SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Nieuwjaarstoernooi 2010 (jeugd)
De jeugd was verdeeld over 4 groepen die samen in één poule speelden. De nummers 1, 2 en 3 van elke groep hebben een beker gekregen.

Eindstand van de poule.
Het nummer achter de speler geeft de groep aan waarin de speler was geplaatst.
Plaats Naam Score WP SB
1Henk Jan van Ree (1)6,0031,0025,25
2Teeuw, Gideon (1)6,0029,5024,25
3Reinier Luiten (1)5,5027,5020,50
4Joost ter Braake (2)5,0025,5017,00
5Mick van Randtwijk (3)5,0025,5014,50
6Oscar Bril (1)4,5033,0019,00
7Paco Bril (1)4,5024,0013,25
8Ziggy Zijdemans (2)4,5022,0012,75
9Martijn van den Belt (1)4,0031,5014,00
10Mateo Bril (2)4,0031,0014,00
11Romee Schulte (3)4,0022,509,50
12Dani Dokter (1)3,5024,009,75
13Koen Meijer (2)3,5024,007,25
14Martijn Kanger (3)3,5022,008,75
15Zowie Zijdemans (2)3,0028,507,50
16Mees Zijdemans (4)3,0026,506,75
17Thomas Kanger (2)3,0023,504,75
18Simon Elgersma (3)3,0022,005,50
19Nelienke Luiten (3)3,0021,503,25
20Arno Seinstra (3)2,5025,004,75
21Timo Luiten (4)2,5020,503,75
22Huib Schulte (4)2,5019,506,00
23Jort Groothuis (4)2,0018,003,25
24Mathijs ter Braake (4)2,0017,501,25
25Eva Zijdemans (4)1,0017,000,25


Eindstand groep 1
Plaats Naam Score WP SB
1Henk Jan van Ree6,0031,0025,25
2Teeuw, Gideon6,0029,5024,25
3Reinier Luiten5,5027,5020,50
4Oscar Bril4,5033,0019,00
5Paco Bril4,5024,0013,25
6Martijn van den Belt4,0031,5014,00
7Dani Dokter3,5024,009,75


Eindstand groep 2
Plaats Naam Score WP SB
1Joost ter Braake5,0025,5017,00
2Ziggy Zijdemans4,5022,0012,75
3Mateo Bril4,0031,0014,00
4Koen Meijer3,5024,007,25
5Zowie Zijdemans3,0028,507,50
6Thomas Kanger3,0023,504,75


Eindstand groep 3
Plaats Naam Score WP SB
1Mick van Randtwijk5,0025,5014,50
2Romee Schulte4,0022,509,50
3Martijn Kanger3,5022,008,75
4Simon Elgersma3,0022,005,50
5Nelienke Luiten3,0021,503,25
6Arno Seinstra2,5025,004,75


Eindstand groep 4
Plaats Naam Score WP SB
1Mees Zijdemans3,0026,506,75
2Timo Luiten2,5020,503,75
3Huib Schulte2,5019,506,00
4Jort Groothuis2,0018,003,25
5Mathijs ter Braake2,0017,501,25
6Eva Zijdemans1,0017,000,25


Jan Hummel Laatst gewijzigd: 04-01-2010