SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Deelnemers SBO PK D-jeugd gewijzigd.
Het SBO PK D-jeugd (t/m 12 jaar) wordt voor de derde keer gespeeld in een gesloten tienkamp, dit keer op 15 en 22 januari 2005 in Hengelo. De tien uitverkorenen zijn inmiddels bekend.

In het vorige seizoen wisten Maurice Schippers en Bram Klapwijk al een plaatsje voor het PK D 2005 te bemachtigen. Zij waren de twee hoogst geŽindigden op het PK D 2004 die ook dit jaar nog mee mochten spelen. Philippe Schippers werd in 2004 SBO Pupillenkampioen en stelde hiermee zijn plaats veilig.

Vijf plaatsen werden verdeeld op de voorronde van zaterdag 4 december in Almelo. Deze gingen naar Jeffrey Huang, Jamie Duburg, Kambiz Skandar, Arie Spuij en Floris Perizonius.

Zyon Kollen en Maike Edens misten plaatsing via de voorronde op het nippertje (weerstandspunten). Door de plaatsingscommissie werden zij echter sterk genoeg bevonden om de twee vrijplaatsen in te nemen.


Zyon en Philippe, gedeeld tweede in de Ferguson Jeugdgroep

Tenslotte is er nog ťťn plaats vrijgekomen. Maurice Schippers is naast regerend SBO-kampioen ook Open Nederlands kampioen bij de D-jeugd en dus reeds gerechtigd om deel te nemen aan het NK D in Rijswijk. Hij zal daarom niet deelnemen aan het SBO-kampioenschap. Nadat zijn beoogd vervanger zich afmeldde is Rik Suurmond (Minerva) als tiende speler aangewezen.

De complete deelnemerslijst ziet er nu als volgt uit (Rat = SBO jeugdrating):

Deelnemers PK-D
nr Naam Club Rating Jaar
1.Bram KlapwijkDion VOS10671993
2.Jeffrey HuangAlmelo9871994
3.Philippe SchippersAlmelo9631995
4.Kambiz SkandarMinerva9371994
5.Arie SpuyDion VOS8271993
6.Jamie DuburgMinerva8161994
7.Zyon KollenLonneker8061995
8.Floris PerizoniusMinerva7641994
9.Maike EdensLonneker7261993
10.Rik SuurmondMinerva7741994



De beste drie spelers plaatsen zich voor het Nederlands Kampioenschap D-jeugd in Rijswijk.
Laatst gewijzigd: 11-01-2005