SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
SBO PK 2015
SBO PK 2015 AB - Eindstand
Nr Naam Rating Score TPR WP SB W-WE
1Bos, Robin19806,00217728,5023,501,52
2Ellenbroek, Ton19715,50206727,5020,500,81
3Monsma, Menno20705,00214731,0020,000,45
4Elgersma, Simon19204,50199728,5016,000,57
5Poelstra, Ben20024,50196126,0016,25-0,13
6Huisman, Jan (B)18244,00182923,5012,750,04
7Berkepeis, Roelof (B)16943,50186426,509,251,45
8Van Bart, Peter (B)17523,50181725,5011,500,57
9Zeeman, Goswin18063,50183025,507,000,21
10Blom, Erik (B)17343,50173924,0010,250,03
11Jutba, Alvin19583,50179624,008,25-0,86
12Van Schooten, Lars (B)15723,50169917,006,751,18
13Eijkelkamp, Regobert (B)18713,00191528,0013,000,31
14Mengels, Joop (B)16913,00167123,006,75-0,22
15Husers, Yannic (B)16202,50156920,003,75-0,45
16Leerentveld, John (B)17092,50154019,003,75-1,34
17Van Dijken, Rene (B)17472,00167326,507,75-0,64
18De Jong, Klaas (B)17242,00169123,509,50-0,12
19De Roos, Radboud18882,00167423,007,50-1,4
20Benninga, Mark (B)16391,50130319,502,50-1,98



SBO PK 2015 AB - Resultaat ronde 1
Table   WIT totaal   ZWART totaal Uitslag
1 Bos, Robin0 Van Dijken, Rene (B)01-0
2 Blom, Erik (B)0 Ellenbroek, Ton00-1
3 Jutba, Alvin0 Leerentveld, John (B)01-0
4 Berkepeis, Roelof (B)0 De Roos, Radboud01-0
5 Eijkelkamp, Regobert (B)0 Mengels, Joop (B)01-0
6 Benninga, Mark (B)0 Huisman, Jan (B)01/2
7 Zeeman, Goswin0 Husers, Yannic (B)01-0
8 Van Schooten, Lars (B)0 Van Bart, Peter (B)00-1
        
0 Monsma, Menno0   0.5 forf.
0 Poelstra, Ben0   0.5 forf.
0 Elgersma, Simon0   0.5 forf.
0 De Jong, Klaas (B)0   0.5 forf.



SBO PK 2015 AB - Resultaat ronde 2
Table   WIT totaal   ZWART totaal Uitslag
1 Zeeman, Goswin1 Bos, Robin10-1
2 Ellenbroek, Ton1 Berkepeis, Roelof (B)11/2
3 Van Bart, Peter (B)1 Eijkelkamp, Regobert (B)10-1
4 Monsma, Menno0,5 Elgersma, Simon0,51-0
5 De Roos, Radboud0 Mengels, Joop (B)01-0
6 Van Dijken, Rene (B)0 Husers, Yannic (B)01-0
7 Leerentveld, John (B)0 Van Schooten, Lars (B)01/2
        
0 Poelstra, Ben0,5   0.5 forf.
0 Jutba, Alvin1   0.5 forf.
0 Huisman, Jan (B)0,5   0.5 forf.
0 Blom, Erik (B)0   0.5 forf.
0 Benninga, Mark (B)0,5   bye
0 De Jong, Klaas (B)0,5   0.5 forf.



SBO PK 2015 AB - Resultaat ronde 3
Table   WIT totaal   ZWART totaal Uitslag
1 Bos, Robin2 Eijkelkamp, Regobert (B)21-0
2 Berkepeis, Roelof (B)1,5 Benninga, Mark (B)1,51-0
3 De Roos, Radboud1 Ellenbroek, Ton1,50-1
4 De Jong, Klaas (B)1 Van Bart, Peter (B)11-0
5 Poelstra, Ben1 Van Dijken, Rene (B)10-1
6 Huisman, Jan (B)1 Zeeman, Goswin11/2
7 Van Schooten, Lars (B)0,5 Blom, Erik (B)0,50-1
8 Husers, Yannic (B)0 Elgersma, Simon0,50-1
9 Mengels, Joop (B)0 Leerentveld, John (B)0,51-0
        
0 Monsma, Menno1,5   0.5 forf.
0 Jutba, Alvin1,5   0.5 forf.



SBO PK 2015 AB - Resultaat ronde 4
Table   WIT totaal   ZWART totaal Uitslag
1 Ellenbroek, Ton2,5 Bos, Robin31/2
2 Van Dijken, Rene (B)2 Berkepeis, Roelof (B)2,50-1
3 Jutba, Alvin2 Monsma, Menno20-1
4 Eijkelkamp, Regobert (B)2 De Jong, Klaas (B)21-0
5 Benninga, Mark (B)1,5 Zeeman, Goswin1,50-1
6 Van Bart, Peter (B)1 De Roos, Radboud11-0
7 Mengels, Joop (B)1 Poelstra, Ben10-1
8 Husers, Yannic (B)0 Van Schooten, Lars (B)0,51/2
        
