SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Sven ter Stal wint jeugd GP Minerva
Er werd gespeeld in 3 zwitserse groepen, met 2 ratinggroepen per groep.

De uitslagen

1e groep (A + B)
No. Name Score WP SB W-We
1Sven ter Stal A7.029.529.50+1.91
2Yannic Husers A5.027.016.00+1.19
3Reinier Luiten A4.531.517.75-1.16
4Oseb Merkon A4.529.015.75+0.13
5Thijs Luttikhuis B4.030.514.00+3.21
6Martijn Linssen B4.026.011.75+1.30
7Levi Nies A4.026.011.50-1.05
8Martijn van den Belt A4.020.08.00-1.17
9Esther ter Stal A3.528.510.00-0.16
10Thomas Kanger B3.525.59.50+0.36
11Martijn Kanger A3.523.59.75-1.04
12Lars ter Stal B3.523.010.75+0.20
13Stijn Klapwijk B3.024.58.25+0.30
14Jarno Scheffner B3.017.54.00-0.23
15Romee Schulte A2.020.04.00-2.53
16Onno Elgersma B2.019.52.00-0.21
17Anita Merkon B1.021.01.00-0.73
18Merlijn Schriemer B1.018.52.00-0.32


2e groep (C + D)
No. Name Score WP SB W-We
1Hugo Eijkelkamp C6.526.023.75+2.91
2Jelmer Lansink C5.024.013.50+0.50
3Stefan Muller C4.530.017.75+0.32
4Cassidy Numans C4.524.514.25-0.70
5Luc Brons D4.522.514.25+2.19
6Thijs Kampman D4.031.516.00+1.55
7Mona Al Aboody C4.028.513.50-0.31
8Roan Vogelzang D4.024.513.00+3.11
9Suzie Grigorjan C4.022.511.00-0.09
10Daniel Bredewold D3.027.57.00+0.46
11Terence Numans C3.026.59.50-1.51
12Selma Bertholee C3.025.59.50-0.64
13Haik Margos D3.020.56.50-0.82
14Claire van Vuure D3.020.05.00+0.19
15Ruben Broeksema D2.526.56.25-1.09
16Dyelain ten Donkelaar D2.519.54.25-0.50
17Martijn Schaak C2.018.52.50-2.48
18Vera Zwijnenberg D0.022.50.00-3.09


3e groep (E + F)
No. Name Score WP SB W-We
1Julian Plascher E6.029.524.00+2.17
2Marvin Klerkx F5.530.523.00+1.93
3Limor Waterink E5.528.019.75+1.44
4Joas Tiggelaar F4.532.518.25+1.93
5Krikor Margos F4.026.512.00+1.36
6Artur Rav E4.026.013.75+0.11
7Barto Visser E4.024.510.75-0.32
8Hamlet Grigorjan E4.023.58.50-0.05
9Isabella Bertholee E3.524.010.75-0.78
10Aron Bredewold E3.523.07.50-0.47
11Veronique Boguslavskii E3.521.57.25-0.62
12Casper Algera F3.027.58.50+0.29
13Hein Maathuis F3.025.08.50+0.51
14Werner Zwijnenberg E3.023.07.00-0.93
15Angelique Seifi F2.021.51.25-2.32
16Casey Klijnsma F2.020.02.50-0.72
17Theo Netkov F2.017.52.50-1.12
18Alana Pique F1.017.00.25-2.41


Ewout Kanger Laatst gewijzigd: 29-09-2013