SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Xidata Schaaktoernooi Hardenberg
De voorlopige deelnemerslijst:

met ratingen feb.!!

01. Roelof Top (1510) Het Kasteel Coevorden
02. Jaap Vergouwen (1750) Thuisspeler
03. Arie Spuij (1543) Xidata Hardenberg
04. Marco Lamers (1641) ENO - Nijverdal
05. Klaus Briesemeister (1831) SV Lingen(Duitsland)
06. Jan Willem van Kampen (1034) ENO - Nijverdal
07. Hans-Peter Urankar (2266) Unterhaching-Munchen (Duitsland)
08. Stefan Slings (1998)Wijker Toren - Amsterdam
09. Jeroen Bosch (2426) SO Rotterdam
10. Rene de Groot (1746) Xidata Hardenberg
11. Richard Hendriks (2109) Xidata Hardenberg
12. Caroline Slingerland (2071) Xidata Hardenberg
13. Hendrik de Groot (1735) Xidata Hardenberg
14. Bram Klapwijk (2010) Xidata Hardenberg
15. Joel Benninga (-) Thuisspeler
16. Jussi Benninga (-) Thuisspeler
17. Mark Benninga (1686) Xidata Hardenberg
18. Rutger Hesselink (-) Thuisspeler
19. Robin Bos (1589) Xidata Hardenberg
20. Gerrit-Jan te Bokkel (2001) Xidata Hardenberg
21. Harry Heinen (-) Xidata Hardenberg
22. David Hindriks (773) Xidata Hardenberg jeugd
23. Peter Mijnheer (2139) Xidata Hardenberg
24. Marc Makkinje (1431) Xidata Hardenberg
25. Joan Reinders (1863) Xidata Hardenberg
26. Han Rook (-) Xidata Hardenberg
27. Dinand Wilps (1557) Hardenberg
28. Marten Zwaagstra (-) Xidata Hardenberg
29. Jacob de Groot (1124) Xidata Hardenberg jeugd
30. Rick van Zuilen (1600) Het Witte Paard Deventer
31. Henk Dille (1450) Het Witte Paard Deventer
32. Jouke Coos Dantuma (1525) Het Witte Paard Deventer
33. Moniek Holterman (1200) Thuisspeler
34. Paul Vaillant (-) Xidata Hardenberg
35. Ziggy Zijdemans (1000) Xidata Hardenberg jeugd
36. Alexandre Dgebuadze (2546) Belgie
37. Robert Melkemov (-) Thuisspeler
38. Osama Sadallah (2131) ESG-Emmen
39. Harry Spoelstrat (1684) Familieschaak OSBO
40. Aaldert Vos (1496) V.O.G. Elim
41. Johan Offringa (1986) Xidata Hardenberg
42. Gert Schepers (1550) Thuisspeler
43. Jarno Visscher (1810) O&O Kampen
44. Bert Ekkelboom (1829) O&O Kampen
45. A. Trejic (1611) ENO Nijverdal
46. Christiaan Mol (1971) Emmen
47. Gerbert Leeftink (1275) SC Assen jeugd
48. Freek v/d Meulen (1983) Xidata Hardenberg
Gerwin van Lenthe Laatst gewijzigd: 07-02-2010