0 Elgersma, Simon1,5   0.5 forf.
0 Huisman, Jan (B)1,5   0.5 forf.
0 Blom, Erik (B)1,5   0.5 forf.
0 Leerentveld, John (B)0,5   bye



SBO PK 2015 AB - Resultaat ronde 5
Table   WIT totaal   ZWART totaal Uitslag
1 Bos, Robin3,5 Berkepeis, Roelof (B)3,51-0
2 Monsma, Menno3 Eijkelkamp, Regobert (B)31-0
3 Zeeman, Goswin2,5 Ellenbroek, Ton30-1
4 Elgersma, Simon2 Van Dijken, Rene (B)21-0
5 De Jong, Klaas (B)2 Huisman, Jan (B)20-1
6 Poelstra, Ben2 Jutba, Alvin21-0
7 Blom, Erik (B)2 Van Bart, Peter (B)20-1
8 Leerentveld, John (B)1,5 Benninga, Mark (B)1,51-0
9 Van Schooten, Lars (B)1 Mengels, Joop (B)11/2
10 De Roos, Radboud1 Husers, Yannic (B)0,51-0



SBO PK 2015 AB - Resultaat ronde 6
Table   WIT totaal   ZWART totaal Uitslag
1 Monsma, Menno4 Bos, Robin4,50-1
2 Ellenbroek, Ton4 Van Bart, Peter (B)31-0
3 Berkepeis, Roelof (B)3,5 Poelstra, Ben30-1
4 Huisman, Jan (B)3 Elgersma, Simon30-1
5 Leerentveld, John (B)2,5 Zeeman, Goswin2,50-1
6 Mengels, Joop (B)1,5 Blom, Erik (B)21/2
8 Benninga, Mark (B)1,5 Van Schooten, Lars (B)1,50-1
        
7 Jutba, Alvin2   1 forf.
0 De Roos, Radboud2   0 forf.
0 Eijkelkamp, Regobert (B)3   0 forf.
0 Van Dijken, Rene (B)2   0 forf.
0 Husers, Yannic (B)0,5   bye
7 De Jong, Klaas (B)2   0 forf.



SBO PK 2015 AB - Resultaat ronde 7
Table   WIT totaal   ZWART totaal Uitslag
1 Elgersma, Simon4 Bos, Robin5,51/2
2 Poelstra, Ben4 Ellenbroek, Ton51/2
3 Zeeman, Goswin3,5 Monsma, Menno40-1
4 Berkepeis, Roelof (B)3,5 Huisman, Jan (B)30-1
5 Van Bart, Peter (B)3 Jutba, Alvin31/2
6 Blom, Erik (B)2,5 Leerentveld, John (B)2,51-0
7 Van Dijken, Rene (B)2 Van Schooten, Lars (B)2,50-1
8 Husers, Yannic (B)1,5 Benninga, Mark (B)1,51-0
        
0 De Roos, Radboud2   0 forf.
0 Eijkelkamp, Regobert (B)3   0 forf.
0 Mengels, Joop (B)2   bye
0 De Jong, Klaas (B)2   0 forf.



SBO PK 2015 CD - Eindstand
Nr Naam Rating Score TPR WP SB W-WE
1Bril, Karel16435,00168127,0018,500,28
2Luiten, Reinier15664,50143828,5014,50-0,61
3Doevelaar, Cees15304,50157427,5016,500,53
4Elgersma, Onno (D)13204,50172227,0015,752,99
5Kanger, Thomas (D) (1 na barrage)12864,50158026,0013,502,17
6Kanger, Martijn (D)12594,50153923,5012,751,79
7Bril, Hans16473,50145627,0012,75-1,14
8Brinkhuis, Wim15143,00158825,5014,000,31
9Muller, Jos16173,00132323,008,00-1,79
10De Lange, Gerard15813,00134622,506,50-1,53
11Kanger, Ewout (D)11923,00140221,507,500,64
12Schröer, Johan (D)14572,50125419,503,50-1,24
13Crompvoets, Robert14971,50106020,003,50-2,4



