SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
SBO slot-GP voor senioren en junioren
De senioren zijn opgedeeld in twee groepen, AB en CD, die samen hebben gespeeld in één poule.

Senioren, 7 ronden zwitsers, 20 minuten per persoon per partij
Nr Naam Score WP SB
1Hendrik de Groot (AB)6,0030,5025,50
2Jasper de Jong (AB)5,0029,5020,00
3Melle Edens (AB)5,0029,0019,00
4Thomas Hummel (AB)5,0028,5017,50
5Eric Blom (AB)4,5024,5016,00
6Alvin Jutba (AB)4,0028,5012,50
7Gerwin van Lenthe (AB)4,0027,5012,25
8Hans Pees (AB)4,0026,0011,75
9Peter van Bart (AB)4,0025,5012,00
10Regobert Eijkelkamp (AB)4,0024,5012,00
11Simon Elgersma (CD)4,0024,0011,50
12Bernard van Lenthe (CD)3,5026,509,50
13Vigen Boghossian (AB)3,5023,009,50
14Paul Vaillant (CD)3,0026,008,25
15Ethan Waterink (CD)3,0021,505,25
16Reinier Luiten (CD)3,0021,504,25
17Gerard de Lange (AB)3,0021,004,25
18Robert Crompvoets (CD)3,0020,005,50
19Ziggy Zijdemans (CD)2,5017,002,50
20Yannic Husers (CD)1,5021,502,25
21Zowie Zijdemans (CD)1,5018,501,50



De junioren zijn opgedeeld in 4 groepen, waarbij de groepen 1 en 2 samen hebben gespeeld in poule A en de groepen 3 en 4 in poule B.

Junioren poule A, 7 ronden zwitsers, 20 minuten per persoon per partij
Nr Naam Score WP SB
1Martijn van den Belt (1)6,0029,0024,50
2Lars van Schooten (1)6,0027,5021,50
3Jan Willem Timmerman (1)5,5027,0019,00
4Levi Nies (1)5,0029,5017,50
5Martijn Linssen (1)4,0025,0010,50
6Jasper Everink (1)4,0024,0010,00
7Oseb Merkon (1)3,5029,5011,50
8Romee Schulte (1)3,5021,006,25
9Onno Elgersma (2)3,0027,006,00
10Arjuna Bertholee (2)3,0025,508,00
11Anita Merkon (2)3,0023,007,00
12Elisa Lingeman (2)3,0022,506,00
13Eva Zijdemans (2)2,5021,505,75
14Jonan Boom (2)2,0019,503,50
15Timo Luiten (2)1,0021,501,00
16Terence Numans (2)1,0019,002,00



Junioren poule B, 9 ronden zwitsers, 15 minuten per persoon per partij
Nr Naam Score WP SB
1Selma Bertholee (3)7,5046,5037,50
2Isabella Bertholee (3)6,0048,0032,50
3Wahe Boghossian (4)6,0047,0028,50
4Hugo Eijkelkamp (3)6,0046,5028,75
5Jan Geert Meulenkolk (3)5,5048,0026,00
6Chantal van Schooten (3)5,5043,0024,75
7Haik Margos (3)5,0045,0020,25
8Dyelain ten Donkelaar (3)5,0039,5014,50
9Linet Boghossian (4)5,0036,0012,00
10Dylan Proos (4)5,0032,5012,50
11Werner Zwijnenberg (4)4,0040,0010,50
12Hein Maathuis (4)4,0037,009,00
13Krikor Margos (3)3,5033,507,75
14Maarten Meulenkolk (4)3,0034,504,50
15Casey Klijnsma (4)1,0035,500,00
16Emily ten Donkelaar (4)0,0035,500,00

Jan Hummel Laatst gewijzigd: 16-06-2013