0:1

Münsterland - Overijssel (Jugend)     9   16
Gruppe 4     
 
Runde 1     
Fabian Stopka:Kambiz Skandar0:1
Julius Virnyi:Zyon Kollen0:1
Rahel Micklich:Bram Klapwijk0:1
Sascha Krüler:Jeffrey Huang0:1
Gerrit Roling:Jamie Duburg0:1
      
Runde 2     
Zyon Kollen:Fabian Stopka0:1
Bram Klapwijk:Alexander Bösel1:0
Jeffrey Huang:Rahel Micklich1:0
Jamie Duburg:Sascha Krüler0:1
Kambiz Skandar:Gerrit Roling1:0
      
Runde 3     
Fabian Stopka:Bram Klapwijk0:1
Julius Virnyi:Jeffrey Huang0:1
Alexander Bösel:Jamie Duburg1:0
Sascha Krüler:Kambiz Skandar1:0
Gerrit Roling:Zyon Kollen0:1
      
Runde 4     
Jeffrey Huang:Fabian Stopka0:1
Jamie Duburg:Julius Virnyi0.5:0.5
Kambiz Skandar:Rahel Micklich0.5:0.5
Zyon Kollen:Alexander Bösel1:0
Bram Klapwijk:Gerrit Roling1:0
      
Runde 5     
Fabian Stopka:Jamie Duburg1:0
Julius Virnyi:Kambiz Skandar1:0
Rahel Micklich:Zyon Kollen1:0
Sascha Krüler:Bram Klapwijk0:1
Gerrit Roling:Jeffrey Huang0:1

Münsterland - Overijssel (Jugend)     5.5   19.5
Gruppe 5     
 
Runde 1     
Stephan Baumann:Rik Suurmond0:1
Florian Biermann:Robin Bos0:1
Tobias Brägelmann:Arjuna Snoep0:1
Marcel Strohmeyer:Jorian Knepper0:1
Maik Laurenz:Hessel Dirks0.5:0.5
      
Runde 2     
Robin Bos:Michael Mundus1:0
Arjuna Snoep:Florian Biermann0:1
Jorian Knepper:Tobias Brägelmann1:0
Hessel Dirks:Marcel Strohmeyer0.5:0.5
Rik Suurmond:Maik Laurenz1:0
      
Runde 3     
Stephan Baumann:Arjuna Snoep0.5:0.5
Florian Biermann:Jorian Knepper0:1
Tobias Brägelmann:Hessel Dirks0:1
Marcel Strohmeyer:Rik Suurmond0:1
Maik Laurenz:Robin Bos1:0
      
Runde 4     
Jorian Knepper:Stephan Baumann1:0
Hessel Dirks:Florian Biermann1:0
Rik Suurmond:Michael Mundus1:0
Robin Bos:Marcel Strohmeyer1:0
Arjuna Snoep:Maik Laurenz1:0
      
Runde 5     
Stephan Baumann:Hessel Dirks1:0
Florian Biermann:Rik Suurmond0:1
Tobias Brägelmann:Robin Bos0:1
Michael Mundus:Arjuna Snoep0:1
Maik Laurenz:Jorian Knepper1:0



Mark Oude Alink Laatst gewijzigd: 12-06-2005