SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Resultaten Jeugd Grand Slam Wierden
Jeugd Grand Slam Wierden

Stand na ronde 7
Nr Naam Rating Score TPR WP SB W-WE
1Elgersma, Simon20086,00196730,5025,00-0,23
2Luiten, Reinier15376,00165929,5023,500,94
3Timmerman, Jan Willem13475,50154131,0022,251,52
4Elgersma, Onno13905,50142026,5018,250,44
5Boghossian, Wahe9595,00110623,5014,001,36
6Waardenburg, Marlinde12664,50120729,0015,75-0,23
7Boghossian, Linet (2)8504,5097826,0013,251,21
8Kanger, Thomas13894,00131032,5015,00-0,47
9Schooten van, Chantal (2)7984,0089526,5011,500,85
10Nies, Levi12114,00103124,0010,00-1,33
11Bertholee, Arjuna10044,00103622,5010,500,37
12Tiggelaar, Joas (2)5194,0061019,008,000,75
13Berghuis, Thomas9763,0073024,507,75-1,86
14Bogouslavskii, Veronique 24433,0062723,506,501,3
15Vries de, Rintje (2)3423,0047623,008,001,04
16Visser, Barto (2)2913,0041322,507,250,73
17Vuure van, Claire (2)4233,0058722,004,501,19
18Noordaa van der, Niek (2)4823,0060420,006,000,88
19Noordaa van der, Joost (2)5103,0054917,002,500,15
20Bodegom, Jules (2)6962,5083530,507,750,92
21Kanger, Martijn13842,00111227,5011,75-1,22
22Frangyan, Awedis (2)5552,0046621,001,50-0,99
23Bertholee, Isabella (2)4441,0036622,001,00-0,65
24Valk, Stef (2)8111,0026919,500,50-4,36
25Frangyan, Khachik (2)5121,00-12219,000,25-2,31


Uitslag ronde 7
Table   WIT totaal   ZWART totaal Uitslag
1 Luiten, Reinier5 Timmerman, Jan Willem5,51-0
2 Elgersma, Simon5 Waardenburg, Marlinde4,51-0
3 Kanger, Thomas4 Elgersma, Onno4,50-1
4 Schooten van, Chantal (2)4 Boghossian, Wahe40-1
5 Berghuis, Thomas3 Boghossian, Linet (2)3,50-1
6 Tiggelaar, Joas (2)3 Visser, Barto (2)31-0
7 Bogouslavskii, Veronique 23 Nies, Levi30-1
8 Bertholee, Arjuna3 Bodegom, Jules (2)2,51-0
9 Vries de, Rintje (2)2 Frangyan, Awedis (2)21-0
10 Bertholee, Isabella (2)1 Noordaa van der, Niek (2)20-1
11 Valk, Stef (2)1 Vuure van, Claire (2)20-1
12 Frangyan, Khachik (2)1 Noordaa van der, Joost (2)20-1
0 Kanger, Martijn2   0 forf.


Uitslag ronde 6
Table   WIT totaal   ZWART totaal Uitslag
1 Timmerman, Jan Willem4,5 Elgersma, Simon51-0
2 Luiten, Reinier4 Kanger, Thomas41-0
3 Boghossian, Linet (2)3,5 Waardenburg, Marlinde3,50-1
4 Elgersma, Onno3,5 Berghuis, Thomas31-0
5 Nies, Levi3 Schooten van, Chantal (2)30-1
6 Boghossian, Wahe3 Bodegom, Jules (2)2,51-0
7 Vuure van, Claire (2)2 Bertholee, Arjuna20-1
8 Frangyan, Awedis (2)2 Tiggelaar, Joas (2)20-1
9 Visser, Barto (2)2 Vries de, Rintje (2)21-0
10 Noordaa van der, Niek (2)2 Bogouslavskii, Veronique 220-1
11 Noordaa van der, Joost (2)1 Bertholee, Isabella (2)11-0
12 Valk, Stef (2)0 Frangyan, Khachik (2)11-0
0 Kanger, Martijn2   0 forf.


Uitslag ronde 5
Table   WIT totaal   ZWART totaal Uitslag
1 Elgersma, Simon4 Elgersma, Onno3,51-0
2 Timmerman, Jan Willem3,5 Boghossian, Linet (2)3,51-0
3 Kanger, Thomas3 Boghossian, Wahe31-0
4 Bodegom, Jules (2)2,5 Luiten, Reinier30-1
5 Waardenburg, Marlinde2,5 Noordaa van der, Niek (2)21-0
6 Berghuis, Thomas2 Bertholee, Arjuna21-0
7 Vries de, Rintje (2)2 Nies, Levi20-1
8 Schooten van, Chantal (2)2 Frangyan, Awedis (2)21-0
9 Bogouslavskii, Veronique 22 Visser, Barto (2)10-1
10 Noordaa van der, Joost (2)1 Vuure van, Claire (2)10-1
11 Tiggelaar, Joas (2)1 Frangyan, Khachik (2)11-0
12 Bertholee, Isabella (2)0 Valk, Stef (2)01-0
0 Kanger, Martijn2   0 forf.


