SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Succesvol 4e jeugdschaaktoernooi Het Zwarte Paard te Ommen.
Eindstand van het 4e jeugdschaaktoernooi Het Zwarte Paard te Ommen.

De 54 deelnemers zijn, naar rating, in 8 groepen opgedeeld.
De groepen 1 en 2 hebben samen in poule A gespeeld, de groepen 3, 4 en 5 in poule B en de groepen 6, 7 en 8 in poule C.
Bij poule A, B en C verwijst het nummer achter een pelers naar de groep waarin deze is geplaats.

De eindstand in poule A is:
Nr Naam Score WP SB
1Zyon Kollen (1)6,5028,5026,75
2Kambiz Sekandar (1)5,5029,0020,00
3Wouter Lardinois (1)5,0028,5017,00
4Rik Suurmond (1)4,5028,5014,00
5Hendrik de Groot (1)4,0027,5012,00
6Furkān Dengiz (2)4,0027,0012,00
7Thomas Hummel (1)3,5031,0012,75
8Tobias Brägelmann (2)3,5016,507,00
9Jolien Eilers (2)3,0024,007,50
10Nilofar Sekandar (1)3,0024,007,00
11Reinier Luiten (2)3,0021,507,50
12Paco Bril (2)3,0019,505,00
13Sten Ritterfeld (1)2,5022,506,50
14Luuk Eilers (2)2,0023,505,75
15Lilian Berenpas (2)2,0019,003,25
16Jordi Leferink (2)1,0021,502,50


De eindstand in poule B is:
Nr Naam Score WP SB
1Timo Oehne (4)6,5030,0026,75
2Julian Aldegeerd (3)6,5027,5024,25
3Florian Biermann (3)5,0029,5016,50
4Dani Dokter (4)4,0031,5013,50
5Friso Berenpas (3)4,0029,0012,00
6Ziggy Zijdemans (5)4,0027,5012,00
7David Akkerman (3)4,0027,0011,50
8Ethan Watering (5)4,0020,009,50
9Jacob de Groot (3)3,5028,0011,00
10Romee Schulte (5)3,0028,5010,00
11Sylvan Bruggink (3)3,0023,506,00
12Michael Fehlker (4)3,0020,006,00
13Patrick Grootens (5)3,0019,006,00
14Mateo Bril (4)3,0017,504,50
15Erik van Beesten (4)2,5021,505,50
16Robin Veneberg (4)2,0018,004,00
17Martijn Kanger (5)1,0022,502,00
18Koen Meijer (5)1,0020,501,00


De eindstand in poule C is:
Nr Naam Score WP SB
1Carel Wesselius (8)6,0029,5024,50
2Alex Ortwerth (6)6,0029,5023,50
3Romano Bradera (8)5,0029,5019,00
4Maarten Hoeneveld (6)4,5032,0018,25
5Nelienke Luiten (6)4,5024,0013,25
6Olav Kuyt (6)4,0028,0013,00
7Marijn Hollander (8)4,0028,0013,00
8Hugo Hollander (7)4,0023,0011,00
9Jesse Koelewijn (6)3,5031,5012,75
10Douwe Kleinjan (6)3,5025,509,75
11Robin Hamhuis (8)3,5022,508,75
12Joos vd Kolk (7)3,5022,507,25
13Tom Hamhuis (7)3,0023,507,50
14Kai Zurkuhl (7)3,0021,506,00
15Peter Laning (7)3,0021,005,75
16Wout Winters (8)2,5021,507,00
17Max Klinking (7)2,5018,503,00
18Helin Zenginoglu (7)2,0018,503,75
19Kevin Huisjes (8)1,5019,501,50
20Jasper Grootens (8)0,5020,501,00


De eindstand in groep 1 is:
Nr Naam Score WP SB
1Zyon Kollen6,5028,5026,75
2Kambiz Sekandar5,5029,0020,00
3Wouter Lardinois5,0028,5017,00
4Rik Suurmond4,5028,5014,00
5Hendrik de Groot4,0027,5012,00
6Thomas Hummel3,5031,0012,75
7Nilofar Sekandar3,0024,007,00
8Sten Ritterfeld2,5022,506,50


De eindstand in groep 2 is:
Nr Naam Score WP SB
1Furkān Dengiz4,0027,0012,00
2Tobias Brägelmann3,5016,507,00
3Jolien Eilers3,0024,007,50
4Reinier Luiten3,0021,507,50
5Paco Bril3,0019,505,00
6Luuk Eilers2,0023,505,75
7Lilian Berenpas2,0019,003,25
8Jordi Leferink1,0021,502,50


De eindstand in groep 3 is:
Nr Naam Score WP SB
1Julian Aldegeerd6,5027,5024,25
2Florian Biermann5,0029,5016,50
3Friso Berenpas4,0029,0012,00
4David Akkerman4,0027,0011,50
5Jacob de Groot3,5028,0011,00
6Sylvan Bruggink3,0023,506,00


De eindstand in groep 4 is:
Nr Naam Score WP SB
1Timo Oehne6,5030,0026,75
2Dani Dokter4,0031,5013,50
3Michael Fehlker3,0020,006,00
4Mateo Bril3,0017,504,50
5Erik van Beesten2,5021,505,50
6Robin Veneberg2,0018,004,00


De eindstand in groep 5 is:
Nr Naam Score WP SB
1Ziggy Zijdemans4,0027,5012,00
2Ethan Watering4,0020,009,50
3Romee Schulte3,0028,5010,00
4Patrick Grootens3,0019,006,00
5Martijn Kanger1,0022,502,00
6Koen Meijer1,0020,501,00


De eindstand in groep 6 is:
Nr Naam Score WP SB
1Alex Ortwerth6,0029,5023,50
2Maarten Hoeneveld4,5032,0018,25
3Nelienke Luiten4,5024,0013,25
4Olav Kuyt4,0028,0013,00
5Jesse Koelewijn3,5031,5012,75
6Douwe Kleinjan3,5025,509,75


De eindstand in groep 7 is:
Nr Naam Score WP SB
1Hugo Hollander4,0023,0011,00
2Joos vd Kolk3,5022,507,25
3Tom Hamhuis3,0023,507,50
4Kai Zurkuhl3,0021,506,00
5Peter Laning3,0021,005,75
6Max Klinking2,5018,503,00
7Helin Zenginoglu2,0018,503,75


De eindstand in groep 8 is:
Nr Naam Score WP SB
1Carel Wesselius6,0029,5024,50
2Romano Bradera5,0029,5019,00
3Marijn Hollander4,0028,0013,00
4Robin Hamhuis3,5022,508,75
5Wout Winters2,5021,507,00
6Kevin Huisjes1,5019,501,50
7Jasper Grootens0,5020,501,00


De partijen kunt u vinden onder:
Jeugd
--> Toernooiverslagen
--> 2009 4e jeugdschaaktoernooi Het Zwarte Paard te Ommen
Jan Hummel Laatst gewijzigd: 25-01-2009