SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Reinier Luiten wint 21e SBO GP jeugdschaaktoernooi
Het "21e SBO GP jeugdschaaktoernooi" is gewonnen door Reinier Luiten.

Zaterdag 18 juni 2011 hebben 27 juniorschakers tegen elkaar gestreden in 4 groepen.
Vooraf zijn de spelers op rating ingedeeld in vier groepen. Deze vier groepen zijn samengevoegd om vervolgens paringen te maken via het zwitserssysteem.
Aan het eind hebben de spelers prijzen ontvangen voor hun eigen groep.

Ranglijst van de samengestelde groep:
Plaats Naam Score WP SB
1Luiten, Reinier (1)8,0047,0040,50
2Elgersma, Simon (1)7,5049,0038,75
3Timmerman, Jan Willem (1)7,0052,0037,50
4Belt, Martijn van den (2)6,0043,0025,50
5Pol, Thierry (1)5,5053,5029,25
6Kanger, Martijn (2)5,5050,0027,25
7Wamelink, Oscar (2)5,5045,0023,75
8Kanger, Thomas (1)5,5039,5021,25
9Hindriks, David (1)5,0048,0022,50
10Waterink, Ethan (1)5,0046,0019,00
11Meulenkamp, Rob (3)5,0041,0018,00
12Everink, Jasper (2)5,0039,5018,50
13Kortbeek, Metin (3)5,0036,0016,50
14Noordaa, Daan van der (2)4,5043,0018,50
15Husers, Yannic (2)4,5042,0018,75
16Luiten, Timo (4)4,5037,5013,25
17Fransen, Tom (4)4,0041,0013,00
18Boghossian, Liya (4)4,0040,0011,25
19Noordaa, Jasper v.d. (3)4,0038,5011,50
20Schulte, Romee (3)4,0036,508,75
21Bats, Niek (4)4,0034,009,75
22Meijer, Koen (2)4,0033,008,00
23Klapwijk, Stijn (3)3,5034,5010,25
24Bergman, Alisia (4)3,0033,506,75
25Schulte, Huib (4)3,0031,504,25
26Elgersma, Onno (4)2,5030,503,25
27Pieffers, Mark (3)1,0028,500,25

Het cijfer achter de spelers geeft de groep aan waarin ze zijn ingedeeld.


Ranglijst van de afzonderlijke groepen:
Groep Plaats Naam Score WP SB
11Luiten, Reinier8,0047,0040,50
12Elgersma, Simon7,5049,0038,75
13Timmerman, Jan Willem7,0052,0037,50
14Pol, Thierry5,5053,5029,25
15Kanger, Thomas5,5039,5021,25
16Hindriks, David5,0048,0022,50
17Waterink, Ethan5,0046,0019,00
      
21Belt, Martijn van den6,0043,0025,50
22Kanger, Martijn5,5050,0027,25
23Wamelink, Oscar5,5045,0023,75
24Everink, Jasper5,0039,5018,50
25Noordaa, Daan van der4,5043,0018,50
26Husers, Yannic4,5042,0018,75
27Meijer, Koen4,0033,008,00
      
31Meulenkamp, Rob5,0041,0018,00
32Kortbeek, Metin5,0036,0016,50
33Noordaa, Jasper van der4,0038,5011,50
34Schulte, Romee4,0036,508,75
35Klapwijk, Stijn3,5034,5010,25
36Pieffers, Mark1,0028,500,25
      
41Luiten, Timo4,5037,5013,25
42Fransen, Tom4,0041,0013,00
43Boghossian, Liya4,0040,0011,25
44Bats, Niek4,0034,009,75
45Bergman, Alisia3,0033,506,75
46Schulte, Huib3,0031,504,25
47Elgersma, Onno2,5030,503,25


Jan Hummel Laatst gewijzigd: 19-06-2011