SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Resultaten van het 23e Jan Leijenaar Jeugd Schaaktoernooi
Voor het 23e Jan Leijenaar schaaktoernooi hadden zich ca. 200 deelnemers aangemeld uit Amsterdam, Gouda, Ede, Veenendaal, Nijmegen, Lent, Elst, Arnhem, Velp, Zutphen, Enschede, Lonneker, Almelo, Hengelo, Nijverdal, Rijssen, Ommen, Hardenberg, Damwoude (Fr), Elburg, Putten, Ermelo, Voorst, Apeldoorn, Lettele, Diepenveen, Deventer, Gorssel en Bathmen.
Ondanks de ongebruikelijke weersomstandigheden en het griepvirus, waren er zaterdagmiddag 177 spelers actief in de tot schaakarena omgetoverde grote zaal in horecahuis Boode.
Na het zeer vlot verlopen toernooi reikte dhr. Jan Leijenaar de hoofd- en troostprijzen uit. Hieronder volgen de uitslagen per groep:

Eindresultaat van het 23e Jan Leijenaar toernooi.

Pion A.
No. Naam Score WP SB PS
1.Wim Verhagen7.024.524.5028.0
2.Robert Vogel5.525.516.7523.5
3.Laurens Uffing4.524.511.7514.0
4.Thomas Beerdse4.030.512.2517.0
 Stephan Dijkho4.026.09.5015.0
 Rik Roelofs4.024.511.0017.0
 Quirine Naber4.022.59.2513.0
 Joost ter Braa4.020.09.0013.5
9.Matthijs Slijp3.027.57.7515.5
 Koen Noordhuiz3.026.58.2513.5
 Stephane Prast3.022.56.2512.0
12.Damian van Bee2.022.51.257.0
13.Emma Koekoek1.021.50.257.0


Pion B.
No. Naam Score WP SB PS
1.Hidde Lansink6.026.522.5023.0
2.Jorne Naber5.526.020.0019.5
3.Lina Li5.029.518.0025.0
 Sten Rittervel5.023.015.0018.0
 Wessel Zennipm5.020.513.5016.0
6.Rens Elbertsen4.529.014.2517.5
 Anna Verhagen4.519.510.7513.5
8.Annette Koekko4.031.517.5021.0
 Maren Bosse4.029.014.5018.0
 Raimond Vasten4.028.514.5018.0
 Dave Vogel4.026.511.5016.0
 Cas Jongerius4.026.013.5014.0
 Bart Hutink4.023.010.0012.0
14.Elske Brouwer3.527.010.2518.5
 Maureen Naber3.520.57.5017.0
16.Marike Koekkoe3.031.012.0015.0
 Ewoud Nijhuis3.028.012.0017.0
 Maarten Bolk3.023.54.259.0
 Joeri Nijhuis3.021.07.0010.0
 Patrick van Ni3.020.53.5011.0
21.Sven EtiŽn2.523.03.7512.0
22.Hans Knottneru2.023.02.258.0
 Ivet Valkenbur2.018.01.755.0
24.Jeffry Bossche1.520.01.005.5
 Emma van Gelde1.518.51.004.5


Pion C.
No. Naam Score WP SB PS
1.Zyon Kollen6.530.027.7525.5
2.Melle Edens6.026.019.5022.0
3.Thomas Korteka5.025.516.5019.0
4.Jesse van der4.529.517.5018.0
 Klaas Jan Atem4.529.018.0021.0
 Martijn van Bl4.529.017.2518.5
 Max van de Pav4.529.016.7519.5
 Leander Kiers4.527.515.2519.5
9.Olger van Donk4.033.015.5022.0
 Thijs Peeters4.024.513.5012.0
 Nilofar Skanda4.022.58.0016.0
 Maron Huzen4.020.07.0011.0
13.Kasper Peeters3.526.59.2517.0
 Korne te Velde3.525.510.2515.0
 Nuy van Bloeme3.518.55.259.0
16.Sam de Haan3.028.011.0015.0
 Khalil Sultani3.025.07.0015.0
 Pim Fritsma3.023.56.008.0
 Wim Florijn3.019.56.5010.0
20.Jari Hendrikse2.520.53.7511.0
21.Michiel Jansse2.025.05.0011.0
 Jorick Laan2.022.04.009.0
 Frank Severijn2.020.53.008.0
 Sybren Idzerda2.019.54.008.0
 Joris Lijzenga2.017.52.004.0
26.Jilles Overmei0.020.00.000.0


Loper A.
No. Naam Score WP SB PS
1.Simon van Gorp6.528.025.7527.5
2.Joas Muilwijk6.030.023.5024.0
3.Johannes Brouw5.031.516.7519.0
4.Leonard Kleere4.527.517.2518.5
 Harmjan de Vri4.524.012.5012.5
 Britt van der4.522.512.5019.0
7.Kevin de Haan4.028.012.0019.0
 Marten Brouwer4.026.012.5015.0
 Dave Verkaik4.024.512.5015.5
 Remco Pollť4.024.510.2514.0
 Thomas Bloembe4.023.512.5014.0
12.Jasper Huiskes3.532.514.2518.5
 Bram Wijsman3.526.59.5017.5
 Victor Niemann3.520.07.2511.5
15.Wouter Huiser3.029.010.5016.0
 Jordy Veldhuis3.024.59.2511.5
 Bart Albek3.022.57.5014.0
 Peter Florijn3.021.02.758.0
 Bas Haartsen3.020.04.0011.0
20.Martine Dunnew2.520.53.0010.0
 Andy Put2.519.03.009.5
22.Gigi te Riele1.521.02.505.5
23.Gilian Brouwer1.017.00.255.0


