SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
25e SBO Grand Prix jeugdtoernooi
25e SBO Grand Prix jeugdtoernooi

Eindstand Jeugd A (groep 1 en 2)
Nr Naam Rating Score TPR WP SB
1Boghossian, Wahe10257,00147727,0027,00
2Shakhverdian, William7505,5086527,0018,25
3Bogouslavskii, Veronique7244,5081229,0015,00
4Tiggelaar, Joas8344,0084430,0013,00
5Schooten van, Chantal8624,0074524,509,00
6Boghossian, Linet10324,0070722,0010,25
7Maris, Evi (2)3613,5053329,009,25
8Kampman, Thijs (2)4163,5055327,5010,25
9Maris, Lauri (2)3763,5058422,0010,25
10Donders, Hendrik6643,5046920,006,75
11Bertholee, Selma (2)6173,0061224,507,00
12Noordaa van der, Joost (2)5503,0058722,007,25
13Donkelaar ten, Dyelain (2)4223,0052621,505,25
14Meulenkolk, Jan-Geert (2)6382,5058622,005,50
15Noordaa van der, Niek (2)5811,5019619,501,75


Eindstand Jeugd B (groep 3 en 4)
Nr Naam Rating Score TPR WP SB
1Zandsteeg, Wouter2586,0050630,5025,00
2Klijnsma, Casey (4)1465,5043730,5024,00
3Tiggelaar, Nathan1955,0039830,5019,00
4Pol, Florian2075,0037729,5018,50
5Kroeze, Tom3024,5033830,0016,50
6Jaansoo, Eva Mia2194,5025525,0012,75
7Dam van, Kars3244,0028426,0013,00
8Meulenkolk, Maarten2344,0025026,0011,00
9Hofsté, Lars1814,0019425,0010,50
10Mol, Wessel3183,5020428,5012,25
11Fernández, Manuel (4)1503,5015123,008,75
12Cinar, Delfin (4)1003,0010424,506,50
13Meer van der, Cosmo (4)1003,008123,006,50
14Gelder de, Peter3253,0012521,005,00
15Dam van, Kaylee (4)1152,50424,005,75
16Gelten, Evan (4)1002,002020,504,00
17Winselaar, Djordy (4)1302,00-7619,503,50
18Oomkens, Yori (4)100 *2,00-2418,003,00
19Dijk, Nika (4)1001,50-2018,002,75
20Donkelaar ten, Emily (4)1631,50-4217,002,75



Jan Hummel Laatst gewijzigd: 14-06-2015