SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Resultaat Open Hengeloís Jeugdschaakkampioenschap
Resultaat "Open Hengeloís Jeugdschaakkampioenschap" (9e Minerva jeugdtoernooi).

Resultaat uitgesplitst naar de 6 groepen.
groep plaats naam vereniging score
11Paco BrilMax Euwe5
12Jochem MullinkWSG5
13Jacob de GrootS.V. Hardenberg4,5
14JoŽl BenningaS.V. Hardenberg (oud)4
15Ziggy ZijdemansS.V. Hardenberg4
16Dani DokterMax Euwe3,5
17Gideon TeeuwAlmelo3,5
18Reinier LuitenAlmelo3,5
     
21Ethan WateringS.V. Hardenberg5,5
22Tobias RenderJSV Minerva4
23Dylan SteunenbergS.V. De Schaakmaat3,5
24Joeri LalajantsAlmelo3,5
25Thomas KangerJSV Minerva3
26Romee SchulteJSV Minerva2,5
27Renso SteunenbergS.V. De Schaakmaat1
28Erik van BeestenHet Zwarte Paard0
     
31David HindriksS.V. Hardenberg5
32Mateo BrilMax Euwe5
33Martijn KangerJSV Minerva4,5
34Robin VenebergHet Zwarte Paard4
35Oscar WamelinkWSG3,5
36Zowie ZijdemansS.V. Hardenberg3,5
37Lydia StigterMat-ador3,5
38Mees ZijdemansS.V. Hardenberg2
39Wessel BuursWSG1,5
     
41Gerjan DorgeloS.V. Hardenberg6
42Mick van RandtwijkS.V. De Schaakmaat5
43Arno SeinstraJSV Minerva4
44Rikkert HuiskampWSG3,5
45Simon ElgersmaAlmelo3,5
46Yannic HusersMax Euwe3,5
47Brent HofmeijerDe Schothorst2
48Jon-James ThioLonneker2
49Nelienke LuitenAlmelo1
     
51Kees-Jan van den BoschDe Schothorst7
52Daan WiggersDe Schothorst5
53Daan van der NoordaS.V. Hardenberg5
54Gerian te WierikMat-ador4
55Edwin van SantenDe Schothorst4
56Niels HofmeijerDe Schothorst4
57Aert-Willem StigterMat-ador3,5
58Timo LuitenAlmelo3,5
59Eva ZijdemansS.V. Hardenberg3
     
61Martijn BraamhaarJSV Minerva4,5
62Helin ZenginogluJSV Minerva4
63Rens StigterMat-ador3,5
64Jelmer LansinkDe Schothorst3,5
65Manuel ArensJSV Minerva3
66Zita HofmeijerDe Schothorst3
67Matthijs WolthuisJSV Minerva3
68Frank van der HamDe Schothorst3
69Lotte KangerMinerva (p)2
610Tess van RandtwijkS.V. De Schaakmaat1,5


Groep 1 en 2 speelden in poule A, met als resultaat:
Nr Naam Rating Score TPR WP SB
       
1Ethan Watering (2)892 *5,50027,5022,00
2Paco Bril (1)1108 *5,00028,0019,75
3Jochem Mullink (1)1195 *5,00024,5016,25
4Jacob de Groot (1)1074 *4,50028,5016,25
5JoŽl Benninga (1)1088 *4,00027,0012,50
6Tobias Render (2)923 *4,00025,5012,00
7Ziggy Zijdemans (1)967 *4,00025,0011,00
8Dani Dokter (1)1061 *3,50028,0011,50
9Dylan Steunenberg (2)810 *3,50025,0010,25
10Gideon Teeuw (1)1070 *3,50020,005,25
11Reinier Luiten (1)1076 *3,50019,506,75
12Joeri Lalajants (2)820 *3,50019,005,75
13Thomas Kanger (2)889 *3,00030,5014,00
14Romee Schulte (2)812 *2,50020,502,75
15Renzo Steunenberg (2)926 *1,00021,500,00
16Erik van Beesten (2)818 *0,00022,000,00


Groep 3 en 4 speelden in poule B, met als resultaat:
Nr Naam Rating Score TPR WP SB
       
1Gerjan Dorgelo (4)580 *6,00030,5025,75
2Mick van Randtwijk (4)600 *5,00030,0020,50
3David Hindriks (3)805 *5,00026,5016,75
4Mateo Bril (3)779 *5,00026,5015,50
5Martijn Kanger (3)805 *4,50028,0016,00
6Robin Veneberg (3)749 *4,00028,0012,00
7Arno Seinstra (4)646 *4,00022,009,00
8Oscar Wamelink (3)755 *3,50031,0013,75
9Zowie Zijdemans (3)809 *3,50025,509,75
10Rikkert Huiskamp (4)613 *3,50025,0010,50
11Lydia Stigter (3)688 *3,50024,009,25
12Simon Elgersma (4)588 *3,50021,508,75
13Yannic Husers (4)607 *3,50021,007,00
14Brent Hofmeijer (4)617 *2,00023,003,50
15Jon-James Thio (4)628 *2,00020,502,50
16Mees Zijdemans (3)650 *2,00017,504,50
17Wessel Buurs (3)747 *1,50018,002,00
18Nelienke Luiten (4)551 *1,00022,502,00


Groep 5 en 6 speelden in poule C, met als resultaat:
Nr Naam Rating Score TPR WP SB
       
1Kees-Jan van den Bosch (5)380 *7,00027,5027,50
2Daan Wiggers (5)380 *5,00029,0017,00
3Daan v/d Noorda (5)314 *5,00027,5016,50
4Martijn Braamhaar (6)300 *4,50022,5013,25
5Gerian te Wierik (5)512 *4,00030,5013,50
6Edwin van Santen (5)350 *4,00028,5013,00
7Helin Zenginoglu (6)291 *4,00025,0011,25
8Niels Hofmeijer (5)300 *4,00023,5012,50
9Aert-Willem Stigter (5)447 *3,50029,5012,00
10Rens Stigter (6)300 *3,50024,509,25
11Timo Luiten (5)491 *3,50023,5010,25
12Jelmer Lansink (6)300 *3,50020,008,00
13Manuel Arens (6)250 *3,00026,007,50
14Zita Hofmeijer (6)300 *3,00024,006,00
15Mathijs Wolthuis (6)197 *3,00023,507,75
16Frank van der Ham (6)300 *3,00023,506,75
17Eva Zijdemans (5)432 *3,00018,004,50
18Lotte Kanger (6)200 *2,00018,002,50
19Tess van Randtwijk (6)200 *1,50021,001,25

Jan Hummel Laatst gewijzigd: 03-11-2009