SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Uitslag SBO slot GP
7e SBO Grand Prix toernooi (senioren)

Eindstand
Nr Naam Rating Score TPR WP SB
1Blom, Erik17696,50210223,5021,00
2Jutba, Alvin (A)20395,00190828,5019,25
3Waardenburg, Lisanne (A)18794,00182027,0015,50
4Waardenburg, Marlinde (C)14224,00176425,5011,75
5Van Dijken, René17004,00180725,009,50
6Luiten, Reinier16394,00181224,509,00
7Van Bart, Peter17763,50165819,007,75
8Krosenbrink, Marcel (A)18913,00168227,0010,00
9Husers, Yannic17343,00165823,506,50
10Van Lenthe, Bernard (C)15972,50154720,005,25
11Crompvoets, Robert (C)14792,00152025,005,50
12Waardenburg, Feline16020,50124925,501,00




26e SBO Grand Prix jeugdtoernooi (junioren)

Eindstand poule A (groep 1 en 2)
Nr Naam Rating Score TPR WP SB
1Maris, Lauri7335,5095426,5019,25
2Kanger, Thomas14435,50127326,5019,25
3Bertholee, Selma6915,0091328,5018,50
4Bertholee, Arjuna9374,5078929,0017,25
5Maris, Evi7694,5089028,5015,75
6Voorbergen, Milan6884,5081226,0014,25
7Tiggelaar, Joas9654,0082425,0010,00
8De Jonge, Cas7284,0066422,5010,50
9Veldboer, Vin (2)6603,5062023,508,25
10Van der Tuin, Tristan (2)3943,0057528,509,00
11Van den Berg, Sam (2)4043,0054121,507,50
12Visser, Barto (2)6753,0053920,005,00
13Van Dijken, Lisa (2)3642,0042022,004,00
14Gerrits, Bernd (2)4212,0046418,503,00
15Beltman, Joris (2)4851,0036826,001,00
16Bertholee, Isabella (2)6241,0027419,502,00


Eindstand poule B (groep 3 en 4)
Nr Naam Rating Score TPR WP SB
1Buijnsters, Floris2985,5043729,0021,00
2De Gelder, Peter3495,5038627,5021,25
3Klok, Mees (4)100 *5,0038931,0021,00
4Wentink, Loes2274,5032528,0015,75
5Levers, Barry139 *4,5042220,0011,75
6Schmeisser, Matthias3384,0019826,5013,00
7Tang, Misha (4)1004,0034926,0011,00
8Muller, Claudia1944,0014924,009,00
9Ormel, Jochem (4)1174,0013023,008,50
10Fernández, Manuel200 *3,5014021,007,00
11Kocabiyik, Bunyamin3273,00-64823,007,50
12De Jong, Stephanie (4)1302,505424,505,25
13Omar, Bahir (4)100 *2,00-56625,006,50
14Warmelink, Jarno (4)135 *2,00-53621,002,00
15Bottenberg, Tristan (4)100 *2,00-62820,502,00
16Dijk, Nika (4)133 *0,00-60922,000,00


Jan Hummel Laatst gewijzigd: 12-06-2016