SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Resultaat SBO slotgp voor junioren en senioren
De senioren hebben 7 ronden zwitsers gespeeld met een bedenktijd van 20 min. pppp.

Groep 1 en 2 van de junioren hebben samen in één poule 7 ronden zwitsers gespeeld met een bedenktijd van 20 min. pppp.

Groep 3 en 4 van de junioren hebben samen in één poule 9 ronden zwitsers gespeeld met een bedenktijd van 15 min. pppp.

Resultaat junioren poule A (groep 1 en 2).
Nr Naam Score WP SB
1Martijn van den Belt (1)5,5024,5021,25
2Lars van Schooten (1)5,0031,0020,50
3Levi Nies (1)5,0030,0020,00
4Oseb Merkon (1)5,0028,0017,50
5Stijn Klapwijk (2)5,0023,5015,50
6Martijn Kanger (1)4,5024,5013,75
7Jasper van der Noordaa (2)4,5024,0011,75
8Thomas Kanger (1)4,0025,0011,50
9Romee Schulte (1)4,0025,0011,00
10Rob Meulenkamp (2)3,5026,5010,75
11Simon Allrogge (2)3,5024,509,25
12Yannic Husers (1)3,0026,009,00
13Daan van der Noordaa (1)3,0025,007,50
14Martijn Linssen (2)3,0018,505,00
15Jasper Everink (1)2,5026,505,25
16Eva Zijdemans (2)2,5020,004,25
17Luuk Valk (2)2,0023,508,50
18Anita Merkon (2)2,0023,505,00
19Timo Luiten (2)2,0018,002,50
20Huib Schulte (2)0,5022,501,25


Resultaat junioren poule B (groep 3 en 4).
Nr Naam Score WP SB
1Dimitri Schuurman (3)9,0052,5048,25
2Niek van der Noordaa (3)6,5048,0030,50
3Onno Elgersma (3)6,0051,0031,00
4Pim Jansen (3)6,0048,5028,50
5Wybe Degger (3)5,5049,5025,50
6Joost van der Noordaa (3)5,5048,0025,00
7Mona Al Aboody (3)5,5039,0019,00
8Arjuna Bertholee (3)5,0045,0021,00
9Stefan Muller (3)5,0045,0019,75
10Malte Heitling (4)5,0041,5019,25
11Rick Valk (4)4,5035,5011,25
12Coen Scheffer (4)4,5034,509,50
13Nils Pohlmeyer (4)4,0043,0012,00
14Selma Bertholee (4)4,0038,0011,00
15Lea Meulenkamp (4)4,0033,009,25
16Quinn Vellheuer (4)3,0031,504,25
17Gijs Kuipers (4)3,0031,004,25
18Yohannes Teunis (4)3,0029,504,25
19Enrico Middag (4)1,0030,000,25


Resultaat senioren
Nr Naam Score WP SB
1Hendrik de Groot (A)6,0030,5025,00
2Rob Bertholee (A)5,5031,0023,00
3Zyon Kollen (A)5,5030,5022,00
4Kambiz Sekandar (A)5,0031,0019,50
5Melle Edens (B)4,0029,5012,50
6Eric Blom (B)4,0029,0012,50
7Peter van Bart (B)4,0024,509,00
8Thomas Hummel (B)3,5025,009,00
9Bernard van Lenthe (C/D)3,5022,008,50
10Goswin Zeeman (B)3,0025,508,50
11Gerwin van Lenthe (B)3,0024,507,75
12Reinier Luiten (C/D)3,0020,006,25
13Klaas de Jong (B)3,0019,506,00
14Paul Vaillant (C/D)2,5023,504,75
15Ziggy Zijdemans (C/D)2,5019,005,00
16Simon Elgersma (CD)2,5017,504,25
17Ethan Waterink (C/D)2,0019,003,00
18Zowie Zijdemans (C/D)0,5019,501,50


Jan Hummel Laatst gewijzigd: 20-10-2012