SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
JCC-finale verwerkt in jeugdrating
Overzicht van de ratingverandering.
rating_o oude rating
rating_v verschil
rating_n nieuwe rating

naam vereniging geb.jaar rating_o rating_v rating_n
Anouk SchippersAlmelo19911065-161049
Arie SpuijDion VOS199380225,2827
Bram KlapwijkDion VOS1993107612,81089
Christiaan KaalverinkMinerva19901144-5,51138
Daphne MastboomLonneker1995483-11,8471
Etien AlssemaENO1992109739,21136
Evert RademakersMinerva1991129835,31333
Floris PerizoniusMinerva1994664-1663
Gerrit DorgeloDion VOS1990602-13,3589
Gijs GerritsenLonneker1991856-13843
Hindrik BrouwerDion VOS199086219,7882
Jamie DuburgMinerva199486523,8889
Jasper van der WerffPark Stokhorst1987114839,51188
Jeffrey HuangAlmelo1994986-5,6980
Jelco PlompAlmelo199366110671
Jeroen WeeinkPark Stokhorst198680017817
Jesse VasseDion VOS1995556-2,2554
Joas MuilwijkDion VOS1994544-8,2536
Job SchoutenRijssen199380047847
Johannes BrouwerDion VOS19935462548
Jokim van den BosPark Stokhorst198812724,41276
Jorinde ElgersmaMinerva19921028-29,8998
Kambiz SkandarMinerva19941054-5,21049
Klaas Jan AttemaLonneker199556310573
Koen WenninkMinerva1988921-30,7890
Lamert DijkstraRijssen1990800-16,6783
Lasse BenningaDion VOS199012199,21228
Maarten BaanRijssen1989800-0,4800
Maarten van DijkDion VOS19923912,6394
Maike EdensLonneker19937741,1775
Marieke TitsingENO1994347-11,2336
Marten BrouwerDion VOS19934397,4446
Marten van der WerffPark Stokhorst1987104922,41071
Maurice SchippersAlmelo19931296141310
Melle EdensLonneker1995750-9,6740
Oscar PerizoniusMinerva19901250-41246
Paul ten VergertLonneker19911273-6,11267
Philippe SchippersAlmelo199510155,41020
Pieter-Jan SnijdersENO1991113419,11153
Rik KaspersDion VOS19891084-11,21073
Rik SuurmondMinerva199476719,8787
Robin BosLonneker1993767-1,6765
Sander (o) SchulenburgRijssen1989786-2,5784
Siebren ElgersmaMinerva1991107712,21089
Stijn WesselinkAlmelo19921035-22,91012
Thijs EngberinkAlmelo199187136,8908
Thomas HummelMinerva1992934-21,4913
Thomas StegeAlmelo199275649,1805
Tom HopDion VOS1991896-0,4896
Zyon KollenLonneker1995102915,21044

Jan Hummel Laatst gewijzigd: 27-04-2005