SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Nieuws van het jaar 2009
31-12 Stand JGP bijgewerkt
30-12 PK-A, PK-B en PK-C wordt gespeeld in Hengelo
28-12 foto's PK-D
27-12 Nieuwjaarstoernooi SBO 2 januari
26-12 PK-A, PK-B en PK-C
23-12 PK-D in Hengelo
21-12 PK-D
21-12 Nog te spelen partijen 2e klasse a
19-12 Uitnodiging PK-senioren 2010
10-12 KERSTSCHAAK MET VEEL KERSTCADEAUS
10-12 Interpretatie competitiereglement bij bepaalde cases
09-12 Kroegschaak Gramsbergen
09-12 Uitspraak beroepscommissie
04-12 SBO Nieuwjaarstoernooi
02-12 KNSB-bekerduel in DGT chesslab GAAT NIET DOOR
02-12 Schaaknacht Rijssen
30-11 Open avond Dr. Max Euwe: Doorgeefschaken
30-11 Zyon Kollen winnaar 6e Dr. Max Euwe toernooi
26-11 eerste beroepszaak competitie 2009/2010
17-11 Jeugd GP Max Eeuwe
16-11 Foto's JGP Almelo staan op de site
12-11 Nieuw arbiter handboek
07-11 Jeugdjaargids online en rating bijgewerkt
05-11 14 november - Open Almelose Jeugdkampioenschap
03-11 Resultaat Open Hengelo’s Jeugdschaakkampioenschap
27-10 Huttontoernooi 2009
22-10 Alexander Calder NK snelschaken voor clubteams 2009
20-10 Veteranen Toernooi
19-10 Film over Teamsnelschaaktoernooi
18-10 Esgoo beste team bij snelschaakkampioenschap
16-10 Jeugdleidersdag stand is 47 aanmeldingen! Nog een paar plaatsen
11-10 Inschrijving van teamsnelschaak nog open
10-10 Jeugd GP start op 31 oktober
09-10 Veteranen Toernooi
06-10 Herinnering jeugdleidersdag!
06-10 Interessante Lezing Herman Grooten in het OSBO gedeelte van het servicepunt oost
02-10 Bestuursvergadering 23 september
02-10 Promotie/degradatieregeling seizoen 2009-2010
27-09 Ledenadministratie
24-09 Saxion GP Toernooi sv Dr. Max Euwe
23-09 Open SBO teamsnelschaaktoernooi op de campus
22-09 Competitie
19-09 Dispensatieverzoeken
18-09 SBO competitie 2009-2010
13-09 Cursus schaaktrainer 1 in Enschede
13-09 Aanmelding JCC
02-09 Jeugdleiderdag 2009 opgeven kan nu!
24-08 Open SBO teamsnelschaaktoernooi op de campus
21-08 Verslag bestuursvergaderingen
09-08 Zyon Kollen wint ONJK C-categorie
03-08 ONJK 2009 vandaag van start
01-08 Jeugdratings bijgewerkt
22-07 4e Renate Limbachtoernooi
07-07 Schaken in de zomer
30-06 3e Almelose Terrassenschaaktoernooi
27-06 Jeugdzomerschaak in Lonneker
15-06 Kroegschaak Gramsbergen (Hardenberg)
13-06 SBO Jeugdrating bijgewerkt
10-06 Live volgen sbo cup finale
09-06 Jeugd SBO GP 2009
07-06 Stukken voor jeugdleidersvergadering
02-06 SBO cup finale
30-05 Floris van Assendelft Nederlands kampioen conditieschaak
30-05 OSG Hengelo door naar halve finales NK schoolschaak
27-05 De SBO heeft weer een volwaardig bestuur
26-05 ZATERDAG 20 JUNI 2009 KROEGENSCHAAK
24-05 VRIEZENVEEN IN SCHACHDORF STROBECK
24-05 Open Enschedees Kampioenschap Opdrachtschaak
18-05 Cursus Schaaktrainer 1 in Enschede
18-05 Afsluitend Jeugd GP toernooi op 6 juni
14-05 info cursus scheidsrechter A
14-05 info schaaktrainer stap 1
14-05 info schaaktrainer 2
12-05 Jeugdleidersdag 2009
12-05 Cursusaanbod 2009
10-05 Dispensaties afgegeven door SBO
08-05 Voorzittersoverleg enthousiast over rapport formatiecommissie
08-05 Formatiecommissie presenteert eindrapport
08-05 SBO - Munsterland gaat niet door
05-05 Promovendus uit de avond 1e klasse
26-04 SCHAAK VRIJ NADERT ONTKNOPING
22-04 Verslag Dr Max Euwe 1 - Fischer Z
17-04 Voortgang formatiecommissie
16-04 Het 1e Nederlands kampioenschap conditieschaak
15-04 JGP-stand bijgewerkt
11-04 Thomas Hummel wint GP WSG
10-04 NK-E in Waalwijk
04-04 Laatste prijs JCC voor Luuk Eilers
02-04 Finale 1ste NK internet
01-04 De Kroon toernooi te Hellendoorn geannuleerd
27-03 Dubbele titel voor Minerva jeugd
26-03 Wachtlijst dreigt bij GP-jeugd WSG
26-03 Schaken Plus Plus les materiaal !!!