Uitslag ronde 4
Table   WIT totaal   ZWART totaal Uitslag
1 Luiten, Reinier3 Elgersma, Simon30-1
2 Bertholee, Arjuna2 Elgersma, Onno2,50-1
3 Boghossian, Linet (2)2,5 Bogouslavskii, Veronique 221-0
4 Kanger, Thomas2 Schooten van, Chantal (2)21-0
5 Boghossian, Wahe2 Kanger, Martijn21-0
6 Bodegom, Jules (2)2 Waardenburg, Marlinde21/2
7 Tiggelaar, Joas (2)1 Noordaa van der, Niek (2)10-1
8 Vuure van, Claire (2)1 Vries de, Rintje (2)10-1
9 Visser, Barto (2)1 Berghuis, Thomas10-1
10 Frangyan, Khachik (2)1 Frangyan, Awedis (2)10-1
11 Nies, Levi1 Bertholee, Isabella (2)01-0
12 Valk, Stef (2)0 Noordaa van der, Joost (2)00-1
0 Timmerman, Jan Willem3   0.5 forf.


Uitslag ronde 3
Table   WIT totaal   ZWART totaal Uitslag
1 Bogouslavskii, Veronique 22 Luiten, Reinier20-1
2 Elgersma, Simon2 Kanger, Thomas21-0
3 Kanger, Martijn2 Timmerman, Jan Willem20-1
4 Elgersma, Onno1,5 Vuure van, Claire (2)11-0
5 Frangyan, Awedis (2)1 Boghossian, Linet (2)1,50-1
6 Berghuis, Thomas1 Bodegom, Jules (2)10-1
7 Schooten van, Chantal (2)1 Visser, Barto (2)11-0
8 Waardenburg, Marlinde1 Tiggelaar, Joas (2)11-0
9 Bertholee, Arjuna1 Nies, Levi11-0
10 Boghossian, Wahe1 Bertholee, Isabella (2)01-0
11 Noordaa van der, Niek (2)0 Valk, Stef (2)01-0
12 Vries de, Rintje (2)0 Noordaa van der, Joost (2)01-0
0 Frangyan, Khachik (2)0   bye


Uitslag ronde 2
Table   WIT totaal   ZWART totaal Uitslag
1 Visser, Barto (2)1 Kanger, Martijn10-1
2 Nies, Levi1 Elgersma, Simon10-1
3 Luiten, Reinier1 Waardenburg, Marlinde11-0
4 Boghossian, Linet (2)1 Elgersma, Onno11/2
5 Kanger, Thomas1 Bertholee, Arjuna11-0
6 Timmerman, Jan Willem1 Boghossian, Wahe11-0
7 Valk, Stef (2)0 Bogouslavskii, Veronique 210-1
8 Vuure van, Claire (2)0 Frangyan, Khachik (2)01-0
9 Noordaa van der, Joost (2)0 Schooten van, Chantal (2)00-1
10 Bodegom, Jules (2)0 Noordaa van der, Niek (2)01-0
11 Bertholee, Isabella (2)0 Frangyan, Awedis (2)00-1
12 Tiggelaar, Joas (2)0 Vries de, Rintje (2)01-0
0 Berghuis, Thomas0   bye


Uitslag ronde 1
Table   WIT totaal   ZWART totaal Uitslag
1 Elgersma, Simon0 Valk, Stef (2)01-0
2 Schooten van, Chantal (2)0 Luiten, Reinier00-1
3 Elgersma, Onno0 Bodegom, Jules (2)01-0
4 Frangyan, Awedis (2)0 Kanger, Thomas00-1
5 Kanger, Martijn0 Tiggelaar, Joas (2)01-0
6 Frangyan, Khachik (2)0 Timmerman, Jan Willem00-1
7 Waardenburg, Marlinde0 Noordaa van der, Joost (2)01-0
8 Noordaa van der, Niek (2)0 Nies, Levi00-1
9 Bertholee, Arjuna0 Bertholee, Isabella (2)01-0
10 Bogouslavskii, Veronique 20 Berghuis, Thomas01-0
11 Boghossian, Wahe0 Vuure van, Claire (2)01-0
12 Vries de, Rintje (2)0 Boghossian, Linet (2)00-1
0 Visser, Barto (2)0   bye



Jan Hummel Laatst gewijzigd: 27-02-2015