SBO PK 2015 CD - Resultaat ronde 1
Table   WIT totaal   ZWART totaal Uitslag
1 Bril, Hans0 Brinkhuis, Wim01-0
2 Crompvoets, Robert0 Bril, Karel00-1
3 Muller, Jos0 Schröer, Johan (D)01-0
4 Elgersma, Onno (D)0 De Lange, Gerard01-0
5 Doevelaar, Cees0 Kanger, Thomas (D)01-0
        
0 Luiten, Reinier0   0.5 forf.
0 Kanger, Martijn (D)0   0.5 forf.
0 Kanger, Ewout (D)0   0.5 forf.



SBO PK 2015 CD - Resultaat ronde 2
Table   WIT totaal   ZWART totaal Uitslag
1 Kanger, Martijn (D)0,5 Doevelaar, Cees11/2
2 Elgersma, Onno (D)1 Muller, Jos11-0
3 Brinkhuis, Wim0 Schröer, Johan (D)01-0
        
0 Bril, Hans1   0.5 forf.
0 Bril, Karel1   0.5 forf.
0 De Lange, Gerard0   0.5 forf.
0 Luiten, Reinier0,5   1 forf.
0 Crompvoets, Robert0   0.5 forf.
0 Kanger, Thomas (D)0   bye
0 Kanger, Ewout (D)0,5   0.5 forf.



SBO PK 2015 CD - Resultaat ronde 3
Table   WIT totaal   ZWART totaal Uitslag
1 Doevelaar, Cees1,5 Elgersma, Onno (D)21/2
2 Bril, Karel1,5 Luiten, Reinier1,50-1
3 Muller, Jos1 Bril, Hans1,50-1
4 Kanger, Thomas (D)1 Brinkhuis, Wim10-1
5 Schröer, Johan (D)0 Kanger, Martijn (D)10-1
        
0 De Lange, Gerard0,5   0.5 forf.
0 Crompvoets, Robert0,5   0.5 forf.
0 Kanger, Ewout (D)1   0 forf.



SBO PK 2015 CD - Resultaat ronde 4
Table   WIT totaal   ZWART totaal Uitslag
1 Luiten, Reinier2,5 Doevelaar, Cees20-1
2 Kanger, Martijn (D)2 Crompvoets, Robert11/2
3 De Lange, Gerard1 Kanger, Thomas (D)10-1
        
4 Schröer, Johan (D)0   0.5 forf.
0 Bril, Hans2,5   0.5 forf.
0 Bril, Karel1,5   0.5 forf.
0 Muller, Jos1   0.5 forf.
0 Brinkhuis, Wim2   0.5 forf.
4 Schröer, Johan (D)0   0.5 forf.
0 Elgersma, Onno (D)2,5   0.5 forf.
4 Kanger, Ewout (D)1   bye



SBO PK 2015 CD - Resultaat ronde 5
Table   WIT totaal   ZWART totaal Uitslag
1 Bril, Hans3 Doevelaar, Cees31/2
2 Luiten, Reinier2,5 Elgersma, Onno (D)31/2
3 Kanger, Thomas (D)2 Kanger, Martijn (D)2,51/2
4 Kanger, Ewout (D)2 Bril, Karel20-1
5 Crompvoets, Robert1,5 De Lange, Gerard10-1
        
0 Muller, Jos1,5   0.5 forf.
0 Brinkhuis, Wim2,5   0.5 forf.
0 Schröer, Johan (D)0,5   bye



SBO PK 2015 CD - Resultaat ronde 6
Table   WIT totaal   ZWART totaal Uitslag
1 Elgersma, Onno (D)3,5 Bril, Hans3,51-0
2 Doevelaar, Cees3,5 Bril, Karel30-1
4 Kanger, Thomas (D)2,5 Muller, Jos21-0
5 Kanger, Ewout (D)2 Crompvoets, Robert1,51-0
6 De Lange, Gerard2 Schröer, Johan (D)1,51-0
        
3 Luiten, Reinier3   1 forf.
3 Brinkhuis, Wim3   0 forf.
0 Kanger, Martijn (D)3   bye



SBO PK 2015 CD - Resultaat ronde 7
Table   WIT totaal   ZWART totaal Uitslag
1 Bril, Karel4 Elgersma, Onno (D)4,51-0
2 Kanger, Martijn (D)4 Luiten, Reinier41/2
3 Bril, Hans3,5 Kanger, Thomas (D)3,50-1
4 Doevelaar, Cees3,5 De Lange, Gerard31-0
5 Muller, Jos2 Kanger, Ewout (D)31-0
6 Schröer, Johan (D)1,5 Crompvoets, Robert1,51-0
0 Brinkhuis, Wim3   0 forf.



Commissie beroepszaken SBO PK 2015:
- Gerard de Lange
- John Leerentveld
- Radboud de Roos



Jan Hummel Laatst gewijzigd: 28-03-2015