Jeugdtoernooien
19-11 PK-C
12-11 Lijst jeugd gp`s
10-02 Pupillendag
20-12 PK-D
20-11 PK-A
10-01 
29-03 2014-2015 SBO JCC E 2015
17-03 2014-2015 SBO JGP toernooien
18-06 2011 Winnaars van de SBO JGP-wisselbekers
07-06 20e SBO Grand Prix jeugdtoernooi
25-01 2009 4e jeugdschaaktoernooi Het Zwarte Paard te Ommen
21-12 2008 SBO-kersttoernooi
28-12 2006 PK ABC
30-06 2007 JGP SBO Hengelo
02-06 2007 JGP Winterswijk
31-05 2007 Interne competities
30-04 2007 JCC 2006-2007
24-03 2007 JGP PK FGH
17-03 2007 ABN-AMRO Almelo
18-02 2007 JGP Lonneker
10-02 2007 PK E
23-01 2007 JGP Ommen
06-01 2007 PK D finale
31-12 2006 Interne competities
27-12 2006 Borne Kersttoernooi 2006
22-12 2006 JCC 2006-2007
17-12 2006 SBO-kersttoernooi
09-12 2006 Voorronden PK D
02-12 2006 JGP Almelo
25-11 2006 JGP 3e Max Euwe jeugdtoernooi
16-09 2006 JGP 6e Minerva jeugdtoernooi
02-07 2006 Interne competities
24-06 2006 JGP SBO Hengelo
14-06 2006 Interne competities
03-06 2006 JGP Ommen
08-04 2006 JGP Winterswijk
08-04 2006 JCC E
01-04 2006 JCC 2005-2006 finale
31-03 2006 JCC 2005-2006
26-03 2006 Interne competities
25-03 2006 JGP PK FGH
18-03 2006 ABN-AMRO jeugdschaaktoernooi
04-03 2006 24e Jan Leijenaar Schaaktoernooi
12-02 2006 5e Open Lonneker jeugdkampioenschap
04-02 2006 JGP PK E
21-01 2006 JGP Nijverdal
07-01 2006 JGP PK D eindronde
30-12 2005 JGP PK ABC
27-12 2005 JGP Borne kersttoernooi
23-12 2005 JCC 2005-2006
22-12 2005 Interne competities
10-12 2005 JGP jeugdkersttoernooi SBO
03-12 2005 JGP PK D voorronden
19-11 2005 JGP PK snelschaak
12-11 2005 JGP Almelo jeugdtoernooi
22-10 2005 JGP 2e Max Euwe jeugdtoernooi
24-09 2005 JGP 5e Minerva jeugdtoernooi
12-02 Open Lonneker
05-02 GP ABN Amro Almelo
29-01 GP Henk van den Berg Nijverdal
28-12 PK Jeugd B
27-12 GP Jeugd Kersttoernooi Borne
11-12 GP Jeugd Kersttoernooi Hengelo
08-12 Basisschool Schaak kampioenschap
04-12 PK Jeugd D Voorronde
04-12 PK Meisjes D
20-11 PK Jeugd EF Snelschaak
30-10 GP Jeugd Minerva
23-10 PK Jeugd ABCD Snelschaak
02-10 GP Jeugd Dr. Max Euwe
18-09 GP Jeugd Minerva
SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
26 janJeugd GP HZP
2 febSBO JCC-E
2 febPK-senioren rondes 1, 2 en 3
7 feb
7 mar
PK-veteranen
9 feb
16 mar
KNSB speelronde
16 febConnected Schaaktoernooi Hardenberg
21 / 22 febJeugd GrandSlam
2 marJeugd GP Almelo
8 marBedrijfssnelschaaktoernooi
9 marPK-senioren rondes 4, 5, 6 en 7
9 marSBO Pupillendag
10 marPark Stokhorst schaaktoernooi
23 marSBO Schoolschaaktoernooi
6 aprIBIS Schaaktoernooi
6 aprJeugd GP Hardenberg
Competitie
  Facebook

Volg ons op facebook.

GP Henk van den Berg Nijverdal
Informatie
Klik hier voor meer informatie over het toernooi.

Verslag
Johan op den Dries wint het Henk van den Berg Toernooi in Nijverdal
Vandaag hebben 63 jeugdschakers uit heel de Schaakbond Overijssel in Nijverdal deelgenomen aan het 3e Henk van den Berg toernooi. In 8 groepen streden zij om de diverse prijzen.
ENO schaker Johan op den Dries wist het toernooi uiteindelijk te winnen.
Henk van den Berg heeft de prijzen uitgereikt aan de winnaars.
De einduitslagen per groep vind u verderop in dit stukje.

Een verslag met foto's staat op de site van ENO: Henk van den Berg 2005, of via www.enoschaak.nl.

Eindstanden
[code]
Groep 1
Naam punten
1 Johan op den Dries 5
2 Philippe Schippers 4 1/2
3 Gerwin van Lenthe 4
4 Kambiz Skandar 4
5 Bram Klapwijk 4
6 Jeffrey Huang 2 1/2
7 Etien Alssema 2
8 Thomas Hummel 2

Groep 2
Naam punten
1 Zyon Kollen 6
2 Leon Stuij 5
3 Maurice van Eijk 4 1/2
4 Tom Faber 4
5 Gijs Faber 3 1/2
6 Tom Hop 2 1/2
7 Arie Spuij 2 1/2
8 Wouter Bezemer 0


Groep 3
Naam punten
1 Maike Edens 5 1/2
2 Robin Bos 4 1/2
3 Melle Edens 4 1/2
4 Maurice de Swart 4 1/2
5 Jordy Brinks 3
6 Daniel Rahimsteli 2
7 Gerrit Dorgelo 2
8 Etienne Rameau 2

Groep 4
Naam punten
1 Alex v Rijnswoude 6
2 Adam Wijpkema 5 1/2
3 Esther Budde 3 1/2
4 Joas Muilwijk 3
5 Johannes Brouwer 3
6 Wouter Lardinois 3
7 Nilofar Skandar 3
8 Thierry Pol 1


Groep 5
Naam punten
1 Jesse Vasse 6
2 Arjuna Snoep 5 1/2
3 Sjoerd Probe 4
4 Omur Gokcan 4
5 Maarten Bolk 3
6 Arjan Engbers 3
7 Emma de Vries 2 1/2
8 Rosanne Perizonius 0

Groep 6
Naam punten
1 Bart Albek 6 1/2
2 Dave Vogel 6
3 Luuk Eilers 4 1/2
4 Bart Folkers 4
5 Job Folkers 3
6 Shashi Rampsurad 2 1/2
7 Elske Brouwer 1 1/2


Groep 7
Naam punten
1 Marten Brouwer 6 1/2
2 John Larson 6
3 Jorinde Engberink 5
4 Bas Haartsen 3 1/2
5 Robert Vogel 3 1/2
6 Raijf Karabet 1 1/2
7 Joost ter Braak 1 1/2
8 Stephane Praster 1/2

Groep 8
Naam punten
1 Rens Elbertsen 7
2 Tijmen de Boer 6
3 Ewoud Nijhuis 5
4 Roel Bakhuis 3 1/2
5 Gilian Brouwer 3
6 Tom Estie 2 1/2
7 Annefloor Alting 1
8 Hidde de Vries 0
[/code]