SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Eindstand SBO-PK 2012
Eindstand van de SBO-PK 2012.




Groep A
Nr Naam Rating Score WP SB
1Sekandar, K.21116,5027,0024,75
2Kollen, Z.21566,0027,0020,50
3Bielderman, G.H.19954,5028,5015,25
4Poelstra, B.M.20244,0029,0012,50
5Jutba, A.S.19324,0023,5011,25
6Klapwijk, L.18213,5026,508,50
7Hummel, T.18253,5023,006,50
8Piest, J.A.19453,5020,009,00
9Griffioen, A.20233,0026,009,50
10Kuik, J.17993,0025,507,50
11Snuverink, L.19693,0024,506,50
12Ellenbroek, A.J.20292,5024,505,75
13Bos, R.19962,0018,002,25
14Pees, H.18821,5020,004,75


Groep BC
Nr Naam Rating Score WP SB
1Edens, M.18295,5030,0023,50
2Willigen, S.W. van18485,5028,0020,75
3Bart, P. van16824,5032,5019,75
4Muller, J.15694,5029,0015,25
5Leerentveld, J.G.16734,5027,0015,25
6Eijkelkamp, R.16964,5026,5013,75
7Huisman, L.J.17754,0024,0013,00
8Lagerwaard, A.F.16423,5026,0011,00
9Paans, J.16873,5026,0010,75
10Suurmond, R.V.18203,5025,5010,25
11Sekandar, N.16093,5025,0011,50
12Bos, R.R.J.16053,5024,5010,25
13Blom, H.L.18123,5024,0011,50
14Groot, R. de17093,5021,508,25
15Zeeman, G.17803,0023,007,50
16Lingeman, R.15912,5022,507,75
17Levink, P.M.16002,5021,506,75
18Brinkhuis, G.W.16202,5020,006,00
19Jong, K. de17512,5019,006,25
20Benninga, M.16592,0021,504,00
21Lamers, M.16081,5017,502,25


Groep D
Nr Naam Rating Score WP SB
1Smit, M.14405,5029,0021,50
2Elgersma, S.05,0028,5019,25
3Vaillant, P.13954,5027,0015,25
4Tijens, O.A.T. van04,0028,0013,75
5Luiten, R.12694,0027,0012,75
6Kanger, M.03,5024,0010,75
7Schulte, R.J.7903,5022,509,25
8Zijdemans, Zowie03,0021,507,25
9Zijdemans, Ziggy D.03,0020,006,00
10Husers, Y.8562,5023,005,75
11Belt, M. van den02,5022,505,75
12Winters, J.13752,5021,005,75


--- Prijzen ---
A-groep
Beker + wisselbeker --- Sekandar, K
1e Prijs -------------- Sekandar, K
2e Prijs -------------- Kollen, Z
3e Prijs -------------- Bielderman, G
4e Prijs en 5e Prijs -- Gedeeld: Poelstra en Jutba
Ratingprijs ----------- Gedeeld: Klapwijk, Hummel en Piest


BC-groep
Beker ----------------- Edens, M (Na barrage)
1e Prijs en 2e Prijs -- Gedeeld: Edens, M en Willegen, S.W. van
3e Prijs, 4e Prijs, 5e Prijs en ratingprijs
-------------- Gedeeld: Muller, Eijkelkamp, Bart van, Leerentveld


D-Groep
Beker ----------------- Smit, M
1e Prijs -------------- Smit, M
2e Prijs -------------- Elgersma, S
3e Prijs -------------- Vaillant, P
4e Prijs en 5e Prijs -- Gedeeld: Luiten, R en Tijens, O.A.T. van
Ratingprijs -- ---------Gedeeld: Kanger, M en Schulte, R.J.

Jan Hummel Laatst gewijzigd: 29-03-2012