Loper B.
No. Naam Score WP SB PS
1.Liesbeth Honde6.027.523.5021.0
2.Wouter Lardino5.030.520.0022.0
 Floris Perizon5.028.518.5020.0
 Etienne Rameau5.028.018.0016.0
 Ben Veerman5.027.018.0017.0
6.Adam Wijpkema4.525.014.2519.0
7.Jordy Brinks4.030.516.5020.0
 Johnny Paans4.030.016.0022.0
 Alex van Rijns4.026.513.0018.0
 Arjuna Snoep4.026.012.0015.0
 Paul Albek4.024.09.5018.0
12.Koos Sipma3.522.08.7513.0
13.Vincent Nauta3.025.07.0014.0
 Marije Idzerda3.023.54.0011.0
 Bram van der V3.022.55.509.0
 Irene van der3.021.55.5010.0
 Ranco Goedhard3.020.55.509.0
 Fabian Naber3.019.54.5011.0
19.Sanne Noordhui2.025.56.5012.0
 Rob Willemsen2.017.51.006.0
21.Melvin Link0.520.50.252.5
 Esther Konijne0.517.50.252.5


Loper C.
No. Naam Score WP SB PS
1.Bram Klapwijk7.028.528.5028.0
2.Jeffry Huang5.529.019.5023.0
3.Philippe Schip5.029.017.0022.5
 Maike Edens5.028.517.5021.0
5.Arie Spuij4.527.015.5018.5
6.Mees van Osch4.031.013.5017.0
 Kambiz Skandar4.029.013.0017.0
 Laurens Stronk4.028.513.0018.0
 Jamie Duburg4.027.013.0016.0
 Cas Hollar4.022.59.0013.0
11.Remco van der3.023.05.0012.0
 Hessel Hooglan3.022.55.0012.0
 Frank ter Stee3.022.07.0012.0
 Colin Jacobs3.021.56.0011.0
 Tije Bosse3.017.54.006.0
16.Nils Wagemaker2.023.04.0010.0
 Mark Mensink2.020.04.008.0
 Janna Rauw2.020.04.007.0
19.Matthijs Visse1.022.51.007.0
 Joris Drachman1.018.02.001.0


Toren A.
No. Naam Score WP SB PS
1.Stijn Wesselin6.028.023.0023.5
2.Thomas Hummel5.529.021.5021.0
3.Tom Meurs5.033.020.2524.0
4.Peter Oosterhu4.529.016.5016.5
 Rob Schoorstra4.527.515.7520.5
6.Heleen Landshe4.029.013.0018.0
 Tom Hop4.026.011.0020.0
 Sharon Tolstra4.025.511.5016.0
 Pelle Jonasse4.023.09.2515.0
10.Wouter Sweers3.521.08.759.5
11.M. Bilal Alpar3.026.58.5012.0
 Marijn Lugtmei3.022.55.2512.0
 Daan Noordhuiz3.022.05.5013.0
 Jorik Breemers3.020.53.2510.0
 Arjan Engbers3.018.03.259.0
16.Dylan Cornet2.019.51.257.0
17.Ben Lubbers1.016.50.255.0


Toren B.
No. Naam Score WP SB PS
1.Ward Kiers5.527.019.2523.5
 EtiŽn Alssema5.524.518.0020.0
3.Erwin Huzen4.527.516.2520.5
 Jered Bloom4.523.515.2517.0
5.Lennaert Stron4.029.015.7516.5
 Marion Severij4.024.510.5014.0
 Kevin van Dijk4.019.07.5010.0
8.Dylan Peusen3.528.011.2517.5
9.Lucas jansen3.025.56.5012.0
 Steven Glasbee3.024.59.2513.0
 Paul Glasbeek3.020.56.5010.0
12.Jelle Peer2.523.55.5014.0
13.Sven Pronk2.022.03.008.0
14.Tom Wijsman0.024.00.000.0


Dame/Koning.
No. Naam Score WP SB PS
1.Roy van den Ha5.529.522.7521.5
2.Jokim van den5.030.520.0022.0
 Gertjan Rauw5.028.519.2520.5
 Martijn Bakker5.025.516.5020.0
5.Morris Merza4.030.015.2519.5
 Rowan Peusen4.026.012.5014.0
 Robert-Jan Voo4.022.59.0014.0
8.Bernard van Le3.528.511.5015.0
 Rik Kaspers3.528.511.0017.0
 Martijn Looijs3.518.56.7512.5
11.Hindrik Brouwe3.024.57.2513.0
 Roel Klein3.020.04.5011.0
 Tim Mol3.019.04.5010.0
 Wouter Bezemer3.019.04.259.0
15.Robin Oosterum1.019.00.005.0
16.Sjoerd Pobre0.022.50.000.0

Jan Hummel Laatst gewijzigd: 15-03-2005