SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Seizoen 2009-2010 (1 September 2009 t/m 31 Mei 2010)
Club:

KlasseRonde
Promotie1 2 3 4 5 6 7 8 9
1e Klasse A1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1e Klasse B1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2e Klasse A1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2e Klasse B1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
3e Klasse1 2 3 4 5 6 7 8 9
4e Klasse A1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
4e Klasse B1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
SBO cup1 2 3 4 5
Hesseldraaisma bokaal1

Mail uitslagen naar de competitieleider of naar de jeugdcompetitieleider.

Overall topscorers
#NaamRatingScoreAantal
partijen
%
1Krosenbrink, M. (Marcel)1999101283
2Loesing, H. (Henrik)2085101283
3Beek, B. van (Bas)1773101283
4Munster, P. (Patrick)198910½1381
5Smelt, J. (Johannes)1493894
6Balk, E.J. (Ed)14238989
7Stevens, G. (Gerrit)16661085
8Lambrechts, S. (Stan)17761085
9Hilderink, N.C. (Nico)198691182
10Anjewierden, A.A. (Anjo)200991182
11Abbink, H.R.W. (Henri)20391279
12Kucheyda, J. (Jorg)20917888
13Maathuis, L.G.M. (Leo)16357888
14Simon, H.J. (Henk)200581080
15Voorintholt, D. (Dick)174281080

De overall-topscorerslijst wordt niet op de gebruikelijke manier vastgesteld, omdat 10 uit 20 niet beter is dan 7 uit 7. Er wordt daarom zowel rekening gehouden met het scoringspercentage als met de behaalde punten.

Andere seizoenen
2004-2005 (1 Augustus 2004 t/m 31 Juli 2005)
2005-2006 (1 September 2005 t/m 31 Mei 2006)
Jeugd 2005-2006 (1 September 2005 t/m 30 Juli 2006)
2006-2007 (1 September 2006 t/m 31 Mei 2007)
2007-2008 (1 September 2007 t/m 31 Mei 2008)
2008-2009 (1 September 2008 t/m 31 Mei 2009)
Jeugd 2008 - 2009 (28 Oktober 2008 t/m 31 Mei 2009)
2009-2010 (1 September 2009 t/m 31 Mei 2010)
Jeugd 2009-2010 (2 September 2009 t/m 31 Mei 2010)
Jeugd 2010-2011 (1 September 2010 t/m 31 Mei 2011)
2010-2011 (1 September 2010 t/m 31 Mei 2011)
2011-2012 (1 September 2011 t/m 31 Mei 2012)
Jeugd 2011-2012 (1 Oktober 2011 t/m 30 April 2012)
2012-2013 (1 September 2012 t/m 31 Mei 2013)
Jeugd 2012-2013 (1 November 2012 t/m 30 April 2013)