SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Uitslagen Grand Slam Wierden - dag 2
Uitslagen ronde 5

WIT totaal   ZWART totaal Uitslag
Van Schooten, Lars3,5 Luiten, Reinier3,51-0
Waardenburg, Lisanne3 Linssen, Martijn31-0
Elgersma, Onno3 Elgersma, Simon30-1
Kanger, Thomas2,5 Nies, Levi21/2
Waardenburg, Feline2 Husers, Yannic21/2
Van der Noordaa, Daan2 Kanger, Martijn20-1
Waardenburg, Marlinde1,5 Klapwijk, Stijn1,50-1
Eijkelkamp, Hugo1 Boekhoudt, Nicolien1,50-1
Van Schooten, Chantal1 Bertholee, Selma11-0
Visser, Barto0 Bertholee, Arjuna10-1


Uitslagen ronde 6

WIT totaal   ZWART totaal Uitslag
Elgersma, Simon4 Van Schooten, Lars4,51-0
Kanger, Thomas3 Waardenburg, Lisanne40-1
Kanger, Martijn3 Luiten, Reinier3,50-1
Linssen, Martijn3 Elgersma, Onno31-0
Boekhoudt, Nicolien2,5 Waardenburg, Feline2,51-0
Klapwijk, Stijn2,5 Nies, Levi2,51-0
Husers, Yannic2,5 Van Schooten, Chantal21/2
Bertholee, Arjuna2 Van der Noordaa, Daan20-1
Eijkelkamp, Hugo1 Waardenburg, Marlinde1,50-1
Visser, Barto0   bye
Bertholee, Selma1   0 forf.


Uitslagen ronde 7

WIT totaal   ZWART totaal Uitslag
Waardenburg, Lisanne5 Elgersma, Simon51-0
Luiten, Reinier4,5 Linssen, Martijn41-0
Van Schooten, Lars4,5 Klapwijk, Stijn3,51-0
Husers, Yannic3 Boekhoudt, Nicolien3,51-0
Elgersma, Onno3 Kanger, Martijn31-0
Van der Noordaa, Daan3 Kanger, Thomas31/2
Van Schooten, Chantal2,5 Waardenburg, Feline2,51/2
Nies, Levi2,5 Waardenburg, Marlinde2,51-0
Bertholee, Arjuna2 Eijkelkamp, Hugo11-0
Bertholee, Selma1 Visser, Barto11-0



Eindstand na ronde 7
Nr Naam Rating Score TPR WP SB W-WE
1Waardenburg, Lisanne16076,00173130,5025,001,08
2Luiten, Reinier15245,50157129,0020,500,6
3Van Schooten, Lars16505,50168928,5020,500,47
4Elgersma, Simon17495,00162330,5021,00-0,78
5Elgersma, Onno8134,00119828,5014,003,14
6Linssen, Martijn10894,00122628,0011,501,2
7Husers, Yannic13884,00126925,0013,00-0,84
8Klapwijk, Stijn12063,50112526,008,75-0,71
9Van der Noordaa, Daan12083,50111925,5012,75-0,72
10Kanger, Thomas9243,50103625,008,250,96
11Boekhoudt, Nicolien9263,50103524,007,750,87
12Nies, Levi11413,5099322,009,75-1,19
13Waardenburg, Feline14353,00123028,0010,00-1,7
14Kanger, Martijn11553,00105826,007,00-0,88
15Van Schooten, Chantal5383,0077422,008,501,74
16Bertholee, Arjuna8323,0084018,004,50-0,07
17Waardenburg, Marlinde9892,5083120,503,25-1,39
18Bertholee, Selma4962,0052517,502,750,02
19Eijkelkamp, Hugo5091,0041719,500,50-0,84
20Visser, Barto3171,00-12316,000,25-0,96



Jan Hummel Laatst gewijzigd: 02-03-2014