SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
6e SBO Grand Prix toernooi
6e SBO Grand Prix toernooi

Eindstand Senioren
Nr Naam Rating Score TPR WP SB
1Hummel, Thomas (B)18445,50209929,5022,50
2Jutba, Alvin (B)18835,50204329,5021,75
3Elgersma, Simon (A)19625,00199030,0020,00
4Van Veelen, Thomas (A)19525,00196830,0019,00
5Bruil, Rembrandt (B)18324,50183526,0015,00
6Bertholee, Mariska (A)22394,50201026,0014,75
7Zeeman, Goswin (B)17344,00187431,0016,50
8Van Schooten, Lars (B)17364,00174025,5012,50
9Husers, Yannic (B)16794,00182824,0011,00
10Boghossian, Vigen (B)16494,00173424,0011,00
11Tempelman, Kristianne (A)19473,50179227,0012,25
12Luiten, Reinier (CD)15633,50181625,0011,25
13Van Lenthe, Bernard (CD)15723,50165323,007,25
14Waardenburg, Lisanne (B)17603,50158322,006,75
15Blom, Erik (B)18643,00172026,507,00
16Van Bart, Peter (B)17813,00153621,006,00
17Waardenburg, Feline (CD)14082,50132719,004,50
18Van Dijken, Rene (B)16952,00151122,004,00
19Waardenburg, Marlinde (CD)11392,00122819,503,50
20Bertholee, Arjuna (CD)8982,00106817,503,50
21Van den Belt, Martijn (CD)14401,50127619,004,00
22Van Bart. Adriaan (CD)12001,00111222,001,50

Jan Hummel Laatst gewijzigd: 14-06-2015