SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Seizoen 2004-2005 (1 Augustus 2004 t/m 31 Juli 2005)
Club:

KlasseRonde
Promotieklasse1 2 3 4 5 6 7 8
Zaterdag 11 2 3 4 5 6 7 8
Avond 11 2 3 4 5 6 7 8 9
Avond 2A1 2 3 4 5 6 7
Avond 2B1 2 3 4 5 6 7
Avond 3A1 2 3 4 5 6 7
Avond 3B1 2 3 4 5 6 7
Avond 41 2 3 4 5 6 7
SBO-cup1 2 3 4 5

Mail uitslagen naar de competitieleider of naar de jeugdcompetitieleider.

Overall topscorers
#NaamRatingScoreAantal
partijen
%
1Anjewierden, A.A. (Anjo)188312½1489
2Crouzen, P. (Pepijn)1856894
3Beintema, J. (Jelle)18631085
4Muller, J. (Jos)161766100
5Bennekom, G. van (Guido)1977793
6Lurvink, H.A. (Henk)1706793
7Wamelen, D. van (Dick)17377888
8Dries, J. op den (Johan)1729983
9Hampsink, R.J.M. (Rudie)1864983
10Westra, M. (Mindert)167355100
11McNab, B.P. (Ben)16546786
12Houwers, A. (André)15256786
13Burer, H.R. (Humphrey)1836881
14Laar, J.W.A. van de (Han)1738881
15Krijgsman, J.H. (Henk)1615881

De overall-topscorerslijst wordt niet op de gebruikelijke manier vastgesteld, omdat 10 uit 20 niet beter is dan 7 uit 7. Er wordt daarom zowel rekening gehouden met het scoringspercentage als met de behaalde punten.

Andere seizoenen
2004-2005 (1 Augustus 2004 t/m 31 Juli 2005)
2005-2006 (1 September 2005 t/m 31 Mei 2006)
Jeugd 2005-2006 (1 September 2005 t/m 30 Juli 2006)
2006-2007 (1 September 2006 t/m 31 Mei 2007)
2007-2008 (1 September 2007 t/m 31 Mei 2008)
2008-2009 (1 September 2008 t/m 31 Mei 2009)
Jeugd 2008 - 2009 (28 Oktober 2008 t/m 31 Mei 2009)
2009-2010 (1 September 2009 t/m 31 Mei 2010)
Jeugd 2009-2010 (2 September 2009 t/m 31 Mei 2010)
Jeugd 2010-2011 (1 September 2010 t/m 31 Mei 2011)
2010-2011 (1 September 2010 t/m 31 Mei 2011)
2011-2012 (1 September 2011 t/m 31 Mei 2012)
Jeugd 2011-2012 (1 Oktober 2011 t/m 30 April 2012)
2012-2013 (1 September 2012 t/m 31 Mei 2013)
Jeugd 2012-2013 (1 November 2012 t/m 30 April 2013)

Nieuws van competitieseizoen 2004-2005