SBO clubs
Website redactie
Suggesties voor nieuws of opmerkingen over de inhoud van de SBO site? Stuur een e-mail naar redactie@sboschaak.net!

Suggesties voor functionaliteit, of fouten gevonden? Stuur een e-mail naar webteam@sbo­schaak.net!
(c) Schaakbond Overijssel
Laatste nieuws
Overzicht | Headlines: Maart April

Minerva CustomCamp Bughouse toernooi op zondag 22 april

Jeugdschaakvereniging Minerva organiseert het CustomCamp Bughouse toernooi voor de jeugd en spelers tot en met 99 jaar, op zondag 22 april 2018, vanaf ca 13:00 in het Denksportcentrum te Hengelo.

Voor info en aanmelden zie de flyer.
Deelnemerslijst in agenda.

Jan Hummel 15 april


2e Almelose Kroegloperstoernooi

Op zondag 3 juni organiseert de Schaakvereniging Almelo de 2e editie van het Almelose Kroegloperstoernooi!

Yannic Husers 12 april


A-team maakt succes Minerva compleet

Door met 2-2 gelijk te spelen bij Almelo heeft Minerva A de titel gepakt in de jeugdclubcompetitie. Als Almelo gewonnen had, hadden Rijssen en Almelo in de laatste ronde nog om de titel kunnen spelen, maar met dit gelijke spel is de strijd beslist.
Eerder werden Minerva C en Minerva D ook al kampioen in hun leeftijdsklasse.

Marcel Krosenbrink 7 april


Scheidsrechter 2 opleiding

LET OP: CURSUSDATA GEWIJZIGD (per 4 april)
In het Ontmoetingscentrum te Wierden (schuin tegenover het NS station) wordt op 6 achtereenvolgende woensdagen de kaderopleiding Scheidsrechter 2 gegeven. Het gaat om 5 cursusavonden (30 mei, 6 juni, 13 juni, 20 juni en 27 juni) en 1 examenavond (4 juli).
Meer informatie over de opleiding is te vinden op de site van de Schaakbond.
Belangstellenden wordt verzocht contact op te nemen met Sacha Schiermeier (sschiermeier@schaakbond.nl).

Jolanda Hummel 4 april


9de Reterink Jeugdschaaktoernooi op zaterdag 7 april 2018

Op zaterdag 7 april 2018 organiseert schaakclub Mat-Ador te Wierden het 9de Reterink Jeugdschaaktoernooi.

Dit toernooi telt mee voor de Jeugd Grand Prix van de SBO.

Voor meer gegevens en deelnemerslijst zie de agenda.

Jan Hummel 3 april


02-04 Lauri Maris Nederlands Meisjeskampioen t/m 10 jaar!!
31-03 Minerva Bughousetoernooi zondag 22 april
23-03 SBO PK 2018 - Stand en uitslagen
20-03 Eindstand van het SBO schoolschaaktoernooi 2018 te Hengelo op 17 maart 2018
19-03 Loting finale SBO-Cup
13-03 Eindstand van het jeugdschaaktoernooi te Almelo op 10 maart 2018
10-03 Minerva C en D kampioen
08-03 Jeugd GP Almelo op zaterdag 10 maart 2018
08-03 Jeugdtoernooi WSG gaat niet door
03-03 Evan Gelten wint Pupillendag
03-03 30e SV Park Stokhorst rapidtoernooi
02-03 Cursus scheidsrechter 2
28-02 AFGELAST: grand slam Wierden en jeugdPK-AB
16-02 Minerva heeft beste E-team
10-02 Grand Slam Wierden 2018 / PK jeugd A en B
06-02 Loting halve finale SBO-Cup
03-02 45e Connected Schaaktoernooi Hardenberg
01-02 Uitslagen JCC
28-01 Uitslagen PK 2018 ronde 1
21-01 Inschrijving PK senioren 2018 geopend ( lees verder voor deelnemerslijst)
20-01 Inschrijven teamkampioenschap E
14-01 Jochem Mullink wint snelschaaktoernooi
14-01 UItslagen JCC
14-01 Jeugd GP Het Zwarte Paard
03-01 Jeugd PK E (t/m 10 jaar)
30-12 Snelschaaktoernooi WSG 13 januari
29-12 Jeugd PK C en D, Wahe en Lauri kampioen
29-12 Jeugd GP Nijverdal
22-12 Weinig respons vragenlijst JCC
22-12 Laatste uitslagen 2017
17-12 Invoeren uitslagen via WinStand weer mogelijk
10-12 Loting 1/4 finale SBO cup
06-12 Uitslagen JCC
03-12 Foto's van Minerva jGP 2017 geplaatst
03-12 Foto's van Huttontoernooi 2017 geplaatst
26-11 aantallen NK plaatsten jeugd bekend
24-11 Wedstrijden JCC
19-11 Jeugd PK C en D
19-11 2e NK jeugd kwalificatietoernooi Amstelveen op 2 en 3 december
12-11 Eindstand Open Hengeloos Jeugd Schaakkampioenschap 2017
08-11 Uitslagen JCC
31-10 18 november: SG Max Euwe jeugdtoernooi
31-10 PK veteranen
29-10 Minerva Jeugd GP
16-10 Problemen Winstand

December(19)
November(17)
Oktober(20)
September(20)
Augustus(18)
Juli(20)
Juni(18)
Mei(39)
April(42)
Maart(36)
Februari(41)
Januari(64)
2004
December(48)
November(28)
Oktober(30)
September(7)
21 aprKNSB Competitieronde 2017/2018
22 aprMinerva CustomCamp Bughouse toernooi
16 meiAlgemene Ledenvergadering
21 meiSG Max Euwe Snelschaaktoernooi
30 mei
6 / 13 / 20 / 27 jun
4 jul
Kaderopleiding Scheidsrechter 2
3 junKroegloperstoernooi
10 junJeugd GP Slottoernooi
23 junNationale pupillendag
6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 augONJK 2018
Competitie
  Facebook

Volg ons op facebook.