SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Grand Slam Wierden 23 en 24 februari 2017
Grand Slam Wierden 2017 op 23 en 24 februari 2017

Eindstand
Tijmen Hofstra eerste op ondeling resultaat.
Nr Naam Rating Score TPR WP SB
1Hofstra, Tijmen14106,00165329,0023,50
 Elgersma, Onno20826,00206231,0025,00
3Merkon, Oseb18775,50183628,5020,75
4Tiggelaar, Joas12714,00131431,0013,50
 Van der Noordaa, Joost9134,0094624,509,00
 Torensma, Christian9394,0085722,5010,00
 Torensma, Dylan7524,0086422,509,00
 Bogouslavskii, Veronique12104,00102121,009,00
9Kanger, Thomas14363,50135932,5013,75
10Eijkelkamp, Hugo6543,0074025,007,00
 Buijnsters, Floris5333,0074125,007,00
 Visser, Barto7023,0077522,505,00
 Hofstra, Tetske6133,0062117,503,00
14Hofstra, Remmelt7112,0052720,501,00
15Bandstra, David4131,0031119,000,00
16Kroeze, Finn2660,00-14820,000,00


Uitslag ronde 7
Table   WIT totaal   ZWART totaal Uitslag
1 Van der Noordaa, Joost4 Hofstra, Tijmen50-1
2 Kanger, Thomas3,5 Elgersma, Onno50-1
3 Tiggelaar, Joas4 Merkon, Oseb4,50-1
4 Buijnsters, Floris3 Torensma, Christian30-1
5 Visser, Barto3 Bogouslavskii, Veronique30-1
6 Torensma, Dylan3 Bandstra, David11-0
7 Hofstra, Remmelt2 Hofstra, Tetske20-1
8 Eijkelkamp, Hugo2 Kroeze, Finn01-0


Uitslag ronde 6
Table   WIT totaal   ZWART totaal Uitslag
1 Elgersma, Onno4 Merkon, Oseb4,51-0
2 Hofstra, Tijmen4 Tiggelaar, Joas41-0
3 Van der Noordaa, Joost3 Buijnsters, Floris31-0
4 Kanger, Thomas2,5 Torensma, Dylan31-0
5 Torensma, Christian2 Eijkelkamp, Hugo21-0
6 Bogouslavskii, Veronique2 Hofstra, Remmelt21-0
7 Bandstra, David1 Visser, Barto20-1
8 Hofstra, Tetske1 Kroeze, Finn01-0


Uitslag ronde 5
Table   WIT totaal   ZWART totaal Uitslag
1 Merkon, Oseb3,5 Hofstra, Tijmen41-0
2 Tiggelaar, Joas3 Kanger, Thomas2,51-0
3 Elgersma, Onno3 Bogouslavskii, Veronique21-0
4 Eijkelkamp, Hugo2 Torensma, Dylan20-1
5 Visser, Barto2 Van der Noordaa, Joost20-1
6 Buijnsters, Floris2 Bandstra, David11-0
7 Torensma, Christian1 Hofstra, Tetske11-0
8 Kroeze, Finn0 Hofstra, Remmelt10-1


Uitslag ronde 4
Table   WIT totaal   ZWART totaal Uitslag
1 Hofstra, Tijmen3 Kanger, Thomas2,51-0
2 Merkon, Oseb2,5 Visser, Barto21-0
3 Van der Noordaa, Joost2 Elgersma, Onno20-1
4 Torensma, Dylan2 Tiggelaar, Joas20-1
5 Hofstra, Tetske1 Eijkelkamp, Hugo10-1
6 Hofstra, Remmelt1 Buijnsters, Floris10-1
7 Bogouslavskii, Veronique1 Torensma, Christian11-0
8 Bandstra, David0 Kroeze, Finn01-0


Uitslag Ronde 3
Table   WIT totaal   ZWART totaal Uitslag
1 Elgersma, Onno2 Hofstra, Tijmen20-1
2 Kanger, Thomas2 Merkon, Oseb21/2
3 Buijnsters, Floris1 Tiggelaar, Joas10-1
4 Torensma, Christian1 Visser, Barto10-1
5 Eijkelkamp, Hugo1 Van der Noordaa, Joost10-1
6 Hofstra, Remmelt1 Torensma, Dylan10-1
7 Hofstra, Tetske0 Bandstra, David01-0
8 Kroeze, Finn0 Bogouslavskii, Veronique00-1


Uitslag ronde 2
Table   WIT totaal   ZWART totaal Uitslag
1 Tiggelaar, Joas1 Elgersma, Onno10-1
2 Merkon, Oseb1 Torensma, Christian11-0
3 Van der Noordaa, Joost1 Kanger, Thomas10-1
4 Hofstra, Tijmen1 Buijnsters, Floris11-0
5 Bogouslavskii, Veronique0 Eijkelkamp, Hugo00-1
6 Torensma, Dylan0 Hofstra, Tetske01-0
7 Bandstra, David0 Hofstra, Remmelt00-1
8 Visser, Barto0 Kroeze, Finn01-0


Uitslag ronde 1
Table   WIT totaal   ZWART totaal Uitslag
1 Elgersma, Onno0 Torensma, Dylan01-0
2 Hofstra, Remmelt0 Merkon, Oseb00-1
3 Kanger, Thomas0 Hofstra, Tetske01-0
4 Eijkelkamp, Hugo0 Hofstra, Tijmen00-1
5 Tiggelaar, Joas0 Visser, Barto01-0
6 Buijnsters, Floris0 Bogouslavskii, Veronique01-0
7 Torensma, Christian0 Bandstra, David01-0
8 Kroeze, Finn0 Van der Noordaa, Joost00-1


Deelnemers
Nr Naam Rating Score TPR WP SB
1Elgersma, Onno20820,0000,000,00
2Merkon, Oseb18770,0000,000,00
3Kanger, Thomas14360,0000,000,00
4Hofstra, Tijmen14100,0000,000,00
5Tiggelaar, Joas12710,0000,000,00
6Bogouslavskii, Veronique12100,0000,000,00
7Torensma, Christian9390,0000,000,00
8Van der Noordaa, Joost9130,0000,000,00
9Torensma, Dylan7520,0000,000,00
10Hofstra, Remmelt7110,0000,000,00
11Visser, Barto7020,0000,000,00
12Eijkelkamp, Hugo6540,0000,000,00
13Hofstra, Tetske6130,0000,000,00
14Buijnsters, Floris5330,0000,000,00
15Bandstra, David4130,0000,000,00
16Kroeze, Finn2660,0000,000,00


Jan Hummel Laatst gewijzigd: 28-02-2017