SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Nieuwe emailadressen
Er zijn weer een heel aantal nieuwe emailadressen voor verschillende SBO-functies. Dit zijn vaste emailadressen, zodat bij wisseling van de wacht gewoon hetzelfde emailadres gebruikt kan worden.

Voor het bestuur van de SBO zijn de volgende emailadressen gemaakt:

[code]
Bestuur bestuur@sboschaak.net
Voorzitter voorzitter@sboschaak.net
Secretaris secretaris@sboschaak.net
Penningmeester penningmeester@sboschaak.net
Competitie competitie@sboschaak.net
Wedstrijdleider wedstrijdleider@sboschaak.net
Jeugdleider jeugdleider@sboschaak.net
[/code]

Voor de jeugdcommissie:

[code]
Jeugdcommissie jeugd@sboschaak.net
Jeugdleider jeugdleider@sboschaak.net
Secretaris jeugdsecretaris@sboschaak.net
Diplomaconsul jeugddiploma@sboschaak.net
Kampioenschappen jeugdpk@sboschaak.net
Competitie jeugdcompetitie@sboschaak.net
Schoolschaak schoolschaak@sboschaak.net
Trainingen jeugdtraining@sboschaak.net
Grand Prix jeugdgp@sboschaak.net
KNSB Vertegenw. jeugdknsb@sboschaak.net
[/code]

Overige emailadressen

[code]
Grand Prix gp@sboschaak.net
PK pk@sboschaak.net
Webteam webteam@sboschaak.net
Website redactie redactie@sboschaak.net
Public Relations pr@sboschaak.net
Ledenadm. ledenadministratie@sboschaak.net
Comm. van Beroep cvb@sboschaak.net
[/code]
Mark Oude Alink Laatst gewijzigd: 17-12-2004