SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Seizoen 2007-2008 (1 September 2007 t/m 31 Mei 2008)
Club:

KlasseRonde
Promotieklasse1 2 3 4 5 6 7 8 9
Zaterdag 1e klasse1 2 3 4 5 6
Avond 1e klasse1 2 3 4 5 6 7
Avond 2e klasse A1 2 3 4 5 6 7
Avond 2e klasse B1 2 3 4 5 6 7
Avond 3e klasse A1 2 3 4 5 6 7
Avond 3e klasse B1 2 3 4 5 6 7
Avond 4e klasse A1 2 3 4 5 6 7 8
Avond 4e klasse B1 2 3 4 5 6 7 8
SBO-cup1 2 3 4 5

Mail uitslagen naar de competitieleider of naar de jeugdcompetitieleider.

Overall topscorers
#NaamRatingScoreAantal
partijen
%
1Lambrechts, K.J.J. (Koen)196691090
2Lith, A. van (Arjan)19681186
3Krosenbrink, M. (Marcel)1889101283
4Holland, R. (Remco)1901894
5Monsma, M. (Menno)20998989
6Vergert, P. ten (Paul)191091182
7Zoutendijk, W. (Wijnand)15697888
8Hage, I.M. (Martijn)19407888
9Brinkman, J.W. (Jan)19007888
10Regtop, T. (Theo)18497888
11Wilps, D.J. (Dinand)1552983
12Loesing, H. (Henrik)20321177
13Noort, B. v/d (Berno)182455100
14Oude Voshaar, M. (Martijn)164155100
15Kop, M.C. (Marco)1693692

De overall-topscorerslijst wordt niet op de gebruikelijke manier vastgesteld, omdat 10 uit 20 niet beter is dan 7 uit 7. Er wordt daarom zowel rekening gehouden met het scoringspercentage als met de behaalde punten.

Andere seizoenen
2004-2005 (1 Augustus 2004 t/m 31 Juli 2005)
2005-2006 (1 September 2005 t/m 31 Mei 2006)
Jeugd 2005-2006 (1 September 2005 t/m 30 Juli 2006)
2006-2007 (1 September 2006 t/m 31 Mei 2007)
2007-2008 (1 September 2007 t/m 31 Mei 2008)
2008-2009 (1 September 2008 t/m 31 Mei 2009)
Jeugd 2008 - 2009 (28 Oktober 2008 t/m 31 Mei 2009)
2009-2010 (1 September 2009 t/m 31 Mei 2010)
Jeugd 2009-2010 (2 September 2009 t/m 31 Mei 2010)
Jeugd 2010-2011 (1 September 2010 t/m 31 Mei 2011)
2010-2011 (1 September 2010 t/m 31 Mei 2011)
2011-2012 (1 September 2011 t/m 31 Mei 2012)
Jeugd 2011-2012 (1 Oktober 2011 t/m 30 April 2012)
2012-2013 (1 September 2012 t/m 31 Mei 2013)
Jeugd 2012-2013 (1 November 2012 t/m 30 April 2013)

Nieuws van competitieseizoen 2007-2008