SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Uitslag Pupillendag, Lauri kampioen
Vandaag is Lauri (meisjes)kampioen geworden op de SBO Pupillendag. Ze won al haar partijen.
Bij de G werd Dean kampioen na barrage tegen Storm. Ook bij de meisjes was een barrage nodig, die Alma wist te winnen van Sacha.
Evan was de beste H speler, en 2e overall.

Er waren maar liefst 8 NK tickets voor de KNSB Pupillendag in Meppel te verdienen.

Nr Naam Score WP SB Rating W-WE  
1Maris, L. (Lauri) [F]9,045,045,0010150,76Kampioen(e) F, NK ticket
2Gelten, E. (Evan) [H]8,046,037,004542,35Kampioen H, NK ticket
3Bemmel, T.J. van (Twan) [F7,046,029,00674-0,23NK ticket
4Fallaux, S. (Storm) [G]5,543,517,503490,54NK ticket
5Tang, J.C.D. (Dean) [G]5,541,515,503100,85Kampioen G na barrage, NK ticket
6Visser, A. (Alma) [G]4,550,518,251001,69Meisjeskampioene G na barrage, NK ticket
7Jonge, R.R.A. de (Ruby) [F4,542,515,75244-0,12NK ticket
8Eppers, R. (Raili) [G]4,533,512,251180,19 
9Buijnsters, O. (Olivia) [F4,048,013,00345-0,5NK ticket
10Meenhuis, J.D.E. (Jurjen)4,042,011,50216-0,59 
11Teunis, Y.M. (Yvar) [G]4,040,08,50216-0,63 
12Almekinders, S. (Sacha) [G4,030,012,00100-0,01 
13Aalbers, S (Senne) [G]3,035,06,50100-0,68 
14Sapulette, J.G.R. (Jay-Gia2,532,06,75100-1,55 
15Yayla, C. (Cem) [H]2,034,07,50100-2,07 




Indeling en standen 2017
Ewout Kanger Laatst gewijzigd: 04-03-2017