SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Seizoen 2010-2011 (1 September 2010 t/m 31 Mei 2011)
Club:

KlasseRonde
Promotie0 1 2 3 4 5 6 7 9
Klasse 1A1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Klasse 1B1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Klasse 2A1 2 3 4 5 6 7 8
Klasse 2B1 2 3 4 5 6 7 8
Klasse 31 2 3 4 5 6 7 8 9
SBO Cup1 2 3 4 5
Hessel Draaisma Beker1
Viertallen hoofdklasse1 2 3 4 5 6 7
Viertallen Klasse 11 2 3 4 5 6 7
Viertallen Klasse 21 2 3 4 5 6 7
Beslissingswedstrijd 1a/1b1

Mail uitslagen naar de competitieleider of naar de jeugdcompetitieleider.

Overall topscorers
#NaamRatingScoreAantal
partijen
%
1Poffers, A.A. (Adriaan)2145121392
2Groot, H. de (Hendrik)1978141782
3Holland, R. (Remco)1985111385
4Burer, E.R. (Edwin)18528989
5Veldhuis, H. (Rik)17378989
6Stokkentreeff, F.J. (Erik)19451279
7Bartelink, E. (Evert)1696101377
8Zeeman, G. (Goswin)1812793
9Edens, R.G. (Ronald)1708793
10Beek, H. van (Henk)172781080
11Johnson Temisaren, M. (Matthew)20101177
12Wissenburg, W.A.G. (Walter)164655100
13Knepper, J. (Jorian)1774692
14Boerrigter, R. (Roy)1712692
15Willemink, D. (Dennis)1473881

De overall-topscorerslijst wordt niet op de gebruikelijke manier vastgesteld, omdat 10 uit 20 niet beter is dan 7 uit 7. Er wordt daarom zowel rekening gehouden met het scoringspercentage als met de behaalde punten.

Andere seizoenen
2004-2005 (1 Augustus 2004 t/m 31 Juli 2005)
2005-2006 (1 September 2005 t/m 31 Mei 2006)
Jeugd 2005-2006 (1 September 2005 t/m 30 Juli 2006)
2006-2007 (1 September 2006 t/m 31 Mei 2007)
2007-2008 (1 September 2007 t/m 31 Mei 2008)
2008-2009 (1 September 2008 t/m 31 Mei 2009)
Jeugd 2008 - 2009 (28 Oktober 2008 t/m 31 Mei 2009)
2009-2010 (1 September 2009 t/m 31 Mei 2010)
Jeugd 2009-2010 (2 September 2009 t/m 31 Mei 2010)
Jeugd 2010-2011 (1 September 2010 t/m 31 Mei 2011)
2010-2011 (1 September 2010 t/m 31 Mei 2011)
2011-2012 (1 September 2011 t/m 31 Mei 2012)
Jeugd 2011-2012 (1 Oktober 2011 t/m 30 April 2012)
2012-2013 (1 September 2012 t/m 31 Mei 2013)
Jeugd 2012-2013 (1 November 2012 t/m 30 April 2013)

Nieuws van competitieseizoen 2010-2011
DatumBericht
27 April 2011Beroepszaak Xidata Hardenberg
20 April 2011Finale SBO cup
4 April 2011Halve finale SBO CUP
16 Februari 2011SBO PK 2011
7 Februari 2011Uitspraak CVB
27 Januari 2011Uitspraak Commissie van Beroep
17 Januari 2011Beroep Eno
19 December 2010Jubileum Slotronde SBO verplaatst van 28 mei 2011 naar 21 mei 2011
13 December 2010Beroepszaak dr. Max Euwe
27 November 2010Vervanging speler
22 November 2010Aanvangstijd Mat-Ador
12 November 2010Nieuwe indeling SBO cup
25 September 2010Reglementen competitie 2010-2011
23 September 2010Promotieklasse
21 September 2010Bijgewerkt op de site
21 September 2010Promotieklasse/Drienerlo in de nahand
19 September 2010Indelingen diverse klassen
9 September 2010Aanvraag dispensaties 2010-2011