SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Seizoen 2005-2006 (1 September 2005 t/m 31 Mei 2006)
Club:

KlasseRonde
Promotieklasse1 2 3 4 5 6 7
Zaterdag 1e klasse1 2 3 4 5 6 7 8
Avond 1e klasse1 2 3 4 5 6 7 8 9
Avond 2e klasse A1 2 3 4 5 6 7
Avond 2e klasse B1 2 3 4 5 6 7
Avond 3e klasse A1 2 3 4 5 6 7
Avond 3e klasse B1 2 3 4 5 6 7
Avond 4e klasse1 2 3 4 5 6 7 8 9
SBO-cup1 2 3 4 5

Mail uitslagen naar de competitieleider of naar de jeugdcompetitieleider.

Overall topscorers
#NaamRatingScoreAantal
partijen
%
1Klinge, J.R. (Jim)196311½1296
2Roos, R. de (Radboud)1901894
3Burer, H.R. (Humphrey)19088989
4Monsma, M. (Menno)20661085
5Kats, C. (Christian)18711085
6Snijders, P. (Pieter-Jan)145666100
7Brinkman, J.W. (Jan)1913983
8Munster, P. (Patrick)206081080
9Jong, G. de (Gosse)1810692
10Boghossian, B. (Vigen)1573692
11Kiers, S.W. (Stijn)14796786
12Willemze, A. (Arje)18906786
13Zomer, A. (Anoek)18136786
14Bezemer, H.J. (Henk Jan)17006786
15Jong, J. de (Jan)16556786

De overall-topscorerslijst wordt niet op de gebruikelijke manier vastgesteld, omdat 10 uit 20 niet beter is dan 7 uit 7. Er wordt daarom zowel rekening gehouden met het scoringspercentage als met de behaalde punten.

Andere seizoenen
2004-2005 (1 Augustus 2004 t/m 31 Juli 2005)
2005-2006 (1 September 2005 t/m 31 Mei 2006)
Jeugd 2005-2006 (1 September 2005 t/m 30 Juli 2006)
2006-2007 (1 September 2006 t/m 31 Mei 2007)
2007-2008 (1 September 2007 t/m 31 Mei 2008)
2008-2009 (1 September 2008 t/m 31 Mei 2009)
Jeugd 2008 - 2009 (28 Oktober 2008 t/m 31 Mei 2009)
2009-2010 (1 September 2009 t/m 31 Mei 2010)
Jeugd 2009-2010 (2 September 2009 t/m 31 Mei 2010)
Jeugd 2010-2011 (1 September 2010 t/m 31 Mei 2011)
2010-2011 (1 September 2010 t/m 31 Mei 2011)
2011-2012 (1 September 2011 t/m 31 Mei 2012)
Jeugd 2011-2012 (1 Oktober 2011 t/m 30 April 2012)
2012-2013 (1 September 2012 t/m 31 Mei 2013)
Jeugd 2012-2013 (1 November 2012 t/m 30 April 2013)

Nieuws van competitieseizoen 2005-2006