SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Yannic wint jGP Minerva
Yannic Husers heeft de 14e jeugd GP van Minerva gewonnen. Alhoewel hij de eerste ronde nog bijna onderuit ging tegen Selma, wist hij alle partijen te winnen. Oseb werd 2e, en Thomas 3e. De B groep is gewonnen door Selma, gevolgd door Haik en Isabella.

In de hoofdgroep speelden de 20 kinderen met de hoogste rating. Omdat er in de tweede groep veel beginnende schakers zonder rating waren, is deze groep ingedeeld op leeftijd. Veronique wist deze groep overtuigend te winnen, ook met een 7 uit 7 score, en een W-We van +3. Ze was daarmee ook de beste D speler. De C groep kwam op naam van Barto en de E groep werd verrassend gewonnen door de zeer jonge Lauri.

De einduitslag voor de hoofdgroep was:

No. Name Score WP SB rat. TPR W-We
1.Husers, Yannic (A)7.031.031.0013241913+2.28
2.Merkon, Oseb (A)5.531.522.0015061427-0.49
3.Kanger, Thomas (A)5.031.519.5011641259+1.04
 Merkon, Anita (A)5.022.013.00846931+0.89
5.Kanger, Martijn (A)4.530.015.0011991208+0.31
6.Belt, Martijn van der4.032.516.0012021117-0.52
 Elgersma, Onno (A)4.030.013.5012261127-0.62
 Bertholee, Arjuna (A)4.026.09.50871883+0.17
 Bertholee, Selma (B)4.024.09.00649770+1.02
 Boghossian, Wahe (A)4.023.59.50819856+0.34
11.Margos, Haik (B)3.025.57.50580718+1.01
 Bertholee, Isabella (3.024.58.00401615+1.69
 Boghossian, Linet (A)3.020.05.50846625-1.90
 Eijkelkamp, Hugo (B)3.019.54.50761529-2.00
15.Tiggelaar, Joas (B)2.522.56.25548611+0.31
 Margos, Krikor (B)2.518.53.75418561+0.96
 Bredewold, Aron (B)2.518.02.75623483-1.41
18.Lansink, Jelmer (B)1.522.01.75505481-0.34
 Schooten, Stan (B)1.520.01.75555401-1.40
20.Vuure, Claire van (B)0.517.51.25396170-1.34


De tweede groep eindigde als volgt:

No. Name S Score WP SB rat. TPR W-We
1.Bogouslavskii, Veronique D7.030.530.50277958+3.00
2.Maathuis, Hein (D)6.029.022.00349508+1.15
3.Visser, Barto (C)5.030.517.50257319+0.61
 Grigorian, Hamlet (C)5.030.017.00207369+1.53
 Maris, Lauri (E)5.030.015.75100334+1.87
6.Tiggelaar, Nathan (E)4.029.012.50279225-0.44
 Bredewold, DaniŽl (C)4.027.013.00339259-0.69
 Pol, Florian (C)4.027.011.00270233-0.29
 Lehr, Stijn (C)4.025.012.50100198+0.96
 Mol, Wessel (D)4.024.511.50100251+1.42
 Berg, Sam van den (E)4.023.010.75100196+0.94
12.Maris, Evi (D)3.522.59.00158134-0.24
 Kroeze, Tom (C)3.521.59.50100109+0.08
 Wolbert, Tess (C)3.521.57.2517053-1.01
15.Ormel, Jochem (D)3.024.58.5010026-0.61
 Wolbert, Ank (E)3.024.57.25112101-0.16
 Wolbert, Jur (D)3.023.58.50160120-0.42
 Sprukkelhorst, Emma (C)3.022.08.5010083-0.20
19.Scharp, Nikos (E)2.526.57.2510081-0.23
 Wierdsma, Feline (E)2.523.03.25100-55-1.20
 Veldboer, Vin (E)2.522.56.0010058-0.44
 Seifi, Angelique (C)2.519.55.0015034-1.15
 Sprukkelhorst, Jeske (E)2.518.03.25100-51-1.15
 Wilterdink, Bram (D)2.517.54.00100-55-1.20
25.Wierdsma, Marit (E)1.520.01.50100-255-2.13

Ewout Kanger Laatst gewijzigd: 21-09-2014