SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Resultaat millenniumtoernooi te Hardenberg
Resultaat van het millenniumtoernooi te Hardenberg.

Teams
Nr Naam Rating Score TPR WP SB W-WE
1Zwolle171211 (32.0)197945,0033,002,31
2Zoetermeer193910 (39.0)188146,0033,00-0,34
3Enschede196610 (38.0)188146,0025,00-0,53
4Deventer16598 (26.0)180748,0017,001,33
5Hardenberg 217737 (28.5)174049,0018,00-0,31
6Hardenberg 116606 (25.5)170650,0014,000,32
7Hengelo17034 (21.5)159252,009,00-1,1
8Hoogeveen15430 (13.5)102156,000,00-1,68


Bord 1
Nr Naam Rating Score TPR WP SB W-WE
1Koen Lambrechts22335,50224822,5015,500,16
2Arnold Frijling21455,00217623,0015,000,39
3Bart van Gelder21125,00217923,0012,750,71
4Eugene Verwiel20524,50213123,5013,500,82
5Gerrit Jan te Bokkel19793,00199025,006,250,05
6Johan Offringa20112,50193325,509,25-0,76
7Kambiz Sekandar19471,50181426,502,25-1,13
8Marten Berghuis17771,00174227,002,50-0,24


Bord 2
Nr Naam Rating Score TPR WP SB W-WE
1John Pouwels20436,00217322,0018,500,92
2Miklůs Hoffer19474,50198023,5014,000,36
3Maarten Vinke19904,00192224,0011,00-0,59
4Joan Reinders18884,00193624,009,750,49
5Radboud de Roos18654,00194024,009,750,72
6Leo Klapwijk18082,50179625,5011,50-0,19
7Wouter Lardinois17972,00174126,003,50-0,57
8Marc Snuverink17541,00159627,002,50-1,14


Bord 3
Nr Naam Rating Score TPR WP SB W-WE
1Stefan Buchly19655,50201722,5016,750,47
2Boris de Jonge19235,50202322,5015,750,85
3Jan Willem Brinks19415,50202022,5014,250,67
4Edgar Spanjers17003,00177525,008,500,61
5Edwin de Jonge17213,00177225,006,000,4
6Rene de Groot18142,50170625,506,25-1,06
7Rik Suurmond17692,50171325,505,75-0,6
8Ben Bloemsma16390,50141127,501,25-1,34


Bord 4
Nr Naam Rating Score TPR WP SB W-WE
1Erik Middelkoop18656,00196822,0017,000,76
2Wouter de Haas18905,00181723,0014,50-0,42
3Thomas Hummel17495,00182323,0013,250,78
4Johnny Paans14434,00173524,008,752,54
5Frank Bijleveld16903,50167424,5011,25-0,16
6Dinand Wilps15822,50158725,503,75-0,09
7Jeroen Bottema15361,50146526,503,75-0,66
8Paul Vaillant16500,50125727,500,75-2,75


Bord 5
Nr Naam Rating Score TPR WP SB W-WE
1Zyon Kollen20546,50220421,5018,500,8
2Hendrik de Groot17586,00200622,0017,752,04
3Bram Klapwijk20075,00191923,0010,50-0,46
4Ruben s'Jacob18903,50172024,505,25-1,31
5Jop Rouwhorst14983,50167224,505,251,36
6Sander Taams13832,00147826,004,250,55
7Nilofar Sekandar14191,00134027,000,50-0,65
8Ever-Jan van der Sluis16000,50127127,501,00-2,33


Bord 6
Nr Naam Rating Score TPR WP SB W-WE
1Rinze Mulders18177,00228021,0021,001,38
2Kristianne Tempelman19426,00193322,0015,00-0,01
3Furk‚n Dengiz15364,00147824,007,50-0,36
4Robin Trip10004,00127024,007,002,22
5Sten Ritterfeld14623,50139624,506,50-0,53
6Anne Lambrechts12762,00116626,002,75-1,12
7Finn Dullaeart10891,0094927,001,25-1,19
8David Hindriks7730,5067927,500,50-0,39


Bord 7
Nr Naam Rating Score TPR WP SB W-WE
1Ziggy Zijdemans10915,00111123,0015,500,38
2Jacob de Groot12024,50107123,5014,75-0,92
3Ethan Waterink8994,0098024,0013,500,84
4Martijn Kanger8833,5093024,5011,250,45
5Paco Bril11813,0091625,0011,50-2,27
6Willeke Knottnerus10263,0089425,0010,00-1,11
7Merlijn Albers5753,0080725,008,001,71
8Jeroen Fieten5162,0066626,007,000,92


Bord 8
Nr Naam Rating Score TPR WP SB W-WE
1Mateo Bril9895,0087623,0015,25-0,65
2Thomas Kanger9214,5078923,5014,00-0,84
3Zowie Zijdemans9084,0073124,0013,25-1,27
4Gert-Jan Blom5013,5064424,5013,251,11
5Daan van den Noordaa6283,5066324,5011,750,21
6Pelle Albers4493,5063024,509,501,44
7Marco Fieten5162,0049126,007,00-0,49
8Huib Schulte3652,0044826,006,000,49


Jan Hummel Laatst gewijzigd: 13-06-2010