26-03 2e NK Rapid voor Clubteams, 11 april 2009
24-03 Maike wint 8e Open Lonneker jeugdkampioenschap
22-03 Ten Vergert kampioen van de SBO
21-03 Minerva 2e bij A-jeugd
19-03 GP-jeugd Winterswijk op zaterdag 11 april
19-03 Voorzittersoverleg op woensdag 06 mei 2009
19-03 Loting 1/2 finale SBO beker
16-03 Minerva D1 kampioen
14-03 Schoolschaakkampioenen bekend
12-03 Kort verslag bijzondere ledenvergadering 11 maart 2009
12-03 Verklaring van Jelle Beintema omtrent het beeindigen van het voorzitterschap SBO
11-03 Schoolschaaktoernooi 2009: inschrijven kan nog steeds
07-03 Groei jeugdleden sbo gaat door
06-03 Ook Almelo D1 naar NK
03-03 Stap 1 diploma plus uitgereikt
02-03 Foto's van van het 30e TEBODIN Bedrijfssnelschaaktoernooi
01-03 Het 8e Open Lonneker jeugdkampioenschap
28-02 Schoolschaak 2009
27-02 Jeugdcommissie vol toekomstplannen
26-02 Lonneker A1 eerste jeugdkampioen
23-02 Open Kampioenschap van Almelo
18-02 Ingelaste bijzondere ledenvergadering
15-02 Bestuur heft zichzelf op
15-02 ALV gaat over nut van regionale bonden
15-02 SBO zoekt commissieleden
14-02 SBO Jeugdrating bijgewerkt
11-02 Open Enschedees Kampioenschap Chess 960
08-02 Promotie-degradatieregeling 2008/2009
08-02 DION toernooi Hardenberg
07-02 JCC-E
06-02 Play-off ronden voor 3a/b en 4a/b
04-02 Koninklijke onderscheiding voor Dick Boogaard
04-02 SBO PK senioren
03-02 Kwart finale SBO cup
31-01 Arjan van Lith wint WSG-snelschaaktoernooi
29-01 JCC E-teams, aanmelden kan/moet nog
28-01 Play-offs in de 3e en 4e klasse avondcompetitie
28-01 Volgende ronden voor SBO cup
27-01 JGP-stand is bijgewerkt
25-01 Wijziging opzet ENO toernooi 4 april 2009
25-01 Succesvol 4e jeugdschaaktoernooi Het Zwarte Paard te Ommen.
23-01 Toernooi Oldenzaal gaat niet door
18-01 Indeling ronde 2 PK bekend
15-01 Snelschaken in Winterswijk
15-01 SBOkampioenschap E-teams
15-01 Bekerteam Max Euwe Live te volgen.
12-01 Twee C- en D-teams naar NK
11-01 PK van start gegaan in Hengelo
10-01 Kampioenschap PK-E jeugd
07-01 Aanmelden voor PK kan nog steeds
03-01 PK-D finale ronde
02-01 Resultaat Raboschaaknacht Rijssen

December(19)
November(17)
Oktober(20)
September(20)
Augustus(18)
Juli(20)
Juni(18)
Mei(39)
April(42)
Maart(36)
Februari(41)
Januari(64)
2004
December(48)
November(28)
Oktober(30)
September(7)
6 / 7 aprIBIS Schaaktoernooi
6 aprJeugd GP Hardenberg
10 aprschoolschaaktoernooi voor de middenbouw
11 aprPK-veteranen
13 apr
11 mei
KNSB speelronde
14 aprMinerva Bughouse toernooi
24 aprVoorjaarsvergadering SBO
12 mei3e Almelose Kroegloperstoernooi
25 meiJeugd GP MatAdor
10 junSnelschaaktoernooi SG Max Euwe
16 junJeugd GP SBO slottoernooi
11 sepAlgemene ledenvergadering SBO
Competitie
  Facebook

Volg ons op facebook.