SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
5e Slotronde SBO grandprix en 24e SBO JeugdGrandPrix toernooi
Stand jeugd groep 1 en 2.
Nr Naam Rating Score TPR WP SB
1Onno Elgersma (1)11166,00120326,5021,50
2Thomas Kanger (1)11495,50112929,0020,25
3Levi Nies (1)11565,50113226,0017,25
4Marlinde Waardenburg (1)8275,00102628,5017,50
5Wahe Boghossian6264,0080026,5010,00
6Linet Boghossian (1)8314,0073726,009,75
7Timo Luiten5584,0067622,508,25
8Joas Tiggelaar4893,0059625,505,75
9Jan Geert Meulenkolk6833,0062824,004,75
10Chantal van Schooten (1)7173,0062122,503,25
11Hugo Eijkelkamp (1)7463,0064020,506,50
12Suzie Grigorjan5132,0039021,501,25
13Hein Maathuis4561,00-6419,500,25


Stand jeugd groep 3 en 4.
Nr Naam Rating Score TPR WP SB
1Haik Margos (3)4087,00103828,0028,00
2Krikor Margos (3)3776,0058528,0021,00
3Claire van Vuure (3)3665,0041331,5018,50
4Barto Visser (3)2664,0031528,5010,50
5Maarten Meulenkolk (3)2534,0026127,5012,50
6Hamlet Grigorjan (3)1784,0030126,0011,00
7Florian Pol1004,0022619,508,00
8Lars Hofste1403,5021321,509,00
9Nathan Tiggelaar (3)4013,0019629,509,25
10Kars van Dam1693,0022527,507,75
11Veronique Bogouslavskii (32923,0016923,505,50
12Calvin Hilverda1613,0015121,505,50
13Evi Maris1152,507218,503,50
14Tom Janssen1432,004621,504,50
15Kian Pol1001,00-15620,001,00
16Kaylee van Dam1051,00-15819,502,00


Stand senioren.
Nr Naam Rating Score TPR WP SB
1Kollen, Zyon (A)22106,50230829,0026,50
2Krosenbrink, Marcel (A)19065,00190928,0018,75
3Mullink, Jochem (B)18885,00197727,5016,75
4Elgersma, Simon (B)18254,50181426,5016,25
5Jutba, Alvin (A)19664,00183827,5013,00
6Hummel, Thomas (B)18164,00175327,5011,50
7Van Schooten, Lars (CD)13864,00167527,0012,50
8Waardenburg, Lisanne (B)16314,00169627,0011,75
9Boghossian, Vigen (B)16114,00164123,5011,25
10Van Lenthe, Bernard (CD)15163,50170727,5012,00
11Van Bart, Peter (B)17283,50160124,507,25
12Crompvoets, Robert (CD)14833,50156320,508,50
13Blom, Erik (B)17443,50161220,006,50
14Luiten, Reinier (CD)15973,50157720,005,25
15Waardenburg, Feline (CD)14063,00152823,008,00
16Van Lenthe, Gerwin (B)16652,50146324,508,00
17Klapwijk, Stijn (CD)13552,50138322,504,00
18Husers, Yannic (CD)14572,50145819,503,25
19Van de Mheen, Steven (CD)15441,0092120,000,25

Jan Hummel Laatst gewijzigd: 16-06-2014