SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Uitslagen jeugdGP Almelo
Hoofdgroep

Nr Name Rating Score WP W-WE SB
1Kanger, Thomas (1)14335,5300,2422,25
2Elgersma, Onno (1)12295,518,751,4918,75
3Belt, Martijn van der (1)1190530,51,2620,00
4Merkon, Oseb (1)1566530-1,1519,25
5Timmerman, Jan Willem (1)1347528,5-0,4317,75
6Margos, Haik (1)6364,522-0,5915,25
7Shakhverdian, William (1)6324,521,5-0,6512,25
8Merkon, Anita (1)8674260,2311,00
9Valk, Stef (2)580421,50,279,50
10Bogouslavskii, Veronique (3353,525,51,7210,25
11Meullenkolk, Jan Geert (1)292328,51,849,50
12Vuure, Claire van (2)362328,51,758,50
13Langkamp, Tim (2)528328-0,199,50
14Bertholee, Selma (1)623326,5-1,176,50
15Tiggelaar, Joas (2)581322-0,713,50
16Vries, Rintje de (2)2592,521,51,55,75
17Margos, Krikor (2)4332,521,5-0,133,25
18Laan, Lucas van der (2)5002,521,5-1,132,25
19Voorbergen, Milan (2)369119,5-1,170,00
20Wispels, Luuk (2)450020-2,980,00



Groep 1
  naam rat. tot sb
1Isabella Bertholee432516
2Jasper Hamhuis372515
3Barto Visser291514
4Awedis Frangyan350410
5Florian Pol30049
6Evi Maris28737
7Nathan Tiggelaar26025
8Khachik Frangyan25000


Groep 2
  naam rat. tot sb
1Lauri Maris190617
2Wouter Zandsteeg232515
3Kars van Dam196514
4Peter de Gelder181311
5Calvin Hilverda21438
6Hein Maathuis23236
7Lisa van Dijken19824
8Angelique Seifi16713


Groep 3
  naam rat. tot sb
2Gerwin Trip151721
5Sam van den Berg148512
1Nikos Scharp1604,511,5
6Arnak Sepoyan1453,58
7Asdginé Sepoyan14535
4Yvar van Veldhuisen1502,58,25
3Michel Vermeer15023
8Lars Doeve1180,51,25


Groep 4
  naam rat. tot sb
2Finn Lageveen101618
4Tristan van der Tuin1015,516
7Wout Wagenaar1014,510,75
5Bas Derksen101411,5
1Djordy Winselaar1152,56,25
3Misha Tang1012,55,5
8Stephanie de Jong10124,25
6Loes Wentink10113,75


Groep 5
  naam rat. tot sb
7Lucas van Zon100721
1Kaylee van Dam100512,25
2Siemon Bloemendaal100512,25
4Manuel Fernandez10035,5
8Leon Seifi10035
3Mees Klok1002,56,25
5Aiden Florijn1002,54,25
6David Bertholee10000

Ewout Kanger Laatst gewijzigd: 29-03-2015