SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
GP jeugd Hengelo
Op 25 juni 2005 wordt in de Bataafse Kamp (Hengelo) het afsluitende toernooi van het GP circuit voor de jeugd gespeeld.
Het is weer een toernooi op rating, voor meer informatie en de manier van aanmelding zie de flyer.

De reeds aangemeldde spelers:
Nr Grp Naam Club Rating Geb
11Arno van AkkerenMinerva14091989
21Evert RademakersMinerva13331991
31Jokim van den BosPark Stokhorst12761988
41Paul ten VergertLonneker12671991
51Etien AlssemaENO11631992
61Gerwin van LentheDion VOS11211985
71Bram KlapwijkDion VOS10861993
81Marco van VeenMax Euwe10341990
92Zyon KollenLonneker10301995
102Philippe SchippersAlmelo10201995
112Jeffrey HuangAlmelo9801994
122Thomas HummelMinerva9361992
132Hindrik BrouwerDion VOS9211990
142Thijs EngberinkAlmelo9081991
152Jamie DuburgMinerva8911994
162Tom HopDion VOS8621991
173Arie SpuijDion VOS8161993
183Frank ter HarmselRijssen8001990
193Maike EdensLonneker7751993
203Wouter BezemerHet Zwarte Paard7731990
213Tom ter HorstMat Ador7721992
223Melle EdensLonneker7401995
233Eduard NickelSchule am See7001989
243Walter QorajSchule am See6991989
254Floris PerizoniusMinerva6801994
264Jelco PlompAlmelo6711993
274Frank van de PietermanMax Euwe6651992
284Arjuna SnoepAlmelo6591993
294Artur FriesenSchule am See6501991
304Maurice de SwartMinerva6421992
314Hessel DirksMinerva6301994
324Niels KunstLonneker6171992
335Ben VeermanHet Zwarte Paard6031993
345Etienne RameauxAlmelo6021993
355Benjamin BaslerSchule am See6001989
365Mohammed AslamSchule am See6001990
375Thierry PolAlmelo5971996
385Jorian KnepperMinerva5871993
395Wouter LardinoisMinerva5781994
405Alex van RijnswouHet Zwarte Paard5771994
416Klaas Jan AttemaLonneker5731995
426Emma de VriesWSG5671996
436Danyal RahimisaheliWSG5671994
446Johannes BrouwerDion VOS5551993
456Jesse VasseDion VOS5541995
466Marcel HäuslerSchule am See5191990
476Gido ter HeyneMax Euwe5171994
486Esther BuddeWSG5131992
497Josef LuszczynskiSchule am See5001993
507Sjoerd PobreLonneker4901990
517Arjan EngbersLonneker4771991
527Hidde LansinkPark Stokhorst4731995
537Jurjen de RoestLonneker4641994
547Rutger BultMax Euwe4541994
557Thomas BeerdsenGeen4501998
567Wassim MughamesSchule am See4501992
578Jelle BultMax Euwe4451996
588Pim ten HoveMinerva4431994
598Dave VogelAlmelo4341995
608Claas HorstSchule am See4291991
618Marten BrouwerDion VOS4261993
628Nina HerdeltSchule am See4251991
638Justin BudakBasisschool De Schothorst4201992
648Bart AlbekMinerva4171993
659Luuk EilersMinerva4141997
669Otis MarcusBasisschool De Schothorst4081992
679John LarsonHet Zwarte Paard4061994
689Daniela MumkenSchule am See4011990
699Tatjana RuschSchule am See4001991
709Gideon RohlmannSchule am See4001992
719Bas Lenferink op ReininkBasisschool De Schothorst3971991
729Tom AnalbersBasisschool De Schothorst3951993
7310Jesse SmitLonneker3941996
7410Tim ZengerinkBasisschool De Schothorst3891994
7510Maarten BolkAlmelo3761995
7610Trung NguyenSchule am See3751993
7710Frederic BudkeSchule am See3751993
7810Tibor van StapeleMinerva3751996
7910Rutger SmitLonneker3741996
8010Luc van HarxenWSG3731994
8111Rosanne PerizoniusMinerva3701996
8211Joeri NijhuisPark Stokhorst3641995
8311Nathan BudakBasisschool De Schothorst3571994
8411Bas HaartsenDion VOS3561994
8511Jasper HuiskesHet Zwarte Paard3551993
8611Shashi RampursadMinerva3511995
8711Robert VogelAlmelo3511997
8811Elske BrouwerDion VOS3471995
8912Koen Lenferink op ReininkBasisschool De Schothorst3421993
9012Rajif KarabetMax Euwe3401997
9112Paco BrilMax Euwe3301998
9212Barbara SchneiderSchule am See3251991
9312Kristina PapenfutSchule am See3251992
9412Mart AnalbersBasisschool De Schothorst3211995
9512Patrick van NigtevechtPark Stokhorst3151995
9612Thari FreriksenBasisschool De Schothorst3081994
9713Mauro ter HeyneMax Euwe3071998
9813Joost ter BraakeAlmelo3001998
9913Kristina SpetterSchule am See3001992
10013Anna BrandnerSchule am See3001992
10113Sebnem EmreSchule am See3001993
10213Peter van der HeideDion VOS2991992
10313Martine DunnewindHet Zwarte Paard2991993
10413Gabriel GabroMax Euwe1741996
10514Stephane PrasterMinerva1061998

Fetze Elgersma Laatst gewijzigd: 22-